בקשה הדרך המוצלחת לבחור ספר לחג

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה
לאחר שנים של אובססיה לקניית עיתונים לחג, הצלחתי להתנתק ממנה ולהתחיל לקנות ספרים.
כל חג מחדש הייתי מאוכזב.
חסידי האדמו"ר של הכתבה המרכזית, או לחילופין תלמידי ראש הישיבה של אותה כתבה היו משבחים מפארים ומהללים.
אבל לצערי אחרי כמה שנים של קריאת אותם דברים על דמויות שונות זה נמאס. לא שבאתי ח"ו לזלזל בכבודם, אבל הרי קניתי עיתון, לא ספר סיפורי צדיקים.
הסיבה שאני קונה כל שבוע עיתון היא להתענג על האקטואליה והכאסח בין החכי"ם. ובחג גם זה נעלם.
מוסף הסיפורים המאולצים...
וכו'.
ואז נכנסים לחדרון הראוי לקריאת עיתונים, ומגלים שבין דברי השטנה של טיבי, לדברי ההבל של ביבי, שרבב העיתונאי פסוק, ואסור לקוראו במקומות אלו.
קיצור סיוט.

התחלתי לקנות ספרים.
הבעיה שהקניה היא ערב החג.
ואני מעוניים שקניית הספר תארך אותו זמן של קניית העיתון.
אבל מי יאמר לי מה טיבו של הספר.
בכמה ספרים אני יכול לעלעל?
ומי יבטיח לי שאת הספר שבחרתי אבחר בגלל העלילה ולא בגלל העימוד.
ופה אלוקים הגיע לעזרי.
חבר ביקש ממני טובה דרך המייל שלו.
ובמייל שלו גיליתי שאחת מהסופרות שלחה את הפרקים הראשונים של ספרה.
ומיד ידעתי מה ברצוני לעשות.

הייתי שמח להיכנס לקבוצת הסופרות ולהציע את הענין לפניהם.
כלומר בכל פרסום ספר, יישלחו הפרקים הראשונים לשפיטת קהל הקוראים.
יותר מכך. אם אהנה מספר. אם לא אקנה אותו עכשיו אקנה אותו בחג/בהזדמנות הבאה.

איזה כיף זה יהיה.
קניה בלי חששות.
אודה לקידום העניין
שכוייעח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה