דרייבר לחיבור ווקמן למחשב

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לי ווקמן עם חיבור USB למחשב, בשביל להעביר הקלטות מקלטת למחשב.

הבעיה היא שהמחשב לא מזהה אותו. ניסיתי לחפש דרייבר בשבילו, אבל לא מצאתי.

מישהו יוכל לעזור לי בענין?

בתודה מראש

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני צריך דרייבר לטוסט..
אני חושש שיציאת הUSB קשורה לטעינת בטרייה ולא למחשב.
הווקמן גם מסתבר לא יודע שיש בכלל קבצי קול ממוחשבים, הוא יודע רק לעבור על הקלטת ולהשמיע למיקרופון (כלומר הוא אנלוגי בכלל).
אתה צריך חוט בעל שני ראשים עם יציאת אודיו סטנדרטית, ותוכנה שמקליטה, לדוג' audacity.
תכניס קצה אחד לצד של יציאת האוזניות של הווקמן, וקצה שני לתוך הכניסה של המיקרופון במחשב.
זה הכל, וזה יותר פשוט מלהתקין דרייבר לפעמים.

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אתה צודק. היה שם שתי ראשים. אחד לחיבור למחשב בשביל חשמל. והשני בשביל דיסק און קי.

בהתחלה לא חשבתי על אופציה נוספת חוץ מאשר הקלטה ישירה למחשב, אבל אח"כ הבנתי שהחיבור למחשב הוא רק בשביל חיבור לחשמל, ובשביל להמיר את ההקלטות צריך פשוט לחבר דיסק און קי ולהפעיל את הווקמן. זה הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה