מידע שימושי המלצה על מרכזיית IP לעסק?

• פותח הנושא ddd
  • פורסם בתאריך

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
אתה יכול לפתוח מערכת תוכן בקליקול או במרכז הקווים, יש לשניהם אותו מערכת, עדיף את 'מרכז הקווים' לדעתי, ופתיחת המערכת תוכן לא עולה כסף, רק יעלה לך תשלום על השיחת טלפון עצמם.
אני נמצא במרכז הקווים יש לי שם מערכת תוכן, א. המערכת נוחה מאוד וידידותית. ב. השירות שלהם מטורף.
קליקול ומרכז הקווים אותה חברה ואותה שרות
לדעתי ימות המשיח הכי נוח עם האופציות.

ש"ך

משתמש צעיר
אך מרכז הקווים הרבה יותר נוח לתפעול, בפרט אם הוא לא צריך הרבה פונקציות.
אני במרכז ולא חסר לי כולם.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אתה יכול לפתוח מערכת תוכן בקליקול או במרכז הקווים, יש לשניהם אותו מערכת, עדיף את 'מרכז הקווים' לדעתי, ופתיחת המערכת תוכן לא עולה כסף, רק יעלה לך תשלום על השיחת טלפון עצמם.
אני נמצא במרכז הקווים יש לי שם מערכת תוכן, א. המערכת נוחה מאוד וידידותית. ב. השירות שלהם מטורף.
תודה על התשובה המפורטת.

מערכת תוכן זה ללא עלות חודשית?
במערכת תוכן אני יכול לעשות הפנית שיחה ולראות את מספר המתקשר ולא מספר המערכת, וכן להגדיר לפי שעות, וכדו'?

ידע פון

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
1625476612640.png

ש"ך

משתמש צעיר
1625486142945.png

הגדרה לפי שעות אני לא חושב שיש.
אם כי אתה יכול להשהות את השלוחה, או להחליף את הגדרת ההקשה, דהיינו שבזמן שאתה רוצה שיכולו להתקשר אליך ילחצו על 1, ומתי שאתה לא רוצה, תעשה ששלוחה 1 תהיה סוג שלוחה אחרת, כגון השמעת תקליט.
אין שם הרבה פונקציות משום שזה מיועד עבור מערכת תוכן.
כמו כן יש לך גם שלוחה שמשאירים לך הודעה, ואתה מקבל צינתוק לפלאפון והתראה למייל על הודעה חדשה.
זה האתר שלהם, ששם כתוב איך אפשר לפתוח מערכת - חינמית.

ש"ך

משתמש צעיר
ידע פון נראה יותר טוב, ומיעד לכך. אם כי אני לא יודע מה לגבי התשלום.
העלות במרכז הקווים היא זולה מאוד יחסית לשוק.

ידע פון

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
נערך לאחרונה ב:

ש"ך

משתמש צעיר
כמעט אותו מחיר

אצלינו זה קיים בכל שלוחת הודעות.
צפה בקובץ המצורף 923678
חס ושלום שלא יראה שיש לי משהו נגדכם, אני פשוט עניתי על מה שענה.
אחרי שראיתי את התמונות שלכם, ראיתי שזה באמת נראה הרבה יותר נח. ומיועד לכך.
ביקרתי באתר שלכם, ממשך משכנע ומושך. מילאתי וטופס לפתיחת קו תוכן.

ידע פון

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מצורף פרספקט

קבצים מצורפים

• פרוספקט - ידע פון.pdf
    1.2 MB · צפיות: 47

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה