כלי נגינה הקלטה מהPa5x (שימו אוזניות טובות)

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
פליז תעלה הקלטה יותר איכותית בשביל שנוכל לדעת באמת
ולגבי הסנר אי אפשר לשמוע זה רק להרגיש...
בכל אופן נגינה מהממת

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יפה מאד.

ראיתי שפרסמו את השינוי הזה בסנר. השאלה היא האם בגלל זה זה לא מתייחס לעוצמת הלחיצה?

כי עד עכשיו גם היו כמה דגימות על אותו סנר, אלא שהשינוי היה לפי עוצמת המגע.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יפה מאד.

ראיתי שפרסמו את השינוי הזה בסנר. השאלה היא האם בגלל זה זה לא מתייחס לעוצמת הלחיצה?

כי עד עכשיו גם היו כמה דגימות על אותו סנר, אלא שהשינוי היה לפי עוצמת המגע.
עכשיו בכל עוצמה יש כמה מכות...

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכל דגימות של האורגן, כן כולל התופים!!!
זה הכי חשוב!
לפני שאתה בוחן סטים צריך לבחון את הסאונדים של הכלי עצמו !
על מה שילמת 18900?! הסאונדים חייבים להיות ברמה שתואמת למחיר הזה...
סטים זה להשלים את מה שאין בכלי..אבל אם בסופו של דבר משתמשים רק בהם ולא בכלי ..נמצא שאתה משלם על גוש מתכת עם כפתורים וכמה שיכלולים ( אמר את זה מעבד מקצועי על קורג) אבל העיקר חסר מן הספר..

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה הכי חשוב!
סטים זה להשלים את מה שאין בכלי..אבל אם בסופו של דבר משתמשים רק בהם ולא בכלי ..נמצא שאתה משלם על גוש מתכת עם כפתורים וכמה שיכלולים ( אמר את זה מעבד מקצועי על קורג) אבל העיקר חסר מן הספר..
לדעתי לא נכון בכלל.
אתה משלם על כלי שיכול לעשות מה שאתה רוצה, מי שקצת מתעסק עם זה מבין שלדגום זה בכלל לא סיפור כזה גדול,
בpa5 הגדילו את המספר סמפלים שהאורגן יכול להוציא במקביל ל160, ב4 ובטיירוס 5 זה היה 128, זה היה המעלה הקריטית של הקורג על הימאה, כשהקורג עבר את ה128 (בערך בכל מקצב דאנס או פריילך שבנוי טוב) הוא יחסית השאיר את זה בסדר לעומת הטיירוס,
בג'ינוס יש 256!!! ובאמת שחשבתי שקורג יביאו ב5 לפחות כמו הגי'נוס.
כרגע עם האפס אפשרויות שיש בpa5 ועם האיטיות שלו הגינוס של ימאה זה הכלי הכי חזק שיש בשוק (גם לגינוס יש איזה בעיה של איטיות + תכנון גרוע של תפריטים)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה הכי חשוב!
דגימות אלקטרוניות בחיים לא יהיו ברמה של הדגימות שיש בשוק שזה דגימות של הפלאגינים הכי מקצועיים שיש,
רק המחיר של הפלאגינים האלו מגיע לפעמים לעשיריה, אז נראה לך שבאורגן תקבל דגימות ברמה הזאת?
אתה קונה סט מיוחנן אורי אתה מקבל נקסוס 3 לאורגן שלך (בערך)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לדעתי לא נכון בכלל.
אתה משלם על כלי שיכול לעשות מה שאתה רוצה, מי שקצת מתעסק עם זה מבין שלדגום זה בכלל לא סיפור כזה גדול,
בpa5 הגדילו את המספר סמפלים שהאורגן יכול להוציא במקביל ל160, ב4 ובטיירוס 5 זה היה 128, זה היה המעלה הקריטית של הקורג על הימאה, כשהקורג עבר את ה128 (בערך בכל מקצב דאנס או פריילך שבנוי טוב) הוא יחסית השאיר את זה בסדר לעומת הטיירוס,
בג'ינוס יש 256!!! ובאמת שחשבתי שקורג יביאו ב5 לפחות כמו הגי'נוס.
כרגע עם האפס אפשרויות שיש בpa5 ועם האיטיות שלו הגינוס של ימאה זה הכלי הכי חזק שיש בשוק (גם לגינוס יש איזה בעיה של איטיות + תכנון גרוע של תפריטים)
אז אתה אומר שתכלית הכלי והעיקר זה לא הסאונדים שיש בכלי? אתה קונה כלי רק בכדי שתוכל לדגום אליו?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שזה דגימות של הפלאגינים
אם כבר הזכרת... אני מתפלא למה החברות של האורגנים לא עושים סאונדים ברמה של פלאגינים ..
למשל בגיטרות חשמליות עם מדמי מגברים כמו שצריך...
תשמע את זה:
עם כלי בכזה מחיר הייתי מצפה לסאונדים ברמה הזאת..

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז אתה אומר שתכלית הכלי והעיקר זה לא הסאונדים שיש בכלי? אתה קונה כלי רק בכדי שתוכל לדגום אליו?
אם לקורג ולטיירוס לא היה אפשרות להכניס דגימות הייתי מנגן על קטרון sd9
תכלית הכלים האלו זה האפשרויות הבלתי מוגבלות לעשות מה שבא לך, ולכן לדעתי הקורג יותר טוב מהטיירוס,
למרות שיש כמה פרמטרים שבהם התכנות של הקרוג לעומת הטיירוס לוקה בחסר, אבל בכללי הקורג יותר פתוח להצעות
(איך לעזעזאל בימאה לא חשבו לאפשר לעשות סיידצאין לאפקטים)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
על זה אני מדבר..שם עוד איך שהוא הכלים שהחברה נותנת ממש טובים...גיטרות לייב ברמה וכו
עדיין לא כמו הפלאגינים אבל בסדר
ולמרות זאת אף אחד לא עובד איתו...
כי בשביל סאונדים יש לי כלים כמו מונטאז פאנטום קרונוס.
אבל בשביל ארוע אני צריך אורגן שאני יכול להחליט מה הוא יעשה

אולי מעניין אותך גם...