חנויות של פאלפונים באשדוד

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני צריך שמות (ועדיף כתובות) של חנויות פלאפונים באשדוד
כל מידע יעזור
**עדיפות לפלאפונים כשרים

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הוט מובייל - התנאים 8

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מכירים חנויות גם בג'?
ואיפה זה פלא זול?

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
NEXT פון
האדמור מבעלזא 19 (בלובי)
שעות פתיחה: 10:30-14:00 | 16:30-22:30

0504-155-159

נקסטפון בבעלזא 9.

עוד נקסטפון במרכזון הפלמח מאחורה.
בלק פון- מוכר מכשירים לא רק כשרים.
מוכר מכשירים שנקנו בעלי אקספרס בשיטת המצליח

מכר לי מכשיר על הפנים טען שזה כשר ולא עבד חזרתי במשך 5 פעמים עד שהתייאשתי!!!
אבל חייבת לפרסם כי הוא שקרן!!

צ

משתמש פעיל
מכר לי מכשיר על הפנים טען שזה כשר ולא עבד חזרתי במשך 5 פעמים עד שהתייאשתי!!!
אבל חייבת לפרסם כי הוא שקרן!!
לא יודעת אם הוא שקרן, הוא מוכר מכשירים לא כשרים (כמו נוקיה C2) שהוא קונה בעלי אקספרס, מעדכן לגרסה הכשרה ומוכר במכיר מוזל ממכשיר מקורי ואומר שאין אחריות
ולמי שמצליח מצליח, ומי שלא :(

yko

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש קשר 0533190000
אזור ג'

לא יודעת אם הוא שקרן, הוא מוכר מכשירים לא כשרים (כמו נוקיה C2) שהוא קונה בעלי אקספרס, מעדכן לגרסה הכשרה ומוכר במכיר מוזל ממכשיר מקורי ואומר שאין אחריות
ולמי שמצליח מצליח, ומי שלא :(
הוא אמר לי שיש אחראיות הוא לא טען שאין... מכר את המכשיר במחיר מושקע - שיקר במצח נחושה באומרו זה קשר אורגנל מחודש!! אין בו הקלטות הכל נקי - ובתכלס.... המכשיר לא עבד נכבה אחרי חצי שעה כי נגמר לו הסוללה לא מצלצל חזרתי אליו 5 פעמים עד שכבר התייאשתי ואמרתי לו שאם אין לו מה להציע כדי לתקן את הנ"ל אני רוצה את הכסף חזרה ולבטל את העסקה אני כל הזמן עסוקה בלרדוף אחריו... והינה פוף...
הוא החליט שאני יכולה לפרסם את הכל הוא לא יכול לעזור לי - מציאות שרכשתי מכשיר ב 700 ש"ח שלא שימש אותי לכלום רק כל הזמן הייתי צריכה לצאת מהעבודה מוקדם בשביל ללכת להסביר ולתקן את התקלה (לא משנה שהתקלה לא תונה... אף פעם!!) יצאתי בנזק של עוד 100 ש"ח שעות עבודה שכל פעם יצאתי מוקדם כדי להגיע אליו...
בקיצור
גנבה לאור יום!!

ח גרינברג

משתמש צעיר
פלא זול
הורקנוס 8 מאחורה
חנות עם שירות פלוס מעבדה - שלא נצטרך...
ממליצה במיוחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה