חברה העומדת בראש הכותרות אשר אינה מקיימת פסק ברור של בי"ד!!! המאושר ע"י בית המשפט

מצב
הנושא נעול.
בוא נעשה סדר
אין חולק שהעיתון לא אשם ואף אחד לא מאשים אותו. עיתון לא יכול לבדוק מאות פרסומות כמו''כ עיתון לא יכול לבדוק כל מודעה של כל משקיע
אבל כן מצופה מעיתון של כולו סביב הבני תורה וטוב שכך .
אז כמו שיש לו זמן להקדיש לכתבות על מעמד ייסוד קהילת בני תורה בנופי הדרום...או עמק הצפון...
המינימום הוא שבמקביל לפרסומות יכתוב יותר במדור צרכנות על תופעת עקיצות [ואכן דווקא העיתון הזה כותב מידי פעם כתבות ארוכות על אברכים תמימים שנפלו. אכן בית חולים מתחת לגשר בשיא תפארתו...]
ולהדגיש הרבה יותר יותר את העניין באותיות אדומות משהוא כמו זהירות!!!! אין המערכת אחראית על .יתכן ומאחורי הפרסומות עומדים.... [שהם כבר ינסחו את שביל הזהב...]
הכפילות הזאת מצד אחד לכתוב כתבה על הישג כלשהוא לקהילת בני תורה ברמות
ואותה יד משת''פ עם ב- ,,, ס- ...ד [אני מקווה שאני לא מסתבך משפטית ]
צורמת מאד
ולגבי השאילה איך העיתון יתפרנס...אוי אוי
אל תדאגו הנוכליות הם אפילו לא 10 אחוז [עסקאות 20/80 זה לא עקיצות זה עסקאות רגילות שצריך ללמוד אותם אם ומתי]
ומקסימום מנהל הפרסום ואסטרטגיה ייסע על קורולה 2003
לא ראיתי שעיתון שלא מפרסם על השקעות [בקרקע במרכז הארץ עם תוכניות למגדלי יוקרה למשרדים מעופפים וכמה אותיות באנגלית אה וכמובן תשואה של 10 אחוז] קורס

נערך לאחרונה ב:

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין בעיה לש"ש לקנות טלפון כשר.
זה סטיה מנושא האשכול, אבל 'הקנייה של הטלפון הכשר לש"ש' זוהי אכן המטרה.
הפהרסיה הציבורית החרדית לא אמורה לסבול טלפונים לא כשרים.
אם יש מי שבהיחבא מחזיק גם טלפון פסול, שיערב ויבושם לו, העיקר שאנו לא נחשפים לכך.

אחריות על השקעה חלה אך ורק על המשקיע,
האשמת העיתון שבו התפרסמה ההשקעה - נטיה ילדותית למדי
בגרות אמיתית
לא לגרום לאברכים תמימים להפסיד מאות מיליונים !!!!!!!!!!
לא כולם בוגרים כמוך
כן החכמה היא לחשוב גם על התמימים .ולא להיות בוגר הדור ולומר שלום עלי נפשי

אבואלה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
אז גם פרסום של מכשירי טלפון פסולים הוא אפשרי?
וגם פרסום על מוסדות ממ"ח?
אגב, יצוין לשבח העיתון הוותיק שלא מפרסם מודעה עם מספר לא כשר.
יכול להיות שהוא לא חייב, אבל זה משדר עוצמה, עד כמה הכסף לא משחק אצלם תפקיד.
חזק!!!!!!!!!!
הם יודעים היטב לסנן מה שלא לרוח השקפתם

אבי ג -

משתמש פעיל
המינימום הוא שבמקביל לפרסומות יכתוב יותר במדור צרכנות על תופעת עקיצות [ואכן דווקא העיתון הזה כותב מידי פעם כתבות ארוכות על אברכים תמימים שנפלו. אכן בית חולים מתחת לגשר בשיא תפארתו...]
היה איזה מוסף חג ביתד לפני שנה או יותר (כמדומני שהוקדש לנושאי כלכלה), והיתה שם כתבה מושקעת עם מרואיניים על הנושא של אברכים שנעקצים, ומיד אחריה בדף הבא כפולת עמודים של ראיון עם המנכ"ל הנודע המשקיע בסטארטפים, מסוקים בלי פרופלור, וקפיצות בנג'י מבניינים בוערים....
ואמרתי לחמי (שנמנם לידי עם המוסף התורני) תראה מזה חוצפא יסגא! ממש מהמקפצה כזאת פרסומת מיד לאחר הכתבה שמשתתפת בסבל האברכים המסכנים ומסולאים בפז!
ענה לי השווער (שלוחינו הנאמן, נציג דגל התורה במועצה), הס פיך! העיתון של הבני תיירה משתדל ללכת במידותיו של הקב"ה ולהקדים תרופה למכה....

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אגב, יצוין לשבח העיתון הוותיק שלא מפרסם מודעה עם מספר לא כשר.
יכול להיות שהוא לא חייב, אבל זה משדר עוצמה, עד כמה הכסף לא משחק אצלם תפקיד.
זה אכן טענה חזקה
כמו שאסור לפרסם על דברים פסולים מבחינת השקפה.
אסור לפרסם על רמאות.

אבי ג -

משתמש פעיל
נכתב ע"י ספרא רבא:
זה אכן טענה חזקה
כמו שאסור לפרסם על דברים פסולים מבחינת השקפה.
אסור לפרסם על רמאות.
לא בא לסנגר, אבל יש הבדל קטגורי.
כלומר, לשיטתם כל נושא הממחי"ם/סמארטפונים הוא פסול, אבל קטגוריית ההשקעות איננה פסולה, אלא יש רמאים, ופה העיתון צודק שאין זה מתפקידו לסנן רמאויות,
כמו שהוא לא צריך לבדוק כל פרסומת לנופש או חברת מוניות אם הם עונדים בתנאי השירות
אך מתי שיש קלא דלא פסיק כמו במקרה דנן, או שזה נראה מזויף מתוכו עם פרסומות מופרכות היה ראוי לעצור את החגיגה.
אך מי שזוכר כבר היו פרסומות של אגד ש"אסור לגנוב" וליתד לא הפריע לפרסם ומיד לאחר מכו להטיח ביקורת נוקבת על הפרסומת .....

ספרא רבא

משתמש רשום
לא בא לסנגר, אבל יש הבדל קטגורי.
אם לא הובן, גם אני לא באתי לקטרג, חלילה:
הגעתי מהזווית של ציון לשבח עיתון שמוכיח שאצלו "ערכים - לפני הכל", עובדה שהוא דוחה פרסומות של טלפונים לא כשרים.
יתכן מאוד שאצל כולם "ערכים לפני הכל", אלא שוועדות הרבנים שלהם הורו להם לפרסם את כל המודעות לצורך פרנסה, אבל ההוכחה יותר בולטת אצל העיתון שציינתי שאגב אינני מנוי עליו ולא על שום עיתון.

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם לא הובן, גם אני לא באתי לקטרג, חלילה:
הגעתי מהזווית של ציון לשבח עיתון שמוכיח שאצלו "ערכים - לפני הכל", עובדה שהוא דוחה פרסומות של טלפונים לא כשרים.
יתכן מאוד שאצל כולם "ערכים לפני הכל", אלא שוועדות הרבנים שלהם הורו להם לפרסם את כל המודעות לצורך פרנסה, אבל ההוכחה יותר בולטת אצל העיתון שציינתי שאגב אינני מנוי עליו ולא על שום עיתון.
עד כמה שידוע לי 'המודיע' גם מסנן מודעות השקעה וכדומה
אולי מישהו ידע לאשר או להכחיש

שיין

משתמש מקצוען
לא זכור לי ש'המודיע' פרסם אותם, ובכללי המודיע, הוא העיתון הנקי והמפוקח ביותר, למי שרוצה לשמור על ילדיו
הן בפרסומים, הן בתמונות פוליטיקאים, והן בטורי ארס לליבוי ושיסוי מחלוקות בציבור החרדי... ואידך זיל גמור

כתר מלוכה

משתמש פעיל
בנושאי פרסומות יש צדק בדבריכם.
אבל ממש לא בזה....
והן בטורי ארס לליבוי ושיסוי מחלוקות בציבור החרדי...
emoji 🤐 | פרצוף עם פה סגור ברוכסן | Joypixels | Animation GIF 64x64 | zipper-mouth face

נערך לאחרונה ב:

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מעולם לא המלצתי על השקעה.

היום אני עושה זאת לראשונה, ואין לי ספק שכל מי שישקיע, לא יתחרט.
הירשמו וקבלו פרטים בדוא"ל: https://rne-smartinvesments.com/

1715342435700.png

קבצים מצורפים

• 1715342500255.png
    1715342500255.png
    1.6 MB · צפיות: 36

ניהול 1

משתמש מקצוען

ד. מ.

משתמש פעיל
לא ניסית להשקיע שם
הפעם הוא ממליץ באמת בכל ליבו.

אני כבר הצטרפתי לשם
וראיתי ברכה גדולה ומיידית!

מומלץ מאוד בחום!
עבור הנאיביים שבתוכינו/הספקנים הציניקנים, מישהו יכול להבהיר אם מדובר כאן ברצינות או בצחוק
??????????
לא כולם מבינים את ה"מיידית" בהקשר של השקעה....................

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה