דרוש מידע חלזונות ווארים וואסער באידיש

יעית

משתמש פעיל
דחוף ולא סובל דיחוי, אנא עזרתכם ותזכו במצוות הושענא נפש מבהלה.
כל יום ממוצע אני מוצא חילזון חדש, באזור הדלת של המרפסת מהסלון, איך אני יכול למגר אותם,
מאוד רטוב שמה בתקופה כזאת של גשם סוער כל כמה שעות, אבל זה לא תכל'ס שבכל עונת גשם הבית יתמלא בחלזונות,
ניסיתי לסגור את הדלת שלא יכנסו לי לבית, אז לפני כמה דקות אחרי שעות שהדלת סגורה אני מוצא חילזון על הדלת מבפנים,
(רואים על המקום שהם עברו סימן כזה של מים, אז לא ראו מאיפה הגיע, הסימן התחיל מאיזשהו אמצע הדלת כאילו שם הוא נוצר,
אז הם לא יוצאים מאיזשהוא חור, ואני לא יכול להניח מלח או מלח גס או שום מרעין בישין אחרים באיזה חור וחלאס,
אני צריך פתרון אחר בומבסטי ויעיל כמובן,
תודה ותזכו למצוות,

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
דחוף ולא סובל דיחוי, אנא עזרתכם ותזכו במצוות הושענא נפש מבהלה.
כל יום ממוצע אני מוצא חילזון חדש, באזור הדלת של המרפסת מהסלון, איך אני יכול למגר אותם,
מאוד רטוב שמה בתקופה כזאת של גשם סוער כל כמה שעות, אבל זה לא תכל'ס שבכל עונת גשם הבית יתמלא בחלזונות,
ניסיתי לסגור את הדלת שלא יכנסו לי לבית, אז לפני כמה דקות אחרי שעות שהדלת סגורה אני מוצא חילזון על הדלת מבפנים,
(רואים על המקום שהם עברו סימן כזה של מים, אז לא ראו מאיפה הגיע, הסימן התחיל מאיזשהו אמצע הדלת כאילו שם הוא נוצר,
אז הם לא יוצאים מאיזשהוא חור, ואני לא יכול להניח מלח או מלח גס או שום מרעין בישין אחרים באיזה חור וחלאס,
אני צריך פתרון אחר בומבסטי ויעיל כמובן,
תודה ותזכו למצוות,
באמת דוחה.. היינו סובלים מהם כל חורף, עד שמצאנו את הפתרון המושלם הבא:
איתרנו (בערך) את המקום שמשם הם מגיעים, פיזרנו מלח גס בנדיבות, (אצלינו היה איזור רחב, בערך 3-4 שקיות שלימות) וזהו... עוזר לכל החורף. בתחילת כל חורף מגיע החילזון מים הראשון שמזכיר לנו לשים- ושקט כל החורף.
עריכה: עכשיו אני רואה שכתבתם שלא יודעים מאיפה מגיע.. חבל. מלח גס הכי טוב

לוי אלי

משתמש מקצוען
באמת דוחה.. היינו סובלים מהם כל חורף, עד שמצאנו את הפתרון המושלם הבא:
איתרנו (בערך) את המקום שמשם הם מגיעים, פיזרנו מלח גס בנדיבות, (אצלינו היה איזור רחב, בערך 3-4 שקיות שלימות) וזהו... עוזר לכל החורף. בתחילת כל חורף מגיע החילזון מים הראשון שמזכיר לנו לשים- ושקט כל החורף.
הן אומרים שיש מים באיזור... לא יעיל לשים מלח...
וגם הם לא יודעים מאיפה הם באים עליהם...
צריך פתרון גאוני

פלמינגו.

משתמש מקצוען
מנסיון
לא שום דבר אחר הפתרון היחיד זה לשטוף את המרפסת פעם בשבוע עם הרבה אקנומיקה וזה ממגר אותם מיידי

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
רציתי לפתוח אשכול ע'כ
וראיתי את האשכול הזה
לי יש כל לילה על קירות הבית מבחוץ וגם במדרגה לפני הבית
יש לי חצר ולא רואה מאיפה הם מגיעים מה לעשות?
איך אפזר על הקיר?;)

יוו

משתמש פעיל
גמלנו!
בכניסה מהמרפסת לבית!!
מה עושים?
מה זה לפזר מלח גס? כל יום? הרי פותחים את הדלת
הולכים שם, שוטפים.
לקראת ערב מטפטף לנו מהשכנים למעלה טיפות של טל .
אנא עיצותיכם!!

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גרה בקומה 7 והן מתהלכות במרפסת חופשי,
לא מבינה איך הם הצליחו לטפס....

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גרה בקומה 7 והן מתהלכות במרפסת חופשי,
לא מבינה איך הם הצליחו לטפס....
גם אני לא מבינה איך אפשרי למגר אותם
הם על הקיר איך אני בדיוק אפזר מלח על הקיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה