דרוש מידע דחוף!!!!! תעזרו לי!!!! מה עושים? גוגל חסם לי את החשבון

חניק

משתמש פעיל
הוא מבקש ממני מספר טלפון לקבל קוד אימות, כל מספר שאני כותבת הוא כותב שלא ניתן להשתמש במספר הטלפון הזה לאימות.
מה עושים????????????.

קבצים מצורפים

• 1701083383242.png
    1701083383242.png
    KB 351.4 · צפיות: 23

אידינע

משתמש מקצוען
בד"כ יש אפשרות לבחור "אני רוצה לנסות בדרך אחרת"
תחפשו את זה.

paoawaear

משתמש פעיל
הוא מבקש ממני מספר טלפון לקבל קוד אימות, כל מספר שאני כותבת הוא כותב שלא ניתן להשתמש במספר הטלפון הזה לאימות.
מה עושים????????????.
לי זה גם קרה, כנסו לזה מהתחלה ואז תרשמו כבר בהתחלה מספר טלפון שלא שלכתם אליו הודעות דרך גוגל אף פעם.
(לא מתחייב שיעזור, תעדכנו)

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
קרא לי בעבר והתייעצתי עם מומחים,
כולם אמרו לי לא לנסות כל הזמן!!!
אחרי מספר מסוים של נסיונות ברצף-גוגל מוחקים את החשבון לצמיתות!!!!

מה שמומלץ זה לחכות 24 שעות בלי שום ניסוי
ואז לכתוב מספר המקבל sms
וזה משתחרר...
בהצלחה!

paoawaear

משתמש פעיל
קרא לי בעבר והתייעצתי עם מומחים,
כולם אמרו לי לא לנסות כל הזמן!!!
אחרי מספר מסוים של נסיונות ברצף-גוגל מוחקים את החשבון לצמיתות!!!!

מה שמומלץ זה לחכות 24 שעות בלי שום ניסוי
ואז לכתוב מספר המקבל sms
וזה משתחרר...
בהצלחה!
וואו, רעיון;)!

קרב

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קרה לי פעם משהו דומה.
בד"כ הסבלנות משתלמת... וכעבור יום- יומיים הכניסה מסתדרת.
יכול להיות שניסית להיכנס ממכשיר אחר או משהו?
אם כן, ויש לך אפשרות, תנסי להיכנס מהמכשיר שבו פתחת את החשבון- שם בעז"ה יכול להיות מאוד שיפתח חלק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה