דרוש מידע הפסקת חשמל לאחר עצרת הבחירות באזור כהנמן רבי עקיבא כבר מעל 10 שעות

סימה שלי

משתמש פעיל
מה הסיפור עם ההפסקת חשמל בבני ברק לאחר עצרת הבחירות?
החל מהשעה 11:30 בלילה רחובות אלישע רבי עקיבא השומר רוזנהיים והסביבה ללא חשמל.
התקשרנו לחברת החשמל בלילה ואמרו צפי תיקון תוך שעה וחצי.
היום בבוקר התקשרנו שוב, הם אמרו שבכלל לא טיפלו בלילה והצפי הוא בשעה 9 בבוקר.
עכשיו בתקליט אומרים שהצפי הוא עוד 11 בבוקר
אני כבר הלכתי לעבודה ואין לי מושג האם החשמל חזר.
משהו יודע מה קרה שם?

כנראה קשור לזה -

החוט שגרם לדרמה באישור העצרת בבני ברק

המשטרה גילתה שחוט חשמל עובר בתוך עמודי הבמה. לאחר ניטרול חוט החשמל העצרת קיבלה אישור

unnamed (11).jpg

רברז

משתמש פעיל
לא יודעת אם קשור למיקרה הנ"ל
אנחנו באזור אהרונוביץ - ריינס
היינו בלי חשמל אתמול משעות הבוקר המוקדמות עד תחילת העצרת.

סימה שלי

משתמש פעיל
פשוט הזוי....
עכשיו הערכה של חברת החשמל נדחה לשעה 12:00 בצהרים!
מה שלא ברור לי, זה למה לא טיפלו כל הלילה.

YNG

משתמש צעיר
מה שלא ברור זה למה זה בכלל קרה?
ואם יש בחירות השבוע? ואם מישהו החליט לצאת לעצרת? זה סיבה מוצדקת להשאיר אלפי משפחות ללא חשמל? אפילו למספר שעות בודדות.

דב לבן

משתמש רשום
פשוט הזוי....
עכשיו הערכה של חברת החשמל נדחה לשעה 12:00 בצהרים!
מה שלא ברור לי, זה למה לא טיפלו כל הלילה.
עברתי שם אתמול בשעה 1 בלילה ראיתי צוות של חברת חשמל עם מנופים וכו'
לא יודע מה עשו טכני אבל נראה שכן ניסו לטפל

דב לבן

משתמש רשום
מה שלא ברור זה למה זה בכלל קרה?
ואם יש בחירות השבוע? ואם מישהו החליט לצאת לעצרת? זה סיבה מוצדקת להשאיר אלפי משפחות ללא חשמל? אפילו למספר שעות בודדות.
הסיבה היא כמה משוגעים שהחליטו לבנות במה בצורה הזויה ובלי להתחשב במה שקורה מסביב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה