השקעות נדל"ן השקעה בדירה מחולקת

רצוף

משתמש רשום
שלום, אני מתעניין בקנית דירה מחולקת להשקעה, הרבה מתעניינים בהשקעה מסוג זה, אשמח שישתפו פה כ"א מהניסיון שלו והידע שלו, אנשים אמינים שמתעסקים עם זה וכדו',
מפורסם קבוע במגזין חזק הצעות של למשל קניית דירה מחולקת ע"ס 1,100,000, שכירות חודשית 7500, האם זה הגיוני?

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום, אני מתעניין בקנית דירה מחולקת להשקעה, הרבה מתעניינים בהשקעה מסוג זה, אשמח שישתפו פה כ"א מהניסיון שלו והידע שלו, אנשים אמינים שמתעסקים עם זה וכדו',
מפורסם קבוע במגזין חזק הצעות של למשל קניית דירה מחולקת ע"ס 1,100,000, שכירות חודשית 7500, האם זה הגיוני?
לא

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
בהחלט

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
גם אם כן צריך לקחת בחשבון שזה ברוטו ולא נטו. הנטו יוצא כ1000 פחות (הדירה מחולקת ל3 ככל הנראה). ועוד חודש בשנה שתוריד לניהול נכס.

חמדאי

משתמש צעיר
דירה מחולקת באזור חילוני מסתמא . לא?
אז כך בחשבון עוד הרבה נתונים:
אם הדירה רחוקה משמעותית מהמקום בו אתה גר יהיה קשה כל פעם לטפל בתקלות וכו'
הרבה פעמים מדובר בדירות שותפים ואז בכלל תתרחק
מלבד זאת הרבה פעמים יש בעיות עם הדיירים ועם התשלומים
וצריך לסיפור הזה לב חזק
מה שכן- הרבה פעמים זה באמת ריווחי

רצוף

משתמש רשום
תודה רבה, דירה מחולקת ב950,000, שכירות 4200 נטו, הגיוני ? שווה? (מדובר בדירה ראשונה)

רצוף

משתמש רשום
דירה מחולקת באזור חילוני מסתמא . לא?
אז כך בחשבון עוד הרבה נתונים:
אם הדירה רחוקה משמעותית מהמקום בו אתה גר יהיה קשה כל פעם לטפל בתקלות וכו'
הרבה פעמים מדובר בדירות שותפים ואז בכלל תתרחק
מלבד זאת הרבה פעמים יש בעיות עם הדיירים ועם התשלומים
וצריך לסיפור הזה לב חזק
מה שכן- הרבה פעמים זה באמת ריווחי
תודה רבה, יש לי הצעה לדירה באזור חרדי, ב950,000, שכירות נטו 4200, מה אתה אומר ע"ז?

רצוף

משתמש רשום
תודה רבה, המקרה שלי הוא שיש לי הון עצמי (50% ו50% משכנתא)ואני מעוניין שיעשה משהו, והדירה נמצאת במקום בלי סיכונים מיוחדים והכל רשום בצורה מסודרת, אשמח לחוות דעתך, (הגודל הוא באזור ה80 מטר רבוע, באזור טוב בחיפה, ללא ערבים וכדו', אזור שיש בו הרבה חרדים)

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה רבה, יש לי הצעה לדירה באזור חרדי, ב950,000, שכירות נטו 4200, מה אתה אומר ע"ז?
השוק החזק של שכירות בדירות המחולקות הוא דוקא בשוכרים חילונים. חרדים לא ישכרו בחיפה דירה מחולקת. ולכן דירה מחולקת בפריפריה כשהיא באזור חרדי זה יכול להיות דוקא חסרון. הנ”ל נכתב ללא היכרות עם האזור החרדי בחיפה אלא עם היכרות עם דירות מחולקות באזורים אחרים בארץ.

רצוף

משתמש רשום
צודק, ההצעה המדוברת זה בבר גיורא, מה אתה אומר? אתה מכיר את האזור?

ברכיק

משתמש פעיל
באופן כללי זה הגיוני ובקריות יש הרבה עיסקאות בסגנון הזה ובאחוזי תשואה דומים למה שכתבת רק צריך לדעת טוב מה עושים או להיעזר באיש מקצוע שאפשר לסמוך עליו

3103Leah

משתמש רשום
חושבת שהסכום לא תואם למציאות. יש לי מחולקת באזור ממש טוב (מוצקין) שווה כ 1050000 בערך והשכירות שניתן לקבל ברוטו זה 5800 גג.

עד מתי

משתמש מקצוען
צודק, ההצעה המדוברת זה בבר גיורא, מה אתה אומר? אתה מכיר את האזור?
זה לא אזור חרדי מובהק ( יש גם חרדים אבל זה לא הרחובות החרדיים כמו מיכאל עקיבא וכו' )
צריך לבדוק טוב מאנשים שמבינים מה סגנון האוכלוסייה שזה ידבר אליה
מנסיון בחיפה יש גם אנשים שמאד לא פשוט להסתדר איתם ( תמהוניים נרקומנים וכו' )

נחמי3

משתמש מקצוען
לא הגיוני
הנטו שישאר יהיה יותר קרוב לחצי

הרב הגו-N

משתמש פעיל

גם אם כן צריך לקחת בחשבון שזה ברוטו ולא נטו. הנטו יוצא כ1000 פחות (הדירה מחולקת ל3 ככל הנראה). ועוד חודש בשנה שתוריד לניהול נכס.
לוודא עם חוזים שמושכרת כנ"ל
לחשב:
-תיווך
-ניהול
-תיקונים שוטפים
-ריהוט
-ארנונה (שלרוב ביחידות בעה"ב משלם)
- מים (כנ"ל)
- תקופות ריקות בין שוכרים
- ריענון הדירה בכל החלפת שוכרים

TehilaM

משתמש חדש
לי יש דירה מפוצלת בעפולה באיזור חילוני שמנוהלת ע''י חברה ומניבה חודש 6900 ברוטו ואחרי הורדות של הכל (חודש בשנה דמי ניהול + מים חשמל עד 200 בחודש ליחידה + ארנונה ) יוצא לי נקי 5000 בממוצע לחודש. העלות שלה היא 1,300,020 פחות או יותר. אני מאד מרוצה. (האמת שכרגע אני מעונין למכור ע''מ לעבור לדירה משלי במרכז אבל כדירה להשקעה זאת ממש מציאה)

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
שלום רב,

אני יכול רק לשתף אתכם
מהנסיון שלי משפחתי וחבריי מה שמסתכם בעשרות דירות !!
בעיר המומלצת ביותר לעניות דעתי ה"ה אשקלון.

מה שתפס אותי בעיר זו זה העובדה
שלמרות אלפי הדירות המחולקת שבה,
בקושי רב תמצאו דירות בעיתונים למכירה
(מה שאין כן בכל בערים האחרות בפריפריה שממלאות את יתד כל יום ג')

תכל'ס,

דירה מחולקת ל2 עולה כעת באיזור 1.000.000
ומניבה (ברוטו) כ4.500-5.000

דירה מחולקת ל3 בעיר עולה כעת באיזור 1.200.000.
ומניבה (ברוטו) כ6.200 -6.800

דירה מחולקת ל4 עולה כעת באיזור ה1.550.000
ומניבה (ברוטו) כ7.800-9.000

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה