קורונה הפעם לא נתרים מאצ'ינג!

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ולא שום דבר אחר...
לא מאצ'ינג.png

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
חזק!

תכניס לכאן

גיטרה בס

משתמש מקצוען
לא הייתי אומרת בעד אבל בהחלט מקבלים בהבנה ובידיעה שהכל מלמלעה וזאת חובתינו, אבל בא נאמר שלא התכוונו פה למשפחות המחתנות בעצמן אלא לכל עם ישראל, חבל על השאננות שתעלה ביוקר!

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
אם היו עושים לאחות שלכם שבע ברכות יחיד ! אחרי שעברה חתונה של מניין. (ובאמת היה מצומצם מאד!!!!! אפילו בלי ריקודים)
הייתם הולכים?
אני ממש בדילמה. (אם מישו ילך זה בעלי...)

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
בהשראת הפרסומת אני בעד מצ'ינג מסוג אחר -
כל אחד מתקשר לכל האנשי קשר שלו ומשכנע אותו להישאר בבית עד יעבור זעם.
היעד - 1,000,000 טלפונים!

להישאר בבית, הכוונה להישאר בבית, גם אם זה כרוך בלהפסיד מבצעי סופעונה, וגם אם זה לשמח חתן וכלה שנשארו בלי מוזמנים
מדובר בפיקוח נפש!

אם אתם חושבים שהדבר אכן יצבור תאוצה (קרי: יהיו מספיק מתנדבים לצלצל לאנשי קשר) אוכל להעלות אתר מתאים, אולי נגייס מתנדבים מפורום מתכנתים ומשאר הפורומים.

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וגם אם זה לשמח חתן וכלה שנשארו בלי מוזמנים
מדובר בפיקוח נפש!
תזהרו!!!! פיקוח נפש עדיין לא ראינו בעניין - רצח אנשים בדם קר ראינו!! כמה כלות בכו השבוע היא אפשר לתאר!!!

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
יכול להיות שזו שאלה הילכתית!
שאלנו רב...
הוא אמר שזה עניין של תחושה שלנו כמה חשוב להיות שם
מול כמות הפחד והלחץ שמוקרן מהבית (קרי מהאישה...קרי ממני......)
אז- חשוב מאד מאד להיות שם! כי קשה להשיג מניין עכשיו ורוצים קצת פיצוי לחתונה.
מצד שני- אני בלחץ נוראי! יש לי בבית 3 ילדים עם היסטוריה של אסטמה
וילד אחד שעכשיו בייצור ההסטוריה הזו, ואני יושבת על קוצים.
(וכמובן שהפורמים פה מוסיפים לי המווון "רגיעה")

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אני חיה בשבוע שמתחתנות בו 13 חברות !! (מדובר על חברות קרובות מאוד אחרת באמת לא הייתי שומעת מה קורה שם)!!!
את מכירה כלה אחת (אחת!!!) שמעדיפה שסבתא שלה תמות כדי שהיא תוכל להתחתן באולם כמו כולם?

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חבר'ה!! לקחת פורפורציות, דברתי על משו אמיתי- פקוח נפש זה כאשר מדובר בחיים ומוות ועדיין לא שמענו על מות אחד בישראל מה שמראה לנו שלא מדובר על מלחמה בנגיף אלא במשו הרבה יותר מורכב (מדברים על מלחמה ביולוגית שבטעות עברה מסין לאירן דרך איטליה ושם זה המקומות הנגועים ביותר) זה סיפור מוזר מתחילתו ועד סופו כל הטררם הזה נגד הנגיף ולכן כשכתבתם פה פיקוח נפש זה "קצת" הרתיח אותי כי אני ראיתי במו עיניים אנשים שנהיים חולים רק מהעוגמת נפש של החתונות האלו בצל הקורנה- ואם כבר מדברים על פיקוח נפש אז ככל הניראה המוות הראשון בישראל יהיה מפניקה... !

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תזהרו!!!! פיקוח נפש עדיין לא ראינו בעניין - רצח אנשים בדם קר ראינו!! כמה כלות בכו השבוע היא אפשר לתאר!!!
מאחלת להן שהבכי הזה יהי להן לזכות להקים בית נאמן בישראל.

ובכל זאת,
עם כל הרגישות שבדר, ויש הרבה רגישות
מוות כתוצאה מחתונה ששוברת את הכללים יגרום לבכי חמור הרבה יותר

הכלה תקים את ביתה.
ימים יבואו ויחלפו. הדמעות יתייבשו
אבל הדמעות על מי שהלך בגלל זה הם דמעות לנצח.

קיימו חתונות
עשו אותם לפי הכללים.
אפשרי
תחלופה של חברות כל X דקות.
נכון, לא נחמד בכלל. מעצבן וקשה ונשמע כמו חלום ביעוטים, אבל זה מצב שנכפה עלינו.
זה ניסיון לכל העם.
ונכון, כמו בכל ניסיון יש מי שזה קשה לו יותר יש מי שפחות.
אף אחד לא מזלזל בכאב הגדול הזה של הכלות ובכל זאת זו שעת חירום.

אה, רק מוסיפה-
אם את מחתנת השבוע 13 חברות. אז התגובה שלך מובנת
את פשוט לא באמת מבינה מהם החיים באמת
זו לא אשמתך
אבל זו המציאות

כנפיים

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
חבר'ה!! לקחת פורפורציות, דברתי על משו אמיתי- פקוח נפש זה כאשר מדובר בחיים ומוות ועדיין לא שמענו על מות אחד בישראל מה שמראה לנו שלא מדובר על מלחמה בנגיף אלא במשו הרבה יותר מורכב (מדברים על מלחמה ביולוגית שבטעות עברה מסין לאירן דרך איטליה ושם זה המקומות הנגועים ביותר) זה סיפור מוזר מתחילתו ועד סופו כל הטררם הזה נגד הנגיף ולכן כשכתבתם פה פיקוח נפש זה "קצת" הרתיח אותי כי אני ראיתי במו עיניים אנשים שנהיים חולים רק מהעוגמת נפש של החתונות האלו בצל הקורנה- ואם כבר מדברים על פיקוח נפש אז ככל הניראה המוות הראשון בישראל יהיה מפניקה... !
את פשוט מבקשת להקדים בכמה ימים את התמותה? את פשוט רוצה לראות את הלוויות לפני שאת מוותרת על חתונה???
אני ממש לא מדברת אליך אישית. אבל חבר'ה!!!! הלו!!!!
סדרי עדיפויות בחיים, מכירים?????
אם לא, אז בחברה שפויה הסדר הוא כזה:
1. חיים. (של כולם. לא רק שלי)
2. ערכים מקודשים אחרי קדושת החיים.
3. צרכי החיים הבסיסיים.
4. כל שאר צרכי האדם, ביניהם חגיגות ושמחות ועוד כהנה.

זה פשוט לא יאומן! זה מרגיש כאילו יש חבורה שצורחת ומוציאה ת'גרון, כדי לעצור רכבת דוהרת, וחבורה שלימה אחרת, מאחורי קיר זכוכית שצועקת בחזרה- מה??? מה??? מי אמר לכם שהיא באה????? ומאיזה תחנה???? ולאן???? לכאן????? בטוח?????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה