מידע שימושי המלצה על מרכזיית IP לעסק?

• פותח הנושא ddd
  • פורסם בתאריך

ש"ך

משתמש צעיר
יש את קליקול, אני לא יודע כמה המערכת שלהם טובה, כי אני משתמש במערכת תוכן שלהם.
אבל יש להם שירות מטורף!!! לא ראיתי עוד כמותם, על השירות והסבלנות.
בהצלחה!

ddd

משתמש צעיר

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי נסיון רב עם מרכזיות של 015 (4 שנים)
שירות פצצה, אפשרויות בלתי נגמרות
נראה לי שמרכז הקוים משווקים אותם היום

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
N

neomy21

אורח

rew3020

משתמש מקצוען
מרוצה לגמרי.
האיכות מעולה, השירות מצויין, והמחיר ממש בסדר.
(לבזק אל תחלמו להתקרב)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתוך כל מה שהוזכר כאן, (או אפילו מה שלא הוזכר כאן), האם יש מקום שאוכל לקבל חינם מס' טלפון שאוכל להפנות את השיחות שהמגיעות אליו אל הנייד שלי? (למשל אפילו אם זה תשלום לפי יחידות, אבל לא תשלום חודשי קבוע).

ושאראה על הצג אצלי את מספר המתקשר, ולא את המספר טלפון המפנה.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מתוך כל מה שהוזכר כאן, (או אפילו מה שלא הוזכר כאן), האם יש מקום שאוכל לקבל חינם מס' טלפון שאוכל להפנות את השיחות שהמגיעות אליו אל הנייד שלי? (למשל אפילו אם זה תשלום לפי יחידות, אבל לא תשלום חודשי קבוע).

מספר וירטואלי (או מערכת IVR2, אם אתה רוצה לבנות לבד) - ימות המשיח.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מספר וירטואלי (או מערכת IVR2, אם אתה רוצה לבנות לבד) - ימות המשיח.
ימות המשיח, זכור לי ואולי אני טועה, שמישהו כתב, שכאשר עושים ממערכת שלהם הפניה לנייד, לא רואים על צג הנייד את מספר המתקשר, אלא את מספר המערכת.
בנוסף, זה די מסובך להגדיר שם עצמאית. (למשל, אם רוצים לשנות ימים שעות, תא קולי, או מענה אוטומטי בשעות מסוימות ללא הפניה).
האם יש עוד רעיון?

ש"ך

משתמש צעיר

אתה יכול לפתוח מערכת תוכן בקליקול או במרכז הקווים, יש לשניהם אותו מערכת, עדיף את 'מרכז הקווים' לדעתי, ופתיחת המערכת תוכן לא עולה כסף, רק יעלה לך תשלום על השיחת טלפון עצמם.
אני נמצא במרכז הקווים יש לי שם מערכת תוכן, א. המערכת נוחה מאוד וידידותית. ב. השירות שלהם מטורף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה