דיון השחור של דג סלמון

מלי שיר

משתמש פעיל
היי,
יש לי שאלה קצת מוזרה אבל ממש חשובה לי,

נכון שיש סלמון, ונכון שיש לו עור, ונכון שכשמורידים את העור עדיין נשאר "שכבה דקה של שחור".........
אז זה השאלה שלי,
האם יש לשכבה הדקה של השחור, טעם כלשהו.......?!

ואני אסביר גם למה, כי יש לי ויכוח עם כל מי שאני נתקלת שרואה אותי מורידה את השכבה הדקה של השחור הזה, על זה שהם טוענים שאין לזה טעם, ואני מצידי לא יכולה להכניס לפה סלמון עם השחור הדק הזה......... האם זה דמיונות או שבאמת יש לזה טעם מוזר כזה?!

תודה מראש לכל המבינות בטעם,

נ.ב. אני כותבת את זה ברצינות, כי אני אחרי ויכוח סוער,

a.r.

משתמש פעיל
הנראות משתקף במוח כחלק מהטעם, ממילא אם זה נראה אחרת חושבים שיש לזה גם טעם אחר!
אבל זה אותו טעם ואני דווקא אוהב את זה,
יש אנשים שהטעם של האוכל חשוב להם יותר מהמראה ויש אנשים שהמראה יותר חשוב להם מהטעם,
הכלל הוא: על טעם וריח אין להתווכח (וגם על המראה)

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הנראות משתקף במוח כחלק מהטעם, ממילא אם זה נראה אחרת חושבים שיש לזה גם טעם אחר!
גם שהדג מצופה לגמרי בפרורים וברוטב, ולא רואים בכלל את השינוי בצבע אני מרגישה את זה בטעם!
ואם יש אנשים שרגישים יותר ממכם ומזהים דברים שאתם לא מצליחים לזהות,
זה ממש לא אומר שזה דמיון.

a.r.

משתמש פעיל
גם שהדג מצופה לגמרי בפרורים וברוטב, ולא רואים בכלל את השינוי בצבע אני מרגישה את זה בטעם!
ואם יש אנשים שרגישים יותר ממכם ומזהים דברים שאתם לא מצליחים לזהות,
זה ממש לא אומר שזה דמיון.
יכול להיות, אני לא שולל , אבל זה גם יכול להיות בגלל המרקם, שגם לזה יש חלק גדול במכלול הטעם

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני גם נגעלת מזה
חלקלק משהו..
אגב בפילה הסלמון יש חלקים בקצוות בצבע לבן
יש כאלה שלא יודעים שמומלץ להסיר אותם. יש להם ריח רע והם מיותרים.

אולי מעניין אותך גם...