השקעות הסוף של פינדרלה? בזק משיקה את 'מי פנוי'

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אחרי שנות פיתוח רבים של אפליקציית פינדלרה שנועדה לחבר בין בעלי מקצוע למחפשים באמצעות אפליקציית מכרז
בזק מציגה פיתוח שנראה העתק מושלם:

לבזק יש יתרון מובהק בשל מאגר בעלי המקצוע הגדול שקיים אצלה
האם זה ימוטט את ההשקעה הארוכה של Finderella ?

זה לא ימוטט ולא בכיוון, בפינדרלה יש כמה יתרונות: יש שאלונים מפורטים מאד בכל תחום, יש אפשרות גם להגיע אל נותן השירות,
והכי חשוב - מקבלים הצעות מחיר במערכת בלי לבזבז זמן בשיחה עם כמה נותני שירות בשביל להשיג הצעת מחיר זולה, מה שלא קיים בשום מערכת, [שבשאר המערכות נותני השירות מתקשרים אליך ושוב מתבזבז זמן וטירחה להשוות מחירים באופן עצמאי.]

הרב הגו-N

משתמש פעיל
זה לא ימוטט ולא בכיוון, בפינדרלה יש כמה יתרונות: יש שאלונים מפורטים מאד בכל תחום, יש אפשרות גם להגיע אל נותן השירות,
והכי חשוב - מקבלים הצעות מחיר במערכת בלי לבזבז זמן בשיחה עם כמה נותני שירות בשביל להשיג הצעת מחיר זולה, מה שלא קיים בשום מערכת, [שבשאר המערכות נותני השירות מתקשרים אליך ושוב מתבזבז זמן וטירחה להשוות מחירים באופן עצמאי.]
זהו, שלכן לוקח כ"כ הרבה זמן לפתח...

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא הסוף, אל דאגה,
הפרייארים רק מתחלפים.
יסבנו אותם עם עוד כמה משפטים ודפי מסרים ויאללה לשכבה הבאה של הפירמידה.

* בגלל עניינים משפטיים.. אין לי מושג במי מדובר, אני מתכוון לסינדרלה. ;)

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היתרון המרכזי בפינדרלה,

זה שמדובר במערכת מתוחכמת שמכנסת את גוגל אמזון ופייבר ביחד,

שבזכות המנכל האגדי שלה אלפי אברכים עומדים להיות גבירים,

ומעשה שמים כדרך פלא, ממש מעשה ניסים ועושה נפלאות גדולות לבדו, וזרח השמש ובא השמש, פינדרלה תחליף את המדינה בהחזקת עולם התורה.

שישים ואחד

משתמש רשום
חבל שכל פעם מצליחים לעבוד על הציבור החרדי בכל מיני סטארט-אפ מצוצים
נא לעקוב אחרי המשפט שתובע שגיב את איצ'ה והמבין יבין..

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כשאתם כותבים על פינדרלה אתם יודעים במה מדובר או שסתם כי איצה הסתבך איתם ומוציא את דיבתם רעה בכל הזדמנות שיכול ...... מענין מאד
היי פינדרלה, הגעתם לפה רק עכשיו?

אבל טוב שאתם מקפיצים את האשכול.

ככה עוד אנשים יחשפו ל"מיזם האדיר" ולא יצטרכו להזדקק חס וחלילה לגמ"ח המרכזי....

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כשאתם כותבים על פינדרלה אתם יודעים במה מדובר או שסתם כי איצה הסתבך איתם ומוציא את דיבתם רעה בכל הזדמנות שיכול ...... מענין מאד
אני הייתי שם במשרד יותר מפעם אחת, קיבלתי סקירה על המוצר ועל צוות הפיתוח
כמפתח תוכנה אני יודע שפיתוח קטן יחסית כמו שלהם (לוגיקת טפסים בסיסית בצד לקוח) ממש לא אמור לקחת 8 שנים...
אני יכול להצהיר בוודאות שמדובר באחד מהשניים: שרלטנות או נוכלות

אלעזר שטרן

משתמש רשום
קודם כל אני יודע טוב במה מדובר .
שנית על פינדרלה הם עובדים שנתיים שלש ואם אתה יודע איזה מוצר זה בקשה תבדוק ותעיין בשאלון המפורט לכל נושא ונושא איך שהוא נכנס לפרטי פרטים .
שלש . החברה היום לא מחפשת משקיעים חדשים והיא לא מוכרת כלל. ואם יש מכירות זה רק אנשים מבפנים שמוכרים חלק ממה שהם קנו .ואני יודע זאת בבירור ואם הם היו מוכרים סתם אויר הם היו מחפשים עוד פרייארים וד"ל.
זה באמת לא השקעה כמו נדל"ן אבל התשואות שלה אם היא מצליחה זה ג"כ לא כנדל"ן......

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
שנית על פינדרלה הם עובדים שנתיים שלש ואם אתה יודע איזה מוצר זה בקשה תבדוק ותעיין בשאלון המפורט לכל נושא ונושא איך שהוא נכנס לפרטי פרטים .
שלש . החברה היום לא מחפשת משקיעים חדשים והיא לא מוכרת כלל. ואם יש מכירות זה רק אנשים מבפנים שמוכרים חלק ממה שהם קנו .ואני יודע זאת בבירור ואם הם היו מוכרים סתם אויר הם היו מחפשים עוד פרייארים וד"ל.
נסה לבדוק אם אתה יודע את התשובות לשאלות הבאות -
  • אלו רכיבים כוללת התוכנה?
  • כמה מפתחים נמצאים בצוות ובאיזו מדינה הם מתגוררים?
  • כמה שנים נמשך הפיתוח?
  • כמה זמן אורך פיתוח מקביל בחברות אחרות?
  • מי הם המתחרים הראשיים של פינדרלה ומה המוצר שהם מציגים?
  • כמה זמן לקח לאפליקציות מתחרות להדביק פערים טכנולוגיים וכמה זמן זה לקח לפינדרלה?

יש לי את התשובות לכל השאלות, אם אתה רוצה אשמח לפרט...

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שנתיים שלש?

הנה כאן בתמונה המנכ"ל מצהיר על הכנסותיה [מאברכים כמובן, לא מביזנס] שכבר מ2016.

1717013386129.jpeg

אלעזר שטרן

משתמש רשום
קודם כל הם אומרים זאת בפירוש שהם התחילו בהתחלה עם פיתוחים אחרים כגון כרטיסי אשראי וכדומ" ובהמשך ראו שאין ביקוש אז הוא לאט לאט הבין את הצורך שאנשים צריכים ואז הוא פיתח את האפליקציה .
לגבי הפיתוח הוא הסביר פעם אחת והראה לנו שיש חברת יד שניה שמתווכת על דירות בתל אביב והשקעה שהכניסו שמה היא עשרות מיליונים אז כל מי שיודע קצת יותר ולא סתם אנשים שלמדו איזה קורס של שבועים אז הם כבר מבינים גדולים !!!! ואתה יודע למה אני מתכוין וד"ל.
שלש שגיב הוא מאד מחושב הוא לא רוצה לשווק את המוצר לפני שהוא לא בדק ופיתח את כל המוצר הן מצד לוקח שרוצה להזמין בעל עסק והן בעל העסק שמקבל פניות ואיך לעשות שאנשים ירצו להשתמש ולא סתם להוציא זאת לציבור הרחב ולבקש כסף על מוצר שזה לא מושלם וכל מי שמבין קצת בשיווק ולא רק בתיכנות מבין זאת . אני מקווה שאתה מכיר את התוכנה והשתמשת בה ולא רק שמעת מלמעלה ומהקווים שדואגים לנו. וכל כמה חודשים הוא עושה כנס ומראה במפורט מה הוא פיתח ומה התקדם .
וכן לגבי דובאי הוא אומר שיש לו משקיע שהשקיע 10.000.000 ש"ח והוא לאם סתם ברח ורוצה לפתח את יחסי החוץ של ישראל.......... . אולי אתה לא מאמין למה שהוא מוציא מהפה אבל במציאות זה לא נראה כמו בקווים ותשאל כמעט כל אחד שהשקיע שמה .

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
הבעיה ב144 שמאד הרבה מידע שמה לא מעודכן.
תוכנות כמו פינדרלה לפי מה שכתוב פה (לא מכיר במקומות אחרים) כבר השתמשתי איתם בהונגריה לחפש בעלי מקצוע, לא מבין למה כזה הרבה שנים לוקח לבנות דבר כזה שכבר קיים במקומות אחרים (ואפשר להתבסס על זה).

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה