זה מה שתעשו כדי לקבל חבילות שהזמנתם באינטרנט מהר

טיפ טיפה

משתמש פעיל
יש בעיה של מיקוד, אתם מזינים מיקוד?
הדואר עובד עם מיקוד של 7 ספרות, ויש הרבה חבילות עם מיקוד של 5 ספרות, זה יכול לגרום לחבילה לעבור מסניף לסניף ולעכב את ההגעה,
מי שלא יודע מה המיקוד המדויק בן 7 ספרות, עדיף לא להזין מיקוד בכלל, זה מקצר את ההגעה פלאים!

רמז

משתמש מקצוען
תעקבו ותשמרו את המספר מעקב פה,
שימושי ונוח מאוד,
בתקופה האחרונה מנקסט מגיע לי פחות משבוע בדרך כלל.

סמוי

משתמש פעיל
אני אף פעם לא חיכיתי לדף המודפס של הדואר!
רשמתי לי על הדף את המדור והמדף ניגשתי לסניף וע"פ מס' ההזמנה הביאו לי את החבילה. מה הבעיה??????

goli

משתמש פעיל
נכתב ע"י הכול לטובה;n5077075:
בעקרון הדואר רוצה לפתח קבלת הודעה קולית לנייד כשר במקום SMS

יש את זה לרשת עינית של המשקפיים, ברגע שהמשקף מוכן מקבלים הודעה קולית ממחושבת לטלפון הנייד הכשר. זה מעולה.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י goli;n5078421:
יש את זה לרשת עינית של המשקפיים, ברגע שהמשקף מוכן מקבלים הודעה קולית ממחושבת לטלפון הנייד הכשר. זה מעולה.

גם במשרד הפנים המחשב מזהה טלפון כשר ושולח הודעה קולית לאימות

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י הכול לטובה;n5075040:
ממש ממש לא!
אני עובדת בדואר, במערכות המיחשוב, אין כל קשר....
תרגישו בנוח להישאר עם נייד כשר, תקבלו הודעה מודפסת בתיבת דואר.

נכון מאד, אבל ההודעה המודפסת יכולה להגיע גם שבועיים (ויותר) אחרי שהוציאו כבר מממממזזזזממממןןןן את הדבר דואר
חלמאות לשמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה