דרוש מידע הנחה של 65% על כל החנות- כל השנה. חשבתם פעם למה?

icepop

משתמש צעיר
ישנו מותג של כלי מטבח שבחנויות שלו יש הנחה קבועה לחברי מועדון של בין 60 ל70 אחוז הנחה, זאת אומרת שסיר שמחירו המקורי הוא 400 פלוס עולה באופן קבוע 100 ומשהו. הצירוף למועדון הוא לא הענין, זה 20 ש"ח ח"פ.
אז מה הענין שלהם לעשות כך? ולמה לא למכור במחיר רגיל לכולם?
הנה הפרשנות שלי:
המחיר האמיתי הוא המחיר הנמוך אחרי ההנחה, אבל יש הרבה ועדי עובדים\מנהלים\חברות וכו' שנותנים מתנות לעובדים, וישמחו לצאת מה שיותר בזול, מה עשו באותה חנות? פשוט מאד פרסמו שהמחיר של הסיר הוא 400 פלוס מכרו למנהל זיכוי ע"ס 400 ש"ח ב100 ש"ח, כך המנהל נתן מתנה גדולה של 400 ש"ח ושילם עליה 100 גם החנות קיבלה את מלא התמורה, ומי הפסיד? העובד שחלם שיש לו 400 ש"ח.
איך עליתי על זה?
קבלתי לחג כרטיס של 300 ש"ח מהמנהל לקניה באותה חנות, והלכתי לקנות סיר שלחברי מועדון עולה 125, בחנות הבהירו לי שהכרטיס לא זכאי להנחת מועדון ומחיר הסיר הוא כ450 שח, עכשיו נתנו לי שתי אפשרויות או לקנות בלי הכרטיס ב125 או עם הכרטיס ב450 כך שאוסיף רק 150 ש"ח................
חיפשתי עוד מוצרים בחנות אבל הכל סביב הרעיון הזה. בסוף קניתי כמה שטויות כדי להגיע ל300 ש"ח....
אין לי טענה עליהם בסך הכל רעיון די גאוני, רק שכדאי ליידע את המנהלים בשווי המתנה שהם נותנים (אולי גם הם יודעים את זה).

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
והסחורה שלהם יפה אבל ברמה נמוכה..
אם אנחנו מדברות על אותה רשת כמובן

צחית

משתמש מקצוען
ישנו מותג של כלי מטבח שבחנויות שלו יש הנחה קבועה לחברי מועדון של בין 60 ל70 אחוז הנחה, זאת אומרת שסיר שמחירו המקורי הוא 400 פלוס עולה באופן קבוע 100 ומשהו. הצירוף למועדון הוא לא הענין, זה 20 ש"ח ח"פ.
הנה הפרשנות שלי:
המחיר האמיתי הוא המחיר הנמוך אחרי ההנחה, אבל יש הרבה ועדי עובדים\מנהלים\חברות וכו' שנותנים מתנות לעובדים, וישמחו לצאת מה שיותר בזול, מה עשו באותה חנות? פשוט מאד פרסמו שהמחיר של הסיר הוא 400 פלוס מכרו למנהל זיכוי ע"ס 400 ש"ח ב100 ש"ח, כך המנהל נתן מתנה גדולה של 400 ש"ח ושילם עליה 100 גם החנות קיבלה את מלא התמורה, ומי הפסיד? העובד שחלם שיש לו 400 ש"ח.
איך עליתי על זה?
קבלתי לחג כרטיס של 300 ש"ח מהמנהל לקניה באותה חנות, והלכתי לקנות סיר שלחברי מועדון עולה 125, בחנות הבהירו לי שהכרטיס לא זכאי להנחת מועדון ומחיר הסיר הוא כ450 שח, עכשיו נתנו לי שתי אפשרויות או לקנות בלי הכרטיס ב125 או עם הכרטיס ב450 כך שאוסיף רק 150 ש"ח................
חיפשתי עוד מוצרים בחנות אבל הכל סביב הרעיון הזה. בסוף קניתי כמה שטויות כדי להגיע ל300 ש"ח....
אין לי טענה עליהם בסך הכל רעיון די גאוני, רק שכדאי ליידע את המנהלים בשווי המתנה שהם נותנים (אולי גם הם יודעים את זה).
תשימו לב כמה הם מחשבים את זה בתלוש
לגבי המס
בטוח שלא שווי 400 ש"ח

אנוכי

משתמש מקצוען
תשימו לב כמה הם מחשבים את זה בתלוש
לגבי המס
בטוח שלא שווי 400 ש"ח
בעבר בחברה שעבדתי שמו את "שווי" התו
ואם מדובר על אותה החנות- אז בהרבה חברות נתנו לבחור שם חבילה ב2000 וכד' ובחנויות אחרות תווים של 300-400

צחית

משתמש מקצוען
בעבר בחברה שעבדתי שמו את "שווי" התו
ואם מדובר על אותה החנות- אז בהרבה חברות נתנו לבחור שם חבילה ב2000 וכד' ובחנויות אחרות תווים של 300-400
זה חוצפה כי יורד לך מזה מס וזה לא השווי

איש בן פרצי

משתמש צעיר
הנה הפרשנות שלי:
איך עליתי על זה?
בוקר טוב.
כבר שנים שאנשים נופלים בפח הזה.
הכי גרוע זה שאנשים שקיבלו את הזיכוי מכרו אותו בהנחה של 50 ש''ח והקונה לא מבין לאן הוא נפל

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הנה הפרשנות שלי:
איך עליתי על זה?
אם אנחנו מדברות על אותה רשת
אז גם החנות מריוחה מזה
את מגיעה ורוצה לקנות משהו- הכל לא כולל הנחות
יוצא שגם אם קיבלתי סיכוי של 500 ש''ח בתו
אני צריכה להוסיף עוד סכום כדי לצאת עם משהו נורמלי ביד

וזה באמת עיצבן אותי ממש...
לא הבוס שנתן את המתנה, אלא הרעיון שחשבתי שקיבלתי מלא
וקיבלתי מתנה בתוספת הוספת עצמית כדי לזכות בה...

חדוה

משתמש מקצוען
ברוכים הבאיפ למועדון
זה מצוי בהרבה רשתות מכובדות ביותר
אני בזבזתי זמן לשוא בפעם הראשונה והלכתי לחנות הרשת והבנתי את ה"תרמית"
אבל לפחות מאז ולהבא ידעתי לידע את כולם ולחסוך עגמת נפש

icepop

משתמש צעיר
אבל לפחות מאז ולהבא ידעתי לידע את כולם ולחסוך עגמת נפש
זה בדיוק מה שרציתי לעשות כאן. ליידע את כולם.
אגב, רציתי לעשות מועדון ולפחות את ה20 ש"ח לשלם בתו, אבל המוכר אמר שאי אפשר, שאלתי למה? אז הא ענה כי... כי... כי אי אפשר!

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
יש כמה רשתות כאלו!

אני יכולה לבחור מבחר מתנות לחג
חלקן ממש שי וחלקן זיכוי בכמה חנויות

זה חמוד לראות שחברה אחת אני מקבלת כפול פעם וחצי ובמקום אחר כפול שלוש ואפילו כפול חמש!!!

בקיצור בכל המקרים מקבלת את אותו סכום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה