צילום אמנותי זריחה מהפנטת על גדות נהר הדנובה

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ואווווווווווווו תמונה מפנט
ישר לפרסומת
גלויה

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מוששששששששששששששששששלם!

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה זה פילטר אשמח להחכים:)
פילטר ND זה משהו שמרכיבים על העדשה בדיוק כמו משקפי שמש שאנחנו מרכיבים אותו דבר למצלמה שיכנס פחות אור יש כל מיני דרגות כהות ככל שהפילטר יותר כהה ניתן לצלם יותר זמן בחשיפה יותר ארוכה
בדרך כלל משתמשים בזה כדי לקבל את אפקט של מריחת תנועה במפלים נחלים או מריחה של עננים
ויש פילטר פלוריזר/מקטב שהוא יכול לבטל השתקפויות שנוצרים מקרני אור או להעצים אותם. וגם לתת יותר צבעוניות וקונטרס לתמונה. זה מאוד משמעותי בדרך כלל באפקט שזה נותן לשמיים

נערך לאחרונה ב:

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אפשר הסבר למה צריך גם מקטב בצילטם הזה?
הוא נותן לי צבעוניות וקונטרס יותר טובה
וגם בהשתקפויות של מים יש לו אפקט מעניין קצת קשה לי להסביר את זה אבל אני מסובב את הפילטר עד שאני אוהב את התוצאה

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
יודע מה זה מקטב, שאלתי לגבי הצילום הזה, כי בזווית התאורה הישירה הזאת, אין כ"כ החזרת אור שהמקטב יפעל, אולי רק לגבי הקונטרסט, וגם לא ברור מה הוא פעל על ההשתקפות במים.
אם צילמת את התמונה הזאת גם ללא מקטב מעניין לדעת מה ההבדל בפועל.
מחכים לשאר התמונות.
!

בנדו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זו תמונה לתלות בסלון!

חתיכת מארב היה לך...
בחשיפה ארוכה 30 שניות וצמצם סגור כדי לקבל את השמש עם קרניים
צמצם היית כנראה צריך לסגור בכל אופן כדי לאפשר את המריחה של חשיפה ארוכה.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יודע מה זה מקטב, שאלתי לגבי הצילום הזה, כי בזווית התאורה הישירה הזאת, אין כ"כ החזרת אור שהמקטב יפעל, אולי רק לגבי הקונטרסט, וגם לא ברור מה הוא פעל על ההשתקפות במים.
אם צילמת את התמונה הזאת גם ללא מקטב מעניין לדעת מה ההבדל בפועל.

!
אין לי תמונה ללא המקטב ככה שאין לי דרך להשוות והגיוני שבתמונה הזאת זה לא עשה משהו משמעותי
בעיקר אני רואה את ההבדלים בצילום שמיים מעוננים באור יום

שילת כהן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מטורףףףףףףף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה