הדפסה דו צדדית עם ריבוי עמודים בדף אחד

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי קובץ PDF בן כ-1000 עמודים
אני רוצה להדפיס כל 4 עמודים בדף אחד, ובנוסף להדפיס הדפסה דו צדדית [והמדפסת שלי לא תומכת. צריך לעשות את זה באופן ידני].
באופן רגיל, כשאני רוצה להדפיס דו צדדי, אני בוחר הדפסה של עמודים אי זוגיים, ולאחר סיום ההדפסה מכניס שוב את הדפים ובוחר הדפסה של עמודים זוגיים.
הבעיה היא שכשאני בוחר ריבוי עמודים בדף אחד, הוא מכניס לי את כל העמודים האי זוגיים בעמוד הראשון,
בדף הראשון מודפסים עמודים 1,3,5,7 בדף השני 9,11,13,15 וכן הלאה
ואת זה אני לא רוצה.
אני רוצה שבעמוד הראשון יודפסו עמודים 1-4, בעמוד השני יודפסו עמודים 9-12, בעמוד השלישי 17-20, וכן הלאה
לאחר שהוא יסיים, אני יכניס שוב את הדפים וידפיס עמודים 5-8, 13-16, וכן הלאה בהתאמה.
כך שבסופו של דבר יהיה לי בדף הראשון את שמונת העמודים הראשונים בקובץ, בדף השני עמודים 9,16 וכן הלאה
יש לי אקרובט פרו גירסא 9
מה אפשר לעשות ?

1646727825178.png

נערך לאחרונה ב:

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה נכון ל4 עמודים ראשונים בלבד
אבל כשיש לי 250 עמודים כאלו, מה אעשה ?
אקליד את כל מספרי העמודים באופן ידני ??
לא הגיוני

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתחיל להתייאש.
ניסיתי אפילו להקליד ידני, אבל כשנגמרה השורה בשדה המיועד אי אפשר להמשיך
מה אפשר לעשות ?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יש פיתרון פשוט.
הדפסה לPDF 4 לעמוד.
ואח"כ הדפסה במדפסת אי זוגי וזוגי.

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ניסית?
או שאתה רק חושב שזה לא הגיוני?

תוכל להראות מה עשית בכלל?
עשיתי שתי פעולות
הפעולה הראשונה זו הפעולה שאתה הצעת.
לצורך הענין, היה לי 1000 עמודים, וכעת לאחר הפעולה הראשונה יש לי 250 עמודים, שבכל עמוד 4 עמודים מקוריים. הכל בPDF
וכעת הדפסה למדפסת - בתחילה עמודים אי זוגיים. ובסיום הפיכה של הדפים והדפסה של העמודים הזוגיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה