הקלטות והסרטות של גיטריסטים?

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום.. אני עולה חדש פה, פוסט ראשון. ראיתי אשכול שמיועד לשיתוף חומרים של נגני קלידים, מעניין אותי להכיר עוד גיטריסטים פה, אם ישנם! בשביל ההיכרות והכיף.. אני אתחיל :)

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום.. אני עולה חדש פה, פוסט ראשון. ראיתי אשכול שמיועד לשיתוף חומרים של נגני קלידים, מעניין אותי להכיר עוד גיטריסטים פה, אם ישנם! בשביל ההיכרות והכיף.. אני אתחיל :)
אשמח להכיר אותך, אבל 'רימון' חוסם לי..

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חסום, וגם בפעם השנייה זה חסום.
יש לך אפשרות להעלות קובץ שמע?

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא נעים לומר, אבל ביקשת להכיר גיטריסטים, ואני מתבייש לומר לידך שאינ גיטריסט...
אתה יודע מה יפה במוזיקה? שאין לאף אחד תחליף. אני לא אוכל להביא את הסטייל שאתה תביא. אז למה לא נעים?..
לי קוראים אורן שרון ואני מטלז סטון.
(y);)

תמיר שרעבי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חחח אורן הבהלת את כולם עם הסרטון הזה, היית צריך להתחיל עם משהו קצת פחות מאיים ;)

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תמיררררר אתה פה! סוף סוף אחד עם שם לא בדוי.. תן לנו גם איזה ביצוע, יש לך יכולות!

תמיר שרעבי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חח אורן זה היה כל כך טוב שזה גרם לך לדבר אידיש? תרגום בבקשה :)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
טוב הנה משהו קטן.
ואווווו
גיטרה חשמלית זה החולשה שלי...(אני מנגן הרבה עם סאונד חשמלית בקלידים ..לא שאני משווה ..:LOL:)
שאלה קצת לא קשורה לאשכול... אולי כן קשור..
אפשר להגיע לכאלו סאונדים של חשמלית עם הפלאגינים שיש היום? (דגימות של גיטרות וכו)

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כמו שכתבתי, התשובה לעניות דעתי היא לא. רק למי שלא מכיר גיטרה זה ישמע טוב. הסאונד כתו בודד יכול להישמע נחמד אבל הניואנסים של הנגינה עדינים מדי.

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לעתים קצרן בדיבור ולא שם לב. אפשר לעבוד על מי שלא מכיר גיטרה שזו באמת גיטרה אבל אי אפשר לזייף למי שמכיר. אולי עכשיו תמצא את ההיגיון במה שכתבתי :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה