דרוש מידע הצילו! הבית שלי מלא בכתמי עובש!!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש גם צבע לקיר שמונע עובש. לפני שנה צבעו לי עם זה קיר בחדר האמבטיה (רק קיר אחד בינתיים). הקיר נשאר לבן לגמרי בעוד שאר הקירות העלו עובש.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
יש גם צבע לקיר שמונע עובש. לפני שנה צבעו לי עם זה קיר בחדר האמבטיה (רק קיר אחד בינתיים). הקיר נשאר לבן לגמרי בעוד שאר הקירות העלו עובש.
גם אצלי עזר משמעותית. לא פתר את הבעיה אבל הפחית משמעותית. ממליצה

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אוף גיליתי עוד קיר מלא עובש
אני משתמשת בספריי של יעקובי
איך אני מנקה מעל המזגן בין המזגן לתקרה??? תודה

סופר חיובי

משתמש מקצוען
בדרך כלל אם משפריצים אם אקונומיקה לא צריכים לקרצף, משפריצים וזהו. אם לא עובד אקונומיקה, יש מוצר שנקרא ג'ומקס שעובד מצוין:
צפה בקובץ המצורף 1573099
אני גם משתמשת בזה, עובד פלאים!
רק ששמעתי שממש לא בריא לנשום את זה
לכן לרסס לפני שיוצאים מהבית ולאוורר!

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
אוף גיליתי עוד קיר מלא עובש
אני משתמשת בספריי של יעקובי
איך אני מנקה מעל המזגן בין המזגן לתקרה??? תודה

לקחת סמרטוט לטבול באקונומיקה/מסיר עובש לשים על מגב להשחיל בין המזגן לתקרה ולשפשף ( צריך לעמוד על כיסא)

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי ככה...
בשבוע האחרון גיליתי בתוך הארונות מלא בגדים עם כתמי עובש....
יש מה לעשות חוץ מלרוקן את כל הארונות ולכבס:oops:
ואיך אפשר למנוע את זה?

Schlicks

משתמש חדש
ועוד אני אחרי שיפוץ וצבעתי שנה שעברה במקלחות בתקרה סייד נגד עובש, לא עוזר השנה.
אפשר בבקשה לדעת באיזה סוג צבע נגד עובש השתמשתם, אנחנו פשוט מחפשים צבע ויש כמה חברות. יש כאלו שאומרים שמועיל ל5 שנים.

שרי לס

משתמש רשום
גם אנחנו סבלנו מאד מעובש עקב בנייה לא תקינה של "בני דודינו" ,הנס שהיינו שם בשכירות, אבל הילדים שלי עד גיל 2/3 היו סובלים הרבה משיעולים ודלקת ריאות ככל הנראה עקב העובש. מה שעזר לנו באותה תקופה קצת במניעה היה כמובן לאוורר את הבית עד כמה שניתן, ודבר נוסף ומדהים- פיזרתי מלח גס מתחת למיטות ובשקיות של הבגדים בארונות (ניתן לשים גם בשקיות קטנות של אורגנזה) המלח לרוב נמס מהלחות אך שמר ממש יפה על הרבה מקומות מלאי עובש! בפסח הייתי מנקה ושמה מלח גס חדש. המסקנה שהגענו אליה היא גם לברר ממש טוב לפני שעוברים לבית חדש הגם שניראה יפה, את נושא העובש.

ליטאי חרד

משתמש רשום
קראתי על פיתרון להסרת עובש באמצעות מי חמצן,
בטעות קניתי קרם חמצן. האם יש קשר בין המוצרים?

ריקי ק.

משתמש פעיל
יש חומר מעולה של יעקבי.
מוריד הכל+מלבין.
עושה עבודה מעולה.

יענקי חסידי

משתמש רשום
לא קראתי את הכל ולכן אם אני חוזר על עצמי מתנצל מראש.
היה לנו את הדבר הזה בדיוק כל הבית התקרות חלק מהקירות מאחורי הקירות וכו' התמלאו מכתמי עובש, הבנתי שזה מגיע בגלל שהיה חורף מאוד מרוכז ולא היה מאורר החדרים ובנוסף הקירות נרטבו הרבה מבחוץ ולא הספיקו להתייבש בין לבין.
בכ"א מה שעישנו בהמלצת איש מקצוע לקחנו מתז רסס ונגב ריק מלאנו את זה עם אקונומיקה סני זאוול השפרצנו בכל המקומות והשפרצנו מכובד כמובן עם הגנה על היד ועם משקפת אטומה לעיניים, ובשביל התקרות שמנו את האקנומיקה בתוך מגש ששמים צבע כשצובעים עם הרולר ומקל של צביעת צבע ועברנו על כל התקרה, וברוך הד' נגמר לגמרי!,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה