דרוש מידע הייתם באם וילד לאחרונה?

מאפינס

משתמש פעיל
זה אמיתי?https://www.google.com/maps/place/אם+וילד%E2%80%AD/@32.0835807,34.8420855,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipNwVmvDh22O7L-hV2F5Vo5i59cc2BOXqnJ8nX35!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipNwVmvDh22O7L-hV2F5Vo5i59cc2BOXqnJ8nX35%3Dw203-h152-k-no!7i2000!8i1500!4m9!3m8!1s0x151d4a1844066f5f:0xcc4e468086745fea!8m2!3d32.0838603!4d34.8422277!10e5!14m1!1BCgIgAQ!16s%2Fg%2F11c6d_ds6b?entry=ttu
?

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
רוב התמונות הן מ2019. כנראה רק החדרים של הסווטיות (זוגיים) עברו שיפוץ לאחרונה, וגם הלובי.

אקווה שטיפלו גם בהדברה, המצב שם היה נורא.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפני שנה החדרים היו משופצים, והלובי היה בשיפוצים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש שם גם סוויטות חדשות ברמה ממש גבוהה בקומת כניסה

tbh

משתמש מקצוען
החדרים והתינוקיה כבר איזה 5 שנים ככה.
הלובי שנה בערך.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
תכלס הכניסה לבית החלמה- לובי . פרוזדורים. כל החדרים. חדר האוכל
מה משופץ ומה מיושן
אני מכירה רק טלזסטון מוזיאון עלי אדמות

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הייתי לפני פחות משנה והיה מלא מקקים.
הרסת לי!
תכננתי ללכת לשם בעז"ה עוד כמה חודשים.
אם אני שומעת שיש שם מקקים אז כל טוב. לא מתקרבת לשם.

אגב, היית בסוויטות שם היה מקקים?

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הרסת לי!
תכננתי ללכת לשם בעז"ה עוד כמה חודשים.
אם אני שומעת שיש שם מקקים אז כל טוב. לא מתקרבת לשם.

אגב, היית בסוויטות שם היה מקקים?
היינו בחודש האחרון ולא היה מקק לרפואה.

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
היינו בחודש האחרון ולא היה מקק לרפואה.
לכן ביררתי.
אני יודעת שהתלוננו אז הרבה, הם אמרו שהם עושים הדברה פעם בשנה ואם המקקים חוזרים - אנחנו צריכות להתמודד.

מקווה שזה היה רק להשתיק ולא כי לא התייחסו ברצינות.

זה ממש חבל, כי חוץ מזה הכל ממש מעולה. המיטות נוחות, נקי, שקט, רגוע והאוכל טעים מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה