הגדרת ספק 019 לנטפרי

דולה ומשקה

משתמש פעיל
שלו' רב
עשיתי בנדל של בזק דהיינו תשתית של בזק ספק של 019 כדי שיהיה לי נטפרי למעשה כעת יש אינטרנט אבל בלי נטפרי
019 אומרים לי אתה לא שלנו אנחנו לא מתקשרים אתך בזק אומרים לי אתה צריך שהראוטר יהיה מחובר לשרתים שמסוננים ע"י נטפרי
האם יש מישהו שיודע להדריכני כיצד להגדיר שהראוטר יעבוד על נטפרי?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
1. לנייד את התשתית ל019 ולעשות הכל דרך 019.
2. לקחת מבזק תשתית בלבד + ספק דרך 019.

זו הטעיה ידועה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא בדיוק, תתקשרו לבזק ותבקשו לבטל את הספק דרכם ולהישאר רק עם תשתית, ולאחר מכן תפנו ל019 ותבקשו להצטרף לספק דרכם.
או לחילופין לנייד הכל ל019 (זול יותר)

תוכלו גם לפנות למשווק בשם זאב

053-31577763157776אין לכתוב כתובת מייל@frize37
יתכן שהוא יוכל לעזור לך בקלות.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
שלו' רב
עשיתי בנדל של בזק דהיינו תשתית של בזק ספק של 019 כדי שיהיה לי נטפרי למעשה כעת יש אינטרנט אבל בלי נטפרי
019 אומרים לי אתה לא שלנו אנחנו לא מתקשרים אתך בזק אומרים לי אתה צריך שהראוטר יהיה מחובר לשרתים שמסוננים ע"י נטפרי
האם יש מישהו שיודע להדריכני כיצד להגדיר שהראוטר יעבוד על נטפרי?
אפשר ליצור קשר

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
כן ...
בצ'יק אפתור את הבעיה :p:cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה