דרוש מידע הלבנת שיניים אצל רופא

סופר חיובי

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת מסוכן...
רופא ש אמר לי מורידים שיכבה מהשיניים ..
ואז זה פשוט מחליש אותם..
לא מניסיון!

אני 2023

משתמש מקצוען
אני אומרת מידיעה - הלבנה פוגעת בשיניים.
כאשר עושים הלבנה, שמים חומר שמחורר את הציפוי הטבעי של השן (אמייל), כדי שחומר ההלבנה יתפס ע"י החורים האלה.
התייעצות עם כל רופא שיניים / שיננית לא משוחדים, תגלה לכם את האמת.
בהצלחה

חסד 053

משתמש פעיל
אני אומרת מידיעה - הלבנה פוגעת בשיניים.
כאשר עושים הלבנה, שמים חומר שמחורר את הציפוי הטבעי של השן (אמייל), כדי שחומר ההלבנה יתפס ע"י החורים האלה.
התייעצות עם כל רופא שיניים / שיננית לא משוחדים, תגלה לכם את האמת.
בהצלחה
נשארים עם שיניים צהובות?

אני 2023

משתמש מקצוען
ומה עם מדבקות?
זה אותו רעיון.
כשמוציאים את המדבקות, הן יוצרות נקבוביות בשיניים.
שוב, אותה מטרה.
הפתרון - להקפיד כל החיים על צחצוח שיניים נכון, ללכת פעם בשנה לפחות לשינן/ית ולבקש מידע איך לצחצח שיניים, (תתפלאו כמה היא תחדש לכם,) אל תסמכו על הלבנה.
תלמדו גם את הילדים שלכם. אם הם יתרגלו מגיל כזה לצחצח פעמיים ביום, בצורה נכונה - השיניים שלהם תשארנה נקיות.
אם חשוב לכם מראה חיצוני יותר מבריאות השן (גם לתווך הרחוק) - אז אולי כן כדאי לכם לעשות הלבנה.

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה אותו רעיון.
שוב, אותה מטרה.
הפתרון - להקפיד כל החיים על צחצוח שיניים נכון, ללכת פעם בשנה לפחות לשינן/ית ולבקש מידע איך לצחצח שיניים, (תתפלאו כמה היא תחדש לכם,) אל תסמכו על הלבנה.
תלמדו גם את הילדים שלכם. אם הם יתרגלו מגיל כזה לצחצח פעמיים ביום, בצורה נכונה - השיניים שלהם תשארנה נקיות.
אם חשוב לכם מראה חיצוני יותר מבריאות השן (גם לתווך הרחוק) - אז אולי כן כדאי לכם לעשות הלבנה.
כל מילה!
אנשים פשוט לא מצחצחים ורוצים הלבנה!
פשוט תצחצחו כמו שצריך.

סופר חיובי

משתמש מקצוען
היי היום הייתי אצל רופא שיניים ושאלתי לגבי הלבנה...
והוא ענה שהלבנה זה חומצה וזה מוריד שיכבה של המייל שמגנה על השן....
ובהחלט מזיק לשן ...ואז הוא הוסיף שפעם אחת זה לא נורא אבל לא מומלץ יותר מזה!

בן עמרם

משתמש פעיל
אגב, צחצוח שומר על בריאות השן, ומונע מעט הצהבה,
אבל,
צחצוח לא מונע אבנית ( בניגוד למה שמכרו לנו שנים, היום יודעים שהצחצוח לא ימנע אבנית כי זה הפרשה מהרוק כל הזמן),
והאבנית גם כן תורמת למראה שן לא לבנה, ורק שיננית מורידה אבנית (או שימוש בכלי של שיננית באופן עצמאי-ניתן לרכוש)
והרבה פעמים יש לשיניים צבע טבעי צהבהב, וזה לא ירד בשום צחצוח.

אתם מדברים על ציפוי חרסינה? הוא זה שמחורר את השן? או טיפול אחר?

shani123

משתמש מקצוען
זה אותו רעיון.
שוב, אותה מטרה.
לא נכון
הצהבת שיניים נגרמת מהאוכל במשך השנים _(קפה, תה, קולה, שוקולד וכו')
צחצוח שיניים עוזר לשמור על הגיינה כמובן.

ספיידרמן

משתמש מקצוען
זה גם דבר גנטי...
וזה בכלל לא קשור רק לצחצוח.
מכירה מקרוב משפחה שכולם צחצחנים גדולים- אבל עם הזמן השיניים שלהם מצהיבות לגמרי..

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צחצוח לא מונע אבנית ( בניגוד למה שמכרו לנו שנים, היום יודעים שהצחצוח לא ימנע אבנית כי זה הפרשה מהרוק כל הזמן),

כאחת שעובדת במרפאת שיניים, אני אומרת לך מידיעה ברורה-
אבנית נוצרת ממפגש של רוק ושאריות אוכל!!!

לך תשווה כמות אבנית בפה של מטופל שמצחצח כמו שצריך למטופל שלא מצחצח כמו שצריך, או לא מצחצח בכלל
אין בכלל השוואה!!!! הכמות אצל מי שמצחצח תקין ולפני הכללים היא מזערית!!!!!!!

(לאחוזים מועטים של אנשים יש סוג רוק שמייצר הרבה אבנית במפגש עם אוכל)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

בן עמרם

משתמש פעיל
את טועה ובגדול,
הרופאים אומרים אחרת, בניגוד למה שחשבו פעם,
מי שמייצר אבנית - מייצר אבנית גם בלי אוכל. נקודה. ואייני מעוניין להמשיך בויכוח על זה,
כי כך הרופאים אומרים ולא אני. (וגם בגלל שלא בא לי לראות שוב תגובה בסגנון מבייש כמו ''מה אתה אומר''... זה פשוט לא מכובד ולא מכבד)
יתכן בהחלט שאם יש שילוב של אוכל בין השיניים זה מחמיר, אבל גם בנאדם שצם כל החיים- אם הרוק שלו מייצר אבנית, תהיה לו אבנית והיא לא תרד בצחצוח.
וחוצמזה, והכי חשוב, גם אם נניח שזה קשור רק לאוכל, הרי לא ניתן לצחצח שיניים אחרי כל דבר שמכניסים לפה, זה פשוט לא מציאותי, הרי לנו בסופו של דבר אותה התוצאה- אבנית לא תימנע על ידי הצחצוח השיגרתי אלא רק למי שמחזיק מברשת ומשחת שיניים בכיס ומצחצח אחרי כל דבר שאכל , כולל בשבתות וחגים....

חסד 053

משתמש פעיל
היי היום הייתי אצל רופא שיניים ושאלתי לגבי הלבנה...
והוא ענה שהלבנה זה חומצה וזה מוריד שיכבה של המייל שמגנה על השן....
ובהחלט מזיק לשן ...ואז הוא הוסיף שפעם אחת זה לא נורא אבל לא מומלץ יותר מזה!
פעם אחת לא מספיק לכל החיים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה