דרוש מידע החזר כספי ליולדות בעין כרם

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
החזר על בית החלמה מהקופת חולים זה ע"ח הסל?
כלומר אם ניצלתי את כל הסל, אין לי החזר על בית החלמה?
3 ימים מילד רביעי והלאה יש 3 לילות מקופ"ח (285 ללילה) לא על חשבון הסל.
למבוטחות בביטוח משלים יש עוד 3 ימים ע"ח הסל, בלי קשר למספר הלידה

שולי איטח

משתמש מקצוען
בלאומית זה נראה קצת אחרת זה מה שרשום ללאומית זהב
כלומר בסיס לא על חשבון הסל זה כבר מהילד הראשון
הבראה ליולדת החל מהילד הראשון3 ימי הבראה לאחר לידה רגילה, 5 ימי הבראה לאחר לידה קיסרית.
החזר של 80% עד תקרה שנקבעה
הבראה ליולדת
זכאות זו אינה נכללת חבילת ההיריון (ההחזר אינו על חשבון חבילת ההיריון)
תוספת ימי הבראה ליולדת, החל מילד רביעיתוספת של 3 ימי הבראה מילד רביעי ואילך –החזר של 80% עד תקרה שנקבעה ליום במסגרת חבילת היריון

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הדסה:
נותנים מונית הלוך או חזור.
אם באת בהלוך במונית מביאים קבלה ומקבלים החזר. (באים באמבולנס - זה חינם :)ואז נשאר מונית לחזור...)
אם בחזור בעת השחרור הולכים לקבלה והם מזמינים לך מונית שלהם עד הבית.
יש החזר מזומן של 500 ש"ח עבור קורס.
מקבלים לילה חינם בבית החלמה, אם הדסה ביבי- חדר לבד, טלזסטון - 2 בחדר, ביכורים 3 בחדר.
אם נרשמת דרך עמותה קיבלת עוד לילה.
אם את במאוחדת שיא את זכאית לקבל עד שלושה לילות ע"ס 75% עד 400 ללילה. (מלידה ראשונה!)
ואז יש שתי אופציות:
להשתמש בזיכויים מיידית, לשלם את ההפרש, לקבל קבלה רק על ההפרש, ולקבל החזר ע"ס 75% מההפרש.
לשלם מחיר מלא, לקבל קבלה על המחיר המלא, לקבל החזר של 75% מהמחיר המלא, לקבל בהעברה מבית ההחלמה את הכסף עבור הזיכויים לאחר חודש וחצי.
אני לקחתי חדר של 2 ליומיים (1300 ש"ח) קיבלתי החזר של 800 ש"ח (400 לכל לילה) ואח"כ קיבלתי 1050 בהעברה מביכורים. אז כן, אפילו יצאתי ברווח.
מה שכן, יש לרב.

נערך לאחרונה ב:

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדסה:
אם באת בהלוך במונית מביאים קבלה ומקבלים החזר. (באים באמבולנס - זה חינם :)ואז נשאר מונית לחזור...)
מקבלים לילה חינם בבית החלמה, אם הדסה ביבי- חדר לבד, טלזסטון - 2 בחדר, ביכורים 3 בחדר.
אם את במאוחדת שיא את זכאית לקבל עד שלושה לילות ע"ס 75% עד 400 ללילה. (מלידה ראשונה!)
ואז יש שתי אופציות:
להשתמש בזיכויים מיידית, לשלם את ההפרש, לקבל קבלה רק על ההפרש, ולקבל החזר ע"ס 75% מההפרש.
לשלם מחיר מלא, לקבל קבלה על המחיר המלא, לקבל החזר של 75% מהמחיר המלא, לקבל בהעברה מבית ההחלמה את הכסף עבור הזיכויים לאחר חודש וחצי.
אני לקחתי חדר של 2 ליומיים (1300 ש"ח) קיבלתי החזר של 800 ש"ח (400 לכל לילה) ואח"כ קיבלתי 1050 בהעברה מביכורים. אז כן, אפילו יצאתי ברווח.
מה שכן, יש לרב.
איך זה עובד בדיוק מבחינת שערי רווחה, הם מסכימים להעביר את התשלום לאחר שהיולדת כבר שילמה, ועוד בלי קבלה?! שהרי ביכורים הביאו את הקבלה כבר ליולדת לאחר ששילמה? לפי מה שהבנתי צריך לדבר איתם לפני שמשלמים, לא?

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני שואל שוב, מי שיודע, ניתן לשלם את מלוא הסכום לביכורים ולקבל קבלה, ואז לבקש את הזיכוי מהדסה ומהעמותה? לא צריך לדבר איתם לפני?

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
למעשה זה הדסה שנותנת את שתי הלילות, לפני הלידה נרשמים דרך הארגון.
כשנרשמים לבית החלמה צריך לעדכן את הדסה שישלחו אישור לשתי הלילות.
משלמים מלא, ואח"כ ביכורים מעברים את הכסף שקיבלו מהדסה אליכם.
תרימו טלפון לביכורים הם יסבירו לכם.

עבד משכיל

משתמש פעיל
סתם לידיעתכם
ישנו ארגון בשם מנוחה וישועה שמסבסד בתי מלון ליולדות עד 4 חודשים לאחר הלידה.
מס' הטל' - 08-619-1616.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
למעשה זה הדסה שנותנת את שתי הלילות, לפני הלידה נרשמים דרך הארגון.
כשנרשמים לבית החלמה צריך לעדכן את הדסה שישלחו אישור לשתי הלילות.
משלמים מלא, ואח"כ ביכורים מעברים את הכסף שקיבלו מהדסה אליכם.
תרימו טלפון לביכורים הם יסבירו לכם.
מוזר שהדסה מסכים להעביר את הכסף בלי לקבל קבלה.
אני דיברתי עם שערי רווחה ואמרו לי שצריך לדבר איתם (עם העמותה) לפני שמשלמים, אז לכאורה זה נראה -גם- שצריך לדבר עם העמותה ולא עם הדסה, -וגם- מזה שצריך לעדכן לפני התשלום נראה שהם מעוניינים לשלם בעצמם ולא שהלקוח ישלם ואז יקבל החזר, לא?

Yael T

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בביכורים הם נותנים את האופציה לשלם להם ואז כמובן נותנים לך קבלה על התשלום וב-20 לחודש הבא לא הקרוב (למי שלא לחוץ הכסף) כשהם מקבלים כסף מבית החולים
אז הם מבצעים העברה בנקאית ללקוח ששילם, הם מקבלים 530 ש"ח ללילה כך שאם הולכים דרך העמותה סה"כ יש לך זיכוי של 1060.(אולי הם מקבלים יותר מהדסה וזה מה שמחליטים לתת-לא יודעת.)
תכלס גם מה ששערי רווחה נותנים זה לא מהכיס שלהם הם סה"כ רושמים ומקבלים על זה בונוס...והמועדון של הדסה מזכים בלילה נוסף למי שבאה דרך העמותה (זה ההסכם-יעני הם עושים להם פרסום ומביאים יולדות)
אחותי שילמה לפני חודשיים לביכורים ואחרי חודש וחצי קיבלה החזר.
כן, תכלס יכול להכנס כסף לכיס למי שלא משדרגת(אולי צריך לשאול רב,אבל כשמגישים הקבלה לקופה הם סה"כ מבררים אם לא הגשת את הקבלה לגורם ביטוחי נוסף,לא עם קיבלת החזר ממועדון יולדות)
טכנית,זה אפשרי את משלמת 1060(לדוג' חדר של 3) מקבלת החזר מלא ממועדון יולדות(בפועל -הבית החלמה עושים ההעברה)
ובנוסף אפשר להגישלקופה לקבל החזר.
גם למי שמשרגת זה שווה לשלם הכל- לדוג מי שמשדרגת לחדר של 950 נדרשת להוסיף 440 ואן תקבל קבלה רק על התלום הזה תקבל מהקופה החזר של 330 ולא יותר(
לכל קופה יש סכום גג אחר)
כך שכמעט תמיד שווה לשלם הכל.ואח"כ לשאול רב.
לידעתי בכללית פלטינום אפשר גם לא מהסל מילד ראשון(אבל רק על ילד אחד)
מקווה שהסברתי טוב.
בהצלחה!!!!!!!!!

בדוח

משתמש מקצוען
ואח"כ קיבלתי 1050 בהעברה מביכורים.
למה 1050? שערי רווחה נותנים יותר מלילה אחד?

לזי

משתמש רשום
הדסה:
ואז יש שתי אופציות:
מה שכן, יש לרב.
ציטוט: אם את במאוחדת שיא את זכאית לקבל עד שלושה לילות ע"ס 75% עד 400 ללילה. (מלידה ראשונה!)

זה ממש לא מדוייק!
במאוחדת שיא יש החזר רק מלידה רביעית על 3 ימים נוספים (כלומר, אחרי שקיבלת את ההנחה של עדיף על 3 ימים ראשונים - עד 290 ש"ח ללילה) ואז זה עד 400 ש"ח ללילה.

1646522788641.png

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ציטוט: אם את במאוחדת שיא את זכאית לקבל עד שלושה לילות ע"ס 75% עד 400 ללילה. (מלידה ראשונה!)

זה ממש לא מדוייק!
במאוחדת שיא יש החזר רק מלידה רביעית על 3 ימים נוספים (כלומר, אחרי שקיבלת את ההנחה של עדיף על 3 ימים ראשונים - עד 290 ש"ח ללילה) ואז זה עד 400 ש"ח ללילה.

צפה בקובץ המצורף 1078686
לפי מה שבנתי ממאוחדת, זה שמבוטחי "שיא" מקבלים החזר על 3 לילות עד 400 ש"ח.
מה הכוונה 3 ימים נוספים, ניתן להיות 6 ימים ולקבל החזר (לידה רביעית וכו')? אני הבנתי שזה עד 3 לילות?!

לזי

משתמש רשום
ממאוחדת עדיף יש החזר עד 3 ימים- 75% עד תקרה של 290 ש"ח (3 ימים ראשונים)
ואז ממאוחדת שיא (מילד רביעי) ל-3 ימים נוספים - 75% עד תקרה של 400 ש"ח

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אנחנו במאוחדת שיא, והיום נאמר לנו במאוחדת - שאנחנו זכאים ל- 3 לילות 75% עד 400 ש"ח, וזה לידה שניה!?

לזי

משתמש רשום
זה ממש מוזר!!
כי אני גם בשיא ואף פעם לא קיבלתי החזר יותר מ-290
ואפילו שלידה קודמת היתה לידה רביעית...
מעניין אותי גם לבדוק
אתקשר אליהם מחר ואעדכן..

לזי

משתמש רשום
אז ביררתי מול נציגה ואכן אתם צודקים
הם החליפו את הכללים...
אז כך:
ממאוחדת שיא מקבלים החזר רק מילד ראשון עד שלישי עד תקרה של 400 ש"ח (מתוך חבילת הריון ולידה)
וממאוחדת עדיף מקבלים החזר מילד רביעי ואילך עד תקרה של 290 ש"ח (לא מחבילת הריון ולידה)

כנראה שינו את זה ממש לאחרונה ואני הפסדתי מזה... :(
תמיד קיבלתי עד 290 ועכשיו שאני מעל ילד רביעי ימשיך לקבל כך...

ועוד משהו - שימו לב! שכל החזר מוגבל ל-3 ימים בלבד!

פחות או יותר

משתמש פעיל
מקפיצה.
מישהו הצליח לאחרונה להרשם דרך מחיה נפשות?
המערכת עברה למתכונת טלפונית, נרשמתי כבר לפני שבועיים, ולא חוזרים ולא מצליחה להשיג אותם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה