דרוש מידע הבנין שלנו רועד

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כל אוטובוס שעובר ליד הבנין גורם לבנין לרעוד בצורה שמרגישה לנו רעידת אדמה.
רחוב ראששי והבנין ישן אך עבר לפני שנה חיזוק יסודות ע"פ דרישת העיריה וקיבל אישור מהנדס
מה ההסבר? זה יכול להיות מסוכן? א"כ למי אפשר לפנות שיבדקו את זה?

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
האם לפני חיזוק היסודות זה גם היה קורה? אם לא, יכול להיות שדווקא ההתחדשות היא זו שגורמת לרעד
כשאני נכנסתי לדירה חדשה בבנין חדש הבניין היה רועד כשהייתה עוברת משאית וכדומה אך במשך הזמן הדבר הפסיק
בכל מקרה כדאי לברר

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם לפני חיזוק היסודות זה גם היה קורה? אם לא, יכול להיות שדווקא ההתחדשות היא זו שגורמת לרעד
כשאני נכנסתי לדירה חדשה בבנין חדש הבניין היה רועד כשהייתה עוברת משאית וכדומה אך במשך הזמן הדבר הפסיק
בכל מקרה כדאי לברר

לא, זה משהו די חדש. תקופה של כמה שבועות שלא היו כאן אוטובוסים בעקבות הקורונה ובשבועיים האחרונים שהתחבורה התחילה לחזור לפעילות, התחלנו להרגיש את הרעידות.

אני חייבת לציין שהרעידה קורת כמה שניות לפני שהאוטובוס עובר, כלומר יש רעידה ואחרי שניה שתיים אנחנו שומעים את נהמת האוטובוס.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בבית שלי זה גם היה כך האם הכביש ברחוב העליון מלמעלה לבית אם כן זה נורמלי אני הייתי תמיד רצה כי הייתי יודעת שהאוטובוס עוד שניה עובר ;) ;) ;) ;)

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם מישהו בבניין שיפץ או הוסיף משהו בבניין בשנה האחרונה?

לא משהו רציני, החלפת צנרת רקובה אצל שכן, אבל לא מעבר.

בבית שלי זה גם היה כך האם הכביש ברחוב העליון מלמעלה לבית אם כן זה נורמלי אני הייתי תמיד רצה כי הייתי יודעת שהאוטובוס עוד שניה עובר ;) ;) ;) ;)

מה זאת אומרת?

Goldidea

משתמש מקצוען
אם את פונה למחלקת מבנים מסוכנים הדבר הראשון שהם עושים זה לפנות את כל הבנין ולפרסם את החדשה המרעישה בכל העיר הייתי ממליצה לך לפנות למהנדס פרטי לא חושבת שזה עניין של מהרגע להרגע אבל אני לא יודעת כמה עולה דבר כזה

ברוך99

משתמש רשום
רחוב ראששי והבנין ישן אך עבר לפני שנה חיזוק יסודות ע"פ דרישת העיריה וקיבל אישור מהנדס
אפשר לשאול מה נהיה עם זה ? הרעידות הפסיקו? עשיתם בדיקת מהנדס?

A.H.

משתמש חדש
אפשר לשאול מה נהיה עם זה ? הרעידות הפסיקו? עשיתם בדיקת מהנדס?
משהו יודע מה היה בסוף, כי גם אצלינו בתוספת בניה שהוספנו מרגישים רעידות חדשות...
זה מתאים עם מה שהעיר 'הנדסה' למעלה..

פרוסטיץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
חובה גמורה לפנות לעירייה יש להם מחלקת מבנים מסוכנים
ולעקוב שמתייחסים ברצינות לעניין
לא להניח לזה לחלוף באיזה תירוץ כלשהו

A.H.

משתמש חדש
משהו יודע מה היה בסוף, כי גם אצלינו בתוספת בניה שהוספנו מרגישים רעידות חדשות...
זה מתאים עם מה שהעיר 'הנדסה' למעלה..

חובה גמורה לפנות לעירייה יש להם מחלקת מבנים מסוכנים
ולעקוב שמתייחסים ברצינות לעניין
לא להניח לזה לחלוף באיזה תירוץ כלשהו
האם אתם מבינים בזה או שזה תחושת בטן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה