דרוש מידע הייתם מכניסים ילד למעון חדש?

נועה מ

משתמש מקצוען
אני גרה באיזור בו יש חוסר מטורף במעונות ומשפחתונים של תמ"ת.
כעת ראיתי פרסום של מעון חדש שנפתח עכשיו (עוד שבוע)
אני מחפשת בנרות מעון תמ"ת לבן שלי ואין לי כ"כ סיכוי להכנס למעון תמ"ת רגיל מכיון שאני עם הכנסות יחסית גבוהות למס' הנפשות
והוא ילד בכור.
דיברתי עם המנהלת ויש לה מקום לשנה הבאה עבורו. המנהלת נשמעת בסדר גמור ואפשר גם להתרשם שבוע הבא אם רוצים. אבל אין לה הרבה מידע בשבילי. מטפלות כולן יהיו עם תעודה או לפני או תוך כדי, מצלמות יש למשרד הרווחה וכו'
האם הייתם נרשמים?
ואיך בכלל אפשר לברר על מעון חדש?

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני גרה באיזור בו יש חוסר מטורף במעונות ומשפחתונים של תמ"ת.
כעת ראיתי פרסום של מעון חדש שנפתח עכשיו (עוד שבוע)
אני מחפשת בנרות מעון תמ"ת לבן שלי ואין לי כ"כ סיכוי להכנס למעון תמ"ת רגיל מכיון שאני עם הכנסות יחסית גבוהות למס' הנפשות
והוא ילד בכור.
דיברתי עם המנהלת ויש לה מקום לשנה הבאה עבורו. המנהלת נשמעת בסדר גמור ואפשר גם להתרשם שבוע הבא אם רוצים. אבל אין לה הרבה מידע בשבילי. מטפלות כולן יהיו עם תעודה או לפני או תוך כדי, מצלמות יש למשרד הרווחה וכו'
האם הייתם נרשמים?
ואיך בכלל אפשר לברר על מעון חדש?
לא עוזר מצלמות ותעודות...
אולי חלקית..
אני בכלל לא סומכת על מעונות.

ואם אתם כן רושמים אותו,
"תעשי " ש.ב. " לפני זה, על המטפלת.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
היית במעון לראות?
זה מאוד תלוי במטפלת שתהיה לכם

מצטרפת לשאלה ומוסיפה כמה שאלות ברשותך....
איך מבררים על מעון? על מטפלת? הייתי במעון שקיבלתי המלצות ולא היה נראה לי שם כל מיני דברים... אבל אולי ככה זה עובד? מבקשים שאני אביא מטרנה שמיכה ומדחום...(חוץ מהדברים הרגילים טיטולים מגבונים...) הגיוני??
ראתי שילדים מסתובבים שם סביב עצמם לא היו נראים עסוקים לא ככ יודעת מה מפריע לי

ילילי

משתמש מקצוען
היית במעון לראות?

איך מבררים על מעון? על מטפלת? הייתי במעון שקיבלתי המלצות ולא היה נראה לי שם כל מיני דברים... אבל אולי ככה זה עובד? מבקשים שאני אביא מטרנה שמיכה ומדחום...(חוץ מהדברים הרגילים טיטולים מגבונים...) הגיוני??
מטרנה הגיוני מעל גיל שנה.
עד גיל שנה המעון חייב לספק מטרנה.
על שמיכה ומדחום עוד לא שמעתי. לא נשמע טוב.

אסתי110

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מטרנה הגיוני מעל גיל שנה.
עד גיל שנה המעון חייב לספק מטרנה.
על שמיכה ומדחום עוד לא שמעתי. לא נשמע טוב.
למה מדחום לא נשמע טוב?
להפך זה מראה על היגיינה שלא משתמשים לכולם עם אותו מדחום.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אז זה נגד ההנחיות.
אלא אם כן הבת שלך צריכה מטרנה מיוחדת (צמחית או דווקא של חברה מסויימת וכדומה) ואז הם מחוייבים להחזיר לך 52 ש"ח לחודש (להוריד ממה שאת צריכה לשלם)
לא, אני מביאה לה חלב שאוב ומטרנה ליתר ביטחון... למה לא אמרו לי שיחזירו על זה ?

חנוששששששש

משתמש חדש
היית במעון לראות?

לגבי המטרנה ממש מוזר....
מדחום גם במעון של הבן שלי ביקשו בגלל היגיינה ( מי שרוצה לשלוח)
ולגבי השמיכה המטפלת של הבן שלי אמרה לי לשלוח כי הוא רגיל לשמיכה שלו.
אבל אם לבן שלך אין הרגל מסוים אז זה באמת מוגזם לבקש כאלו דברים

שועל קרבות

משתמש צעיר
שלחנו למעון חדש ילדה ראשונה.
התוצאות החליפו מנהלת באמצע שנה
הגננות התחלפו
אבל לקראת ההמשך היה הרבה יותר טוב
קשיים של התחלה כמו כל דבר בחיים.
מאוד ובעיקר תלוי במטפלת/ גננת של הילד
אנחנו נפגשנו איתה קודם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה