מידע שימושי האם אתר פרוג סייע לך אי פעם?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
עצות, חוות דעת, דעות, רעיונות יצירתיים... בזכות פרוג פגשתי בהרבה מאוד 'קופסאות' מחוץ לקופסתי...

חברותי המורות מבקשות ממני תדיר כל מיני בקשות שמתחילות במילים: "תגידי, את יכולה לפרסם באתר הזה 'שלך' שעוזר לאנשים....?"...

ואידך זיל גמור.

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין על אתר פרוג!! פורום מקצועי ביותר!! נתן לי מענה על שאלות הן בגרפיקה והן בבנית אתרים וכן נעזרתי בתמונות שביקשתי וממש רואים את העזרה ההדדית והסיוע ולא כל אחד שומר את המקצועיות לעצמו, יישר כח על היוזמה ועל הפורום הנפלא! בברכת פסח כשר ושמח!!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז קודם כל...
"תודה"
היא המילה הכי.. מוכרת, נדושה...
במיוחד אחרי כל האשכול הזה...
אז נשתדל פשוט להראות את כל מה שהצלחתי ב"ה לצבור מכאן..
זה כבר ידבר בעד עצמו!

נתחיל בארגון ערב הפרשת חלה בביתי,
לא ידעתי מאיפה להתחיל..
היתי כולי בלחץ - שום דבר לא הלך, הכל הסתבך..
מאין יבוא עזרי?
מה עושים?
פשוט ניגשתי למחשב, באמצע כל האנדרלמוסי'ה - וניגשתי לכתוב את האשכול הזה - http://www.prog.co.il/showthread.php?t=186235
וריעננתי אותו...
הניקיות פה יצאו מגדרן על מנת לעזור!!
כשראיתי שכולן נכונות לסיע, מי בעצה טובה ומי במתכונים / רעיונות / עצות וגם סתם דיבורים - המתח התפוגג, וכבר הצלחתי לראות מאיפה להתחיל..
לאט אבל בטוח...
ב"ה, הי'ה ערב מקסים!!!
ואכן הרגשתי שהכל הסתדר על הצד הטוב ביותר - בדף השלישי יש תמונות של התוצאות. ב"ה :)

ונמשיך בהלה - המורה המקסימה ללימודי הוידיאו, שכל כך עזרה וסיעה ויעצה והשביחה אותי, בלי תלונות על הטרטורים שוב ושוב, השאלות וההתיעצויות, על הכל היא ענתה בשמחה ובהמון ידע והעשרה!!!
מה שגרם לי באמת לפרוץ מהידוע ולהיפתח לכיוונים חדשים,

לכל הניקיות המקסימות פה שנתנו ונותנות כל הזמן!!! עצות טובות, רעיונות, עזרה ממשית שכרוכה לא פעם בטרחה עצומה!!! והכל בשמחה, מקצועיות ובמאור פנים כי "אז למה אנחנו פה אם לא בשביל לעזור?"...
ונמשיך בצילומים הנהדרים שפורום צילום הוא הפורום כמעט הכי מענין... התמונות, הרף וגם העצות והתגובות נותנות לי ללמוד מעט יותר מקצועי מהצילומים הנחמדים שיצאו לי לפני כן.. ועוד חזון למועד..

ופשוט בלתי אפשרי להתעלם מהפן המקצועי של האתר הזה - על כל שאלה או כיוון עולות תגובות ברמות מקצועיות, עם הרבה פן מקצועי עשיר ונרחב, שמעשיר מכל היכוונים והצדדים, כך שקשה להישאר במקום שהינו בו לפני כן..
פרוג הוא האתר שמראה עד כמה המקצועיות בתוך המחנה היא דבר בלתי נפרד מרמה אישית גבוהה, ומאישיות טובה של יראת שמים ומידות טובות, לא גם אלא עם!! בצירוף בלתי נפרד ומדהים כאחד!

ונסים בדבר החשוב ביותר - זיכוי הרבים!!
האפשרות לתת לאחרים מהידע שיש לי, מהלימוד והניסיון שרכשתי ב"ה ומעוד דברים מענינים שצברתי במהלך החים - שגורמים גם לי להתפתח וללמוד עוד ועוד, כי ללמוד זו רק ההתחלה...
והאפשרות להתפלל על השמות המלאים, אם ח"ו שומעים על מקרה - כמו שקרה לאחרונה ה"י עם השריפה בבית המשפחה מברוקלין, שמיד לאחר ההזדעדזעות הראשונית רצתי לפרוג כדי לראות אם כבר כתבו שמות, שלפחות נדע על מי להתפלל!!
ועל כל המקרים, וכמובן - על - להבדיל - הבשורות המשמחות על מי שהבריא, שהתרפא, זה מחמם את הלב!! שנשמע רק בשורות טובות!!
ויש עוד הרבה!! מה להגיב, רוב ככל התועלות כבר פורטו כאן מעלי, אבל בלי להביע את רגשותי ותודתי העצומה לא יכולתי...
אז תודה גם על האפשרות והזכות להביע את תודותינו למפעל הענק והמדהים הזה, שהוא באמת כמו משפחה, כשרוצים לדעת על מישהו טוב שיעשה את עבודתו נאמנה ושאכן רצונו הוא לעזור מעבר לכל דבר אחר - פרוג הוא הכתובת!!!
שוב תודה,

ושה' יתן לכם את הכוח להמשיך,לסיע ולהעניק לכלכלת עמ"י בכבוד ובברכה מרובה.
ה' ישלם לכם שכרכם בטוב בכפל כפלים!!

ותזכו להרבה נחת והצלחה במעשה ידיכם!!!

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חייבת לציין שהפרגון והעזרה שקיים פה - בין אנשי מקצוע שעוסקים באותו תחום - זה משהו נדיר!!!
נעזרתי המון בעצות חכמות, הסברים מקיפים, וחומר מעולה!
ובכנות אומר, שבלי פרוג, אינני יודעת היכן הייתי היום---

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לי אישית פרוג עזר ועוזר לי מאוד עוד מהתקופה שלמדתי במכללת פרוג
א. הגלריה הענקית קיבלתי המון השראות לעיצוב ועימוד
ב. אלמנטים ותמונות לרוב שעוזרות המון.
ג. תוכנות וטיפים למיניהם שיש באתר בכל נושא שרק קיים.
ועוד ועוד
בהחלט אתר עולמי וזה רק חיים דיקמן יכול להקים מגיע לו הרבה שוכיעח.

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה לאתר נפלא ויעיל.
נעזרתי בו בכל הצורות האפשריות.
אבל העזרה הכי גדולה שלי היתה באירוח...
כל פעם לפני שאני מאחרת (וב"ה זה קורה הרבה), אני מתיישבת על פרוג, בונה תפריט מדויק לפי המלצות, תמונות וכו' וב"ה אף פעם לא אכזב!
כה לחי! עלו והצליחו מעלה מעלה.

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
החזון שהפך למציאות!!!!

את פרוג הכרתי לפני למעלה מעשר שנים
במתכונת הראשונה שלו כפורום 'עיצוב גרפי' בפטפורמת 'הייד פארק'
כשהתחלנו היינו אולי 10 אנשי מקצוע שרצינו באמת לעזור אחד לשני
להתמקצע, להרוויח טוב יותר, ןלממש את המקצועיות שלנו לפרנסה.
באותם ימים לקוחות לא הבינו כמעט את ההבדל בין עיצובי פאוור פוינט או וורד לפריהנד ז"ל.
רובינו עבדנו על פוטושופ+ קורל או פריהנד
באותה תקופה חברת אדובי קנתה את הזכויות על התוכנות הגרפיות המובילות בעולם, פיתחה את תוכנת אינדזיין ואילוסטרייטור וכן את תוכנות פרימייר ופלאש ועמלה על סינכון ואינטגרציה בין כל התוכנות הגרפיות לפרינט ולווב.

המעבר היה קשה מאד ובמשך למעלה משנה עברנו תקופות הרצה קשות, לא יכולת להישאר עם תוכנות ישנות כמו שלא היה שייך לעשות את השינוי בלי פרוג.

בנינו יחד מדריכים, תרגמנו קטעים ארוכים של תמיכה טכנית, והיינו פה 24 שעות ביממה אחד בשביל השני! הקמנו קבוצות רכישה לעזרים גרפיים ושיתפנו קבצים כבדים בדואר וואלה שכולנו החזקנו בסיסמא שלו.

לאחר קרוב ל 3 שנות פעילות מנינו 80 אנשי מקצוע שנבחרו ממש בקפידה הכרנו אישית כמעט את כל 80 החברים (לחלקם אני קוראת עד היום בשם הניק שבחרו לעצמם בימים ההם). היה לנו חומר יקר שהיה מאוחסן בפלטפורמה שלא איפשרה חיפושים חכמים, ולא איפשרה איחסונים כבדים והבנו שאנחנו חייבים לרכוש שרת משלנו ולעשות מעשה.

כשחיים דיקמן שהיה המנהל הראשי בפורום הפתיע אותנו יחד עם אמיר והעביר אותנו למערכת פרוג זה היה יום חג עבורינו!!!
כולנו נתנו יד והשקענו הרבה בכדי להפוך את המערכת הזאת לאימפרייה.
כולנו מתגעגעים לימי העיון והתערוכות המועילות
למפגשים שנתנו המון ולקיר כרטיסי הביקור שעד היום רבים נהנים ממנו בפרנסה טובה.

הפורום נתן לנו המון כח! יוזמה! חזון! ביטחון עצמי שנגיע רחוק!
רב הדור הראשון בפורום מחזיקים היום במשרות ניהול או בעסק פרטי מצליח.
וגם היום אנחנו נעזרים בפורום לקבל עובדים בפרילנס או בקבוע.
לשיתופי פעולה, לסקרי עומק או רוחב, לחוות דעת, לרעיונות ושידרוגים.

עבורי פרוג הוא בית! חזון! סמל לאחדות ולעשייה!!

סמל לאמן האוהב את בני אמנותו, לפרגון, ולשוק העבודה ההולך ומשגשג במגזר.

לפני שמונה שנים כתבנו את 'חזון פרוג' הרבה כבר התממש ואני בטוחה שכל השאר יקרה בקרוב (חיים וטובי הגיע הזמן לכתוב חזון חדש...)

תודה למשפחת דיקמן על עשיה ללא לאות
למרת הרב, אמיר כהן, נקי כפיים, ונתנו 10, אקסטרה+ ועוד המון חברים טובים שלולי התמיכה שלהם בשעות הקשות לא הייתם כאן היום.

שילת _250 - רוחי מייט (שכטר)

פלספלס

משתמש רשום
מאז שהכרתי את פרוג חיי השתנו מהקצה אל הקצה!!! ואי אפשר לפורטם כי רבים הם.

לציבור החרדי המנותק וחסום מכל שלל מרעין הבישין הסובבים בחוץ, פרוג מהווה אלומה של אור הזורחת ומרפאה בכנפיה... פורומים נקיים, ללא השמצות, ברוח יהודית, מקצועי לחלוטין ונותן עזרה בכל הנצרך תוך דקות.

ובפרט בפרט ל"פורום איש את רעהו" המבורך, איך אפשר בלי.

חיים וטובי דיקמן עלו והצליחו!!!

צילה

משתמש רשום
מצאנו עבודה לבת שלנו
מכרנו עגלה
נעזרנו רבות בחיפוש ומציאה של:
תמונות
תוכנות
אביזרים
חלקי חילוף
מתכונים
תרופות
שוברים
תפילות

יכלה המקום ולא יכלו המילים
היום כשאנחנו זקוקים / מחפשים/ רוצים לעזור לעצמינו או למישהו קודם כל אנחנו מנסים בפרוג
בדרך כלל משם באה ישועתינו
יישר כוחכם

יוסף צבי

משתמש פעיל
כמעט בכל דבר אפשר לקבל עזרה באתר פרוג
ואכן נעזרתי כבר כמה פעמים בתקופה הקצרה שאני כאן
ועל זה תודתי נתונה לבעלי האתר
ולחברי פרוג המוכנים לעזור בכל עת

גרפוטו

משתמש מקצוען
לא, תודה---

ממש לא תודה---

קבצים מצורפים

• לא, תודה.jpg
    KB 281.9 · צפיות: 10

זוהר טל

משתמש מקצוען
מאז שנפתח האשכול אני חושבת מה לכתוב, איך לנסח את התודה.
הרי יש כ"כ הרבה מה לומר ואין בפי מספיק מילים לתאר עד כמה אני חייבת לאתר המיוחד הזה.
אז החלטתי שכל מילה שאגיד רק תגמד את התודה וההערכה העצומה.
לכן אומר רק מילה אחת:
תודה!
:)

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
באין סוף תחומים!!!!
תודה רבה!!

רעות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עימוד ספרים
חלק ענק מהידע וההתמקצעות היתה דרך האתר. המדריכים, העזרה לשאלות שנשאלות וביקורות בונות.
חוץ מהידע הגיעו הצעות עבודה דרך האתר. (ע"י התיק עבודות, התגובות על הפורומים השונים, הכרטיס האישי).
מכירים אנשי מקצוע נוספים שיכולים לתרום לעסק שלנו.
פעם היה צריך להשתגע עד שמוצאים את המעצב, המעמד, הטכנאי המתאים לך. היום בכמה לחיצות הכל נפתר.
ואין לנו אלא להודות על כך לחיים! בנית במה ענקית לכל הגרפיקאים וצימצת את העולם והאפשרויות העסקיות והמקצועיות לאתר אחד. תודה!

חיה.

משתמש מקצוען
נוצר לי שיתוף פעולה עם 3 מתכנתים, 2 גרפיקאיות וקלדנית.
תודה תודה!

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
סיוע משמעותי ביותר במגוון רחב של תחומים.
תודה רבה!

היכל הקודש

משתמש מקצוען
:

באתר פרוג יש כל מה שתרצו באמת הכל, מאז שאני מכיר את פרוג אני נעזר בו בהמון המון דברים, כגון פורום איש את רעהו שאני לא צריך לספר לכם יש שם כל מה שצריך לעזרה, והכל על טהרת הקודש, אשריכם ואשרינו שזכינו להכיר את פרוג האתר היעיל והשימושי ביותר שיש למגזר החרדי. תודה רבה לכם.

FlashBack

משתמש רשום
רק לאחרונה הצטרפתי וכבר קלתי איזו הצעת עבודה.
יש באתר הרבה מה למכור מבחינת ידע ועזרה,
תמשיכו לעזור
באמת תודה
מפלאשבק

ח. שושני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נתרמתי המון ולאו דווקא בתחום המקצועי. תודה לכל העוסקים במלאכה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה