דרוש מידע דרגה מעונות תשפ"ג

Routhy

משתמש חדש
שלום רב,

האם מישהו יודעת וכבר קיבל דרגה מה הכללים החדשים לקבלת דרגה 3 למעונות יום השנה?
דיברתי עם מוקדנית שאמרה לי שמספיק להורה 1 יש 36 שעות ולהורה השני 24 שעות בשביל לקבל דרגה 3.
אני מקווה שהבנתי בסדר...
מישהי כבר קיבלה ככה או יודעת,שמעה???

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שלום רב,

האם מישהו יודעת וכבר קיבל דרגה מה הכללים החדשים לקבלת דרגה 3 למעונות יום השנה?
דיברתי עם מוקדנית שאמרה לי שמספיק להורה 1 יש 36 שעות ולהורה השני 24 שעות בשביל לקבל דרגה 3.
אני מקווה שהבנתי בסדר...
מישהי כבר קיבלה ככה או יודעת,שמעה???
נכון מאוד

ספרינגית

משתמש מקצוען
האם יש למישהו זמין הטפסים שצריך ורשימת המסמכים
[לעובדת שכירה שהבעל אברך]
אם אתם כבר אחרי המשימה המעצבנת הזאת- תחסכו לי...

ספרינגית

משתמש מקצוען
תודה!
[צריך נספחר 3 ו-10]
התלושים צריכים להיות 3 רצופים מחודשים נובמבר 21- אפריל 22?

ספרינגית

משתמש מקצוען
יש כאן הכל,תיכנסי לקישור
חשוב באישור מוסד הלימודים מספר שעות מסוים?

שון הכבשון

משתמש פעיל
ככה אמרו לי לרשום במעון
לכתחילה אמורים להתחיל ללמוד ב 1/9
אבל בגלל שהם לוקחים יותר חופש באמצע השנה מהמגזר הכללי הם מתחילים קודם (בדר"כ בר"ח אלול)

VIP+

משתמש צעיר
אז אם בעלי אברך אני יכולה לרשום באישור לימודים 36 שעות לימוד שבועיות ובתלוש שלי כשכירה ממוצע של 3 חודשים רצופים 96 (24*4) שעות ושההכנסה לנפש לא יעלה על 2,100- ואני אקבל דרגה 3?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אז אם בעלי אברך אני יכולה לרשום באישור לימודים 36 שעות לימוד שבועיות ובתלוש שלי כשכירה ממוצע של 3 חודשים רצופים 96 (24*4) שעות ושההכנסה לנפש לא יעלה על 2,100- ואני אקבל דרגה 3?
בדיוק, רק את האיושר לימודים הכולל ממלא ולא את....

חיים ברוך

משתמש חדש
איזה דרגה קיבלתם?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
סליחה על האיחור,
אבל אני עוד לא שלחתי את התלושים, הסתבכתי עם זה, האם זה לא משנה איזה תלושים שולחים?
העיקר שיהיה מחודשים נובמבר 21- אפריל 22?
אז למה הם מבקשים חזרה מחופשת לידה?
3 רצופים החל מ11/21
לאחר חזרה מחל"ד הם מבקשים אשיור חזרה לראות שאכן חזרו לעבודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה