דרוש מידע הסרת שיער לגברים, בצוואר עד הצווארון.

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
אני יודע שזה המחיר לנשים, אז למה לכל הרוחות היחיד שעושה לגברים לוקח 150 ש''ח לרבע שעה?
ואגב, ואת זה כנראה עלי לשאול את ציבור הנשים כי גברים שעושים אפילציה וגם נמצאים בפרוג....
האם זה באמת יעיל יותר, קצר יותר, מהיר יותר מלייזר? או שגם הוא מוטל בספק ונגרר על שנים?
ברור שאפילציה יותר אפקטיבי
במיוחד שלייזר לא מומלץ בכלל בפנים
רק אפילציה
אבל תמיד צריך לשמר אחת לכמה זמן

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ברור שאפילציה יותר אפקטיבי
במיוחד שלייזר לא מומלץ בכלל בפנים
רק אפילציה
אבל תמיד צריך לשמר אחת לכמה זמן
אז זה נכון שלצמיתות זה שקר?
אם יש קצת עדיף לא להתחיל?
או שייתכן לסיים וזהו.

ant

משתמש צעיר
כמה, והאם יש לך מידע כמה טיפולים זה, כמה זה יעיל וכו'?
הוא לוקח בערך 70 לרבע שעה אבל זה תלוי, לפעמים לוקח פחות.
זה יותר יעיל מלייזר מבחינת מספר טיפולים עם מטפלים בלי הפסקות, עשיתי בערך 10 טיפולים וממש סבבה (אני ממשיך לטפל גם להשלמות וכו')
נחשב ליותר כואב מלייזר, אני קצת חולק ע"ז...
צריך לשים לב שעושים מדוייק, כי זה לא כמו לייזר אלא שערה שערה ופחות חלק אלא מתחילים ממה שיותר בולט המעלה שזה נראה טבעי יותר מלייזר
לייזר גם גורם לצמיחת שער שאין לא שורש כהה (אא"כ זה מכשיר שמיועד לעור כהה/שיער בהיר)

ant

משתמש צעיר
אם יש קצת עדיף לא להתחיל?
בלייזר, אני מסכים לחלוטין, אבל תלוי כמה זה חשוב לך...
איך משיגים אותו? צריך להגיד לו שאני בחור ישיבה? ואיפה הוא ממוקם? האם יש איבחון חינם או משהו?
הוא אמור לראות לבד שאתה בחור ישיבה, ובטיפול ראשון הוא עושה קצת לראות כמה רגיש העור שלך
הוא ברמת גן.
כדאי לך לדבר איתי בפרטי (כלומר במייל ) דרכי בד"כ הוא עושה מחירים טובים יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה