רכבים דלק איכותי?!

גן הפעמון

משתמש חדש
רציתי לדעת האם מישהו כאן יודע אם יש הבדל בין תחנות דלק
לגבי איכות הדלק
כי פעם מישהו אמר לי שלמשל בירושלים הכי מומלץ למלא ברמות
כי שם הדלק איכותי
השאלה אם יש כזה דבר
ואם כן, במה זה מתבטא
תודה רבה

יוסיK

משתמש פעיל
לדעתי יש הבדל בין תחנות, בעיקר בין תחנות קלאסיות של חברות מוכרות לתחנות עלומות באזורים שונים ברחבי הארץ.
זה יכול להתבטא במספר הק"מ שליטר דלק יקדם אותך ובתחושה שלמנוע אין מספיק כח לסחוב וזה יכול להיות גרוע למנוע ולממיר קטליטי.
יש חברה שמפרסמת שהדלק שלה איכותי יותר ונותן יותר ק"מ לליטר, אני לא יודע אם זה נכון לעומת חברות מוכרות אחרות אבל זה כנראה נכון ביחס לחלק מהתחנות העצמאיות.

ברמן

משתמש צעיר
אני מאמין שיש גם הבדל בין דלק בארץ לבין דלק של ערבים באיו"ש

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני עושה נסיעות מהצפון לדרום
ממה שמילאתי
פז הכי מהר נגמר
אח"כ סונול
ותופתעו לשמוע אבל מה שהכי הרבה זמן מחזיק ממה שבדקתי זה טן https://www.10ten.co.il/
ואני נוסע כבר כמה שנים

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לראות כאן נתונים על תחנות דלק עם דלק לא תקני

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
אני עושה נסיעות מהצפון לדרום
ממה שמילאתי
פז הכי מהר נגמר
אח"כ סונול
ותופתעו לשמוע אבל מה שהכי הרבה זמן מחזיק ממה שבדקתי זה טן https://www.10ten.co.il/
ואני נוסע כבר כמה שנים
אני שמח שיש עוד מישהו עם אותם תוצאות
פז הכי דפוק
דור אלון הכי טוב

אלי @@@

משתמש מקצוען
עכשיו גם מובן למה פז הכי דפוק
הנה רשימה חלקית של תחנות שנתפסו ב2005 מוהלות מים
לא ברור לי למה אין עדכני בשום מקום אבל הרעיון מובן
1715462873716.png

מקרא:
*תוצאות המוגדרות "חמורות"
**תוצאות המוגדרות "חמורות במיוחד"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה