עזרה המלצות או דיס על בנק לאומי (בבני ברק)

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני שוקל לעבור בנק לבנק לאומי בבני ברק.
הסיבה שאני רוצה לעבור בנק הוא כי לאחרונה הייתי צריך שירות לקוחות בבנק שאני עכשיו (ולא אזכיר כאן שם), באיזה עניין שא"א לעשות אותו לבד באתר או בעמדות, וראיתי שממש "אין עם מי לדבר" כפשוטו, נותנים לי להתייבש חצי שעה על הקו, בלי שירות שיחה חוזרת, בלי להגיד את מיקומך בתוך, ובלי לתת איזה הערכה עוד כמה זמן בערך ירימו לך....., ואם חשבתם שאחרי החצי שעה הם כן עונים, אז זהו שלא....
לכן אני רוצה לעבור לבנק לאומי, כי זה קרוב לבית שלי, ואז אפי' אם לא יענו לי, מקסימום אני יכול פשוט להכנס לבנקאי ולסדר, כי בבנק שאני עכשיו הסניף שלהם מאוד רחוק ומשום מה (בכל הבנקים) שעות הפתיחה הם "רק" בשעות הסדרים של הכולל.
אני רוצה לשאול את הניקים החשובים שהם לקוחות בנק לאומי בכלל וסניף בני ברק בפרט:
1. איך השירות שם.
2. כמה זמן יש לחכות בטלפון עד שהם עונים.
3. האם הם עושים בעיות עם חשבון סטודנט בן ישיבה (כי נפגשתי היום עם בנקאי והוא אמר לי שעד גיל 35 אין שום עמלת עו"ש).
4. האם האתר שלהם טוב וניתן לעשות את כל הפעולות שם באופן ידידותי
5. מי שיש לו גם חשבון בהפועלים וגם בלאומי אשמח לשמוע איזה לדעתם יותר טוב בשירות ובכלל.
תודה רבה מראש לכל העונים והמגיבים

ביזנס מן

משתמש מקצוען
אני לא יודע על לאומי בבני ברק כלום
אבל ככה זה בכל הבנקים ללוקוח פרטיים וכבר יש ע"ז מאות ואלפי תלונות
אולי מזרחי טפחות יותר אנושי אנלאדע

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בלאומי בבני ברק צריך לקבוע תור, לא תוכל "לקפוץ" לבנקאי
יש תורות ארוכים בטלפון אבל יש שירות שיחה חוזרת
סטודנט - מה שידוע לי רק עם מסמכים, לא בטוח לגבי הגיל שציינת

שואף לגדולות

משתמש פעיל
אז ככה אני עברתי לאחרונה מפאגי ללאומי והכל תלוי במה שאתה סוגר עד שאתה מצטרף אחרי שאתה מצטרף תחפש טובות..
לגבי המתנה בטלפון תוכל לבקש וגם להתעקש לפני שאתה פותח חשבון לקבל שירות בנקאי אישי שזה אומר שבשעות פתיחת הסניף תוכל לקבל את הבנקאי האישי שלך תוך 2 דקות ואם הוא תפוס יענה מישהו אחר אף פעם לא תמתין יותר מ5 דקות בדר”כ
לגבי שימוש בטלפון כשר צריך כל פעם להזדהות עם קוד חד פעמי קצת משגע ת’שכל
באמת להיכנס לבנק ולסדר משהו כבר כתבו לך שצריך תור מראש אך לאחרונה הם פתחו דלפק במבואה של הבנק שם פקיד עוזר אונליין בכמעט כל הפעולות (הפרוצדוריות) נחמד מאוד
עם סטודנט הם לא עושים בעיות הם לא יכולים זה חוק אבל כל שנה צריך עדכון לזה בכל בנק
האתר נחמד מעט איטי אבל יש לו את האפשרויות המצויות חבר שלי שיש לו חשבון גם בהפועלים אומר שהפועלים יותר מוצלח אבל לא קריטי בהצלחה​

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
@שואף לגדולות שים לב שיש אפשרות ליישר לימין
1655303004233.png

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קודם כל תודה רבה לכל העונים ועוזרים!
יש תורות ארוכים בטלפון אבל יש שירות שיחה חוזרת
ואחרי כמה זמן הם חוזרים??

בלאומי בבני ברק צריך לקבוע תור, לא תוכל "לקפוץ" לבנקאי
ולמתי התור?
לא לאותו היום?
לגבי המתנה בטלפון תוכל לבקש וגם להתעקש לפני שאתה פותח חשבון לקבל שירות בנקאי אישי שזה אומר שבשעות פתיחת הסניף תוכל לקבל את הבנקאי האישי שלך תוך 2 דקות ואם הוא תפוס יענה מישהו אחר אף פעם לא תמתין יותר מ5 דקות בדר”כ
וואוו
לא כל אחד מקבל את זה?
וצריך לבקש את זה VIP?
עם סטודנט הם לא עושים בעיות הם לא יכולים זה חוק אבל כל שנה צריך עדכון לזה בכל בנק
לא בכל בנק זה ככה
למשל במזרחי מקבלים רק 50% הנחה

A052

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק
יש חוק שמחייב מענה תוך 6 דק' גם את הבנקים.

אם הם לא עושים זאת, אתם יכולים לתבוע אותם.

תפנו לפניות הציבור של הבנק ותדרשו פיצוי.

שואף לגדולות

משתמש פעיל
בלת"ק
יש חוק שמחייב מענה תוך 6 דק' גם את הבנקים.

אם הם לא עושים זאת, אתם יכולים לתבוע אותם.

תפנו לפניות הציבור של הבנק ותדרשו פיצוי.​
כן אח שלי מאוד אוהב לעשות את זה זה גם מפיג לו שיעמום גם עצבים וגם הוא מרגיש שהוא עושה משהו ושהוא ”דופק” אותם בהצלחה​

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי בבנק אחר שכן יש שירות חזרה
חזרו אלי אחרי שבוע..
כבר לא היה רלוונטי כמובן

טוב מאוד

משתמש מקצוען
קודם כל תודה רבה לכל העונים ועוזרים!

ולמתי התור?
לא לאותו היום?
הלוואי...

אין על בנק הפועלים.
שירות פצצה בדר"כ עונים תוך כמה דקות.
יש סטודנט עד גיל 35

מדבר איתך אחד שהיה בלאומי ועבר לפועלים ומרוצה עד הגג ב"ה

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש סטודנט עד גיל 35
לנו ביטלו עכשיו את הסטודנט כי לטענתם חלפו 9 שנים מפתיחת החשבון וזה מקסימום ההטבה.
ואנחנו לפני גיל 35.
יש משהו לעשות עם זה?

יוני שלום

משתמש מקצוען
לנו ביטלו עכשיו את הסטודנט כי לטענתם חלפו 9 שנים מפתיחת החשבון וזה מקסימום ההטבה.
ואנחנו לפני גיל 35.
יש משהו לעשות
ברוב המקומות מספיק קצת פרצופים שאתם עוברים בנק וכאלה וזה עובד - מנסיון בצעירותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה