דרוש מידע חרקים במיקסר

• פותח הנושא Prk
  • פורסם בתאריך

Prk

משתמש פעיל
האם מישהו נתקל בבעיה של חרקים במיקסר?
נראה שהם נופלים מראש המיקסר.
אשמח לקבל מידע בעניין
תודה

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
מיקסר בוש?
בפסח מצאנו בפנים קן של תיקנים ג'ינג'ים. אלפים יצאו משם (אחרי שנה לא בשימוש)

Prk

משתמש פעיל
מיקסר קנווד. מהסוג הזה: איך פתחתם את המיקסר? זה מצריך טכנאי?
‏‏מיקסר.JPG

צבייון

משתמש מקצוען
גם לנו קיימת תופעה זו וכל כמה חודשים אנחנו פותחים את הראש של המיקסר ומנקים אותו ותמיד!!! יש שם חרקים בפסח האחרון אף החלפנו שם את הפילטר,
אכן זו בעיה חמורה שמי שלא שם לב אליה פשוט נכשל באכילת חרקים ה' ירחם,
בפעם הראשונה שפתחנו וגילינו מיד הלכתי לאימי ופתחתי גם אצלה וגם אצלה התהלכו להם כל מיני זוחלים ה' ירחם, היה ראוי באמת לפרסם וליידע

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מייל שקיבלתי לפני כמה שנים:

חייבת לשתף אתכם בחווייה נוראית שלי מיום שישי האחרון.

אני נוהגת לטחון את הכבד בעזרת בלנדר יד (מקל).

ביום שישי נטלתי אותו כמנהגי, ולמרבה המזל העפתי מבט על הלהבים.

גילתי שם 2 תולעים זעירות.

נגבתי אותן, ואז פרצו מפנים המכשיר - ממקום שאין אליו גישה כלל - עשרות תולעים שקופות-לבנות.

זה היה נורא...

מסתבר שהאוכל המרוסק נכנס דרך חריץ דק לתוך המכשיר פנימה- באופן שאין כלל דרך לנקות זאת, ושם נוצרו התולעים.

אדגיש שזה אחרי שאני נוהגת לנקות את המכשיר באקונומיקה בכל שימוש!

כמובן זרקתי את המכשיר כולו לפח האשפה,

החלטתי שהדבר הראשון שאעשה במחשב במוצאי שבת יהיה לכתוב את המייל הזה כדי להציל אנשים מאיסור.

גם המיקסר - במקומות שבהם מצטבר הבצק - יש בו חרקים קטנטנים!!! בגודל של ראש מחט, רק שכמתאמצים מאוד רואים אותם זזים, וקולטים שאלו חרקים ולא סתם לכלוך.

סליחה שפתחתי לכם שבוע עם המייל הזה, אך אני מאמינה שאם חסכתי לכם כמה איסורי שרצים, וודאי תודו לי...

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וההמשך של אותו מייל:

יישר כח על ההתראה
ביום שישי זה קרה אותו מקרה עם בלנדר יד אצל קרובת משפחה שלנו ושם התולעים כבר היו גדולות , גם היא נבהלה וזרקה את הבלנדר לפח...
צריך אכן להקפיד לשטוף טוב גם בחלק הפנימי אולי לשפוך פנימה אלכוהול שהורג חרקים ולא מקלקל את המכשיר.
במיקסר גדול אנחנו כבר מתריעים שנים שיכולים להתפתח חרקים בפנים ואפילו קיבלנו דיווחים על תולעים בחלק המנוע הפנימי של קנווד (הקמח חודר דרך החריצים) ובמיקסר בוש בתחתית הקערה ישנו חלל שם יכולים להתפתח חרקים.
מה שמצאת במיקסר לפי התיאור אלו אקריות שהם יצורים זעירים ביותר שמתפתחים בלחות, כנראה שיצטבר שם בצק לח ולכן יש לנקות טוב לאחר השימוש ולייבש היטב ובמקומות נסתרים כדאי כנ"ל להשפריץ אלכוהול.
בברכה
הרב משה ויא

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גועל נפש ממש
לי היו מלא חרקים, שמם פסוקאים, בנפה
העפתי תנפה ומאז רק קמח מנופה
פסוקאים זה בכלל דבר נורא למי שלא מכיר, זה חרקים פיצים ממש לא נראים בצבע לבן כזה(אפור בהיר מאד)
הבנו שהם אוהבים ניירות וכו
ופשוט כשפתחתי חבילת קמח אח"כ גילית אותם זוחלים על העטיפת נייר, כמובן גם היו המון בפנים, בקיצור. נורא ואיום
בעלי אמר שיכול להיות שהם הגיעו בבית, ויכול להיות שהם היו גם במדף בחנות
כללית, לא רק לקמח הם יכולים להגיע אלא לכל מוצר בנייר כמו מלח, סוכר וניל וכו
כמו"כ היה לנו פעם תקופה שהיו לנו כאלו בסיליקון שבשיש וכמובן גם על השיש עצמו(יש הרי סיליקון בחיבורים.) הוא היה קצת אכול, הורדנו אותו והחלפנו לחדש ומאז הם פסקו
בקיצור ידע הציבור ויזהר
אני מדגישה שוב שקשה מאאד להבחין בהם, צריך ממש מתחת לאור, לקחתי יומחד את הנפה מתחת לפלורוסנט ונדהמתי מהזוחלים שם, הרי לא מנקים אותה ויש המון שאריות קמח.

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גועל נפש ממש
לי היו מלא חרקים, שמם פסוקאים, בנפה
העפתי תנפה ומאז רק קמח מנופה
פסוקאים זה בכלל דבר נורא למי שלא מכיר, זה חרקים פיצים ממש לא נראים בצבע לבן כזה(אפור בהיר מאד)
הבנו שהם אוהבים ניירות וכו
ופשוט כשפתחתי חבילת קמח אח"כ גילית אותם זוחלים על העטיפת נייר, כמובן גם היו המון בפנים, בקיצור. נורא ואיום
בעלי אמר שיכול להיות שהם הגיעו בבית, ויכול להיות שהם היו גם במדף בחנות
כללית, לא רק לקמח הם יכולים להגיע אלא לכל מוצר בנייר כמו מלח, סוכר וניל וכו
כמו"כ היה לנו פעם תקופה שהיו לנו כאלו בסיליקון שבשיש וכמובן גם על השיש עצמו(יש הרי סיליקון בחיבורים.) הוא היה קצת אכול, הורדנו אותו והחלפנו לחדש ומאז הם פסקו
בקיצור ידע הציבור ויזהר
אני מדגישה שוב שקשה מאאד להבחין בהם, צריך ממש מתחת לאור, לקחתי יומחד את הנפה מתחת לפלורוסנט ונדהמתי מהזוחלים שם, הרי לא מנקים אותה ויש המון שאריות קמח.
תבדקי אם אין לך את הפסוקאים על הקירות בבית...

Prk

משתמש פעיל
הפתרון של האלכוהול , באמת שפכתי לתוך המיקסר אלכוהול והפעלתי אותו כמה דקות על ריק .
הבעיה היא שבדרך כלל בשבוע לאחר מכן שוב היו איזה חרק או שניים בקערה.

אנסה לפתוח אותו לראות מה קורה.
תודה לכל מי שכתבה מנסיונה

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
איכסססססססססססססססססססס

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא,
מה הקשר?
אז כנראה ששמם לא פסוקאים, פסוקאים אלו חרקים פיצים ובהירים שאם מצאת אחד כזה בבית סביר להניח שתמצאי עוד, זה מכה שמאוד קשה למגר אותו.

פפרר

משתמש מקצוען
מייל שקיבלתי לפני כמה שנים:

חייבת לשתף אתכם בחווייה נוראית שלי מיום שישי האחרון.

אני נוהגת לטחון את הכבד בעזרת בלנדר יד (מקל).

ביום שישי נטלתי אותו כמנהגי, ולמרבה המזל העפתי מבט על הלהבים.

גילתי שם 2 תולעים זעירות.

נגבתי אותן, ואז פרצו מפנים המכשיר - ממקום שאין אליו גישה כלל - עשרות תולעים שקופות-לבנות.

זה היה נורא...

מסתבר שהאוכל המרוסק נכנס דרך חריץ דק לתוך המכשיר פנימה- באופן שאין כלל דרך לנקות זאת, ושם נוצרו התולעים.

אדגיש שזה אחרי שאני נוהגת לנקות את המכשיר באקונומיקה בכל שימוש!

כמובן זרקתי את המכשיר כולו לפח האשפה,

החלטתי שהדבר הראשון שאעשה במחשב במוצאי שבת יהיה לכתוב את המייל הזה כדי להציל אנשים מאיסור.

גם המיקסר - במקומות שבהם מצטבר הבצק - יש בו חרקים קטנטנים!!! בגודל של ראש מחט, רק שכמתאמצים מאוד רואים אותם זזים, וקולטים שאלו חרקים ולא סתם לכלוך.

סליחה שפתחתי לכם שבוע עם המייל הזה, אך אני מאמינה שאם חסכתי לכם כמה איסורי שרצים, וודאי תודו לי...
ישר כח על פרסום הדברים !!! שלחתי בתפוצה לכל משפחתי

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז כנראה ששמם לא פסוקאים, פסוקאים אלו חרקים פיצים ובהירים שאם מצאת אחד כזה בבית סביר להניח שתמצאי עוד, זה מכה שמאוד קשה למגר אותו.
לפי מה שידוע לי זה היה פסוקאים
אבל לא עשינו הדברה ולא כלום, פשוט טפלנו בכמה דברים ספציפיים וזה נגמר ב"ה.

Prk

משתמש פעיל
במיקסר של קנווד במקום ההברגה של המקצף/וו לישה יש כמו מן בורג , סובבתי אותו ופתחתי
אבל לא מצאתי שם כלום. פרט לקצת קקאו ושמן מכונות (שצריך להיות שם בשביל ההברגה.)
השערה שלי שהחרקים אצלי באמת מהארונות והם מאד אוהבים את קערת הנירוסטה כי שמתי שם קערת פלסטיק לצורך בדיקה והיא נשארה נקייה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה