דרוש מידע דירה באוסטריה

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צר לי לאכזב, אבל אני ממש לא מאמינה שתצליחי להשיג דירה בבין הזמנים באזורים הללו, היית צריכה לחשוב על זה לפני מינימום חודשיים, גם לא בטוח... הכל שם תפוס ממזמן!!!

chocolate

משתמש צעיר
צר לי לאכזב, אבל אני ממש לא מאמינה שתצליחי להשיג דירה בבין הזמנים באזורים הללו, היית צריכה לחשוב על זה לפני מינימום חודשיים, גם לא בטוח... הכל שם תפוס ממזמן!!!
לא נכון יש המון דירות

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
מה בדיוק כולל האוכל הכשר?
קודם כל ממש ליד המלון הכשר בהינטלגרם יש חנות בבין הזמנים שמוכרים בה מוצרים כשרים וחלות לשבת. בנוסף בכמה סניפי רשת MPREIS בזלצבורג וטירול מוכרים בבין הזמנים לחם כשר "פת ישראל", חלב ויוגרטים כשרים למהדרין "חלב ישראל". ממש בגלטור יש סניף של הרשת שניתן להשיג בו חלב ישראל.
יש גם כאלה שמביאים משאית עם אוכל מוכן לשבת אבל על זה אין לי מידע מדוייק.

נתניה

משתמש רשום
אמנם 'תור עולם' נוחתים במינכן, אולם יש שדה תעופה באינסברוק שמשם זה רק שעה ורבע נסיעה לסרפהאוס.
אין טיסה ישירה מישראל לאינסברוק.
ומסכימה עם הנסיעה הארוכה מפראג.
אפשר לתכנן נקודות עצירה וטיול בדרך לפחות לא נוסעים לחינם.

נתניה

משתמש רשום
תלוי איזה גיל ומה מחפשים, המסלול שהזכרת בגדול מיועד לילדים (קל ועם פעילות) בגדול ניתן לעלות עם הרכבלים ולטייל בחזרה למטה מסלולים מאוד יפים
יש גם בשעה נסיעה מקומות שמשגע אותך רק מלתסכל עליהם
(יש גם טרקטרונים, פארק חבלים, מיני גולף נחמד, אופניים הרים אקססטרים וכו' וכו' עוד פעם תלוי מה מחפשים)
איך יודעים על המסלולים? יש שילוט טוב וברור?

chocolate

משתמש צעיר

הדסדס

משתמש מקצוען
מבירור שערכתי בימים האחרונים,
העניין עם האוכל המוכן בימי שישי לא כ''כ דופק,
אבל יש איזו שהיא חברה בלגית ששולחת מוצרים כשרים לכל מקום באירופה
בעלות משלוח ups בלבד,
אני מנסה לברר מה שם החברה ודרכי יצירת קשר,
אם מישהו מכיר אני אשמח אם יכתוב פה.
כושר פור יו, עלות משלוח של 15 יורו לארגז שמכיל עד 20 קילו.
יש הכל ובמחירים ממש סבירים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה