בריאות דופיקסנט (Dupixent) לאטופיק

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אשמח לכל מידע שיש לכם על הדרך לקנות את הזריקות הנ"ל.

קיבלנו אישור למימון מביטוח פרטי - אבל לא ברור לנו איך ואיפה קונים את זה (בקופ"ח א"א לקנות אם זה לא דרך הקופה)

בנוסף, הבנתי שיש אפשרות לקבל התחייבות מהביטוח לרכישת התרופות - ללא הוצאת התשלום (7000 ש"ח ל2 זריקות), אלא קנייה ישר עם התחייבות. יש לך אולי מידע איזה בית מרקחת מכבד את ההתחייבות? בביטוח לא ידעו להגיד לי...

תודה!

yudb

משתמש סופר מקצוען

קיבלנו אישור למימון מביטוח פרטי - אבל לא ברור לנו איך ואיפה קונים את זה (בקופ"ח א"א לקנות אם זה לא דרך הקופה)

בנוסף, הבנתי שיש אפשרות לקבל התחייבות מהביטוח לרכישת התרופות - ללא הוצאת התשלום (7000 ש"ח ל2 זריקות), אלא קנייה ישר עם התחייבות. יש לך אולי מידע איזה בית מרקחת מכבד את ההתחייבות? בביטוח לא ידעו להגיד לי...

תודה!
תפנו לברר אצל העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס - קומי עורי,
בטוחה שיהיה להם מידע עבורכם.
יש להם את המידע הכי עדכני לגבי טיפול באטופיק וללא תשלום
(הם נוסעים בכל העולם כדי ללמוד ולהתעדכן ונמצאים בכנסים עולמיים שמביאים מידע עדכני בתחום)

ואני יודעת שהם עבדו רבות מול משרד הבריאות, כדי להכניס תרופות וזריקות שונות ויקרות לסל.

ואם כבר,
הם כעת יצאו בקמפיין, כדי להצליח לעזור לעוד אנשים שצריכים את עזרתם.
אם יש מי שמעוניין לעזור לעמותה הזאת להגיע לעוד אנשים,
אעלה קישור...

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

תודה!
אם קיבלתם אישור מימון מהביטוח הפרטי, אז יש להם בתי מרקחת שבהסכם איתם, שרק דרכם אפשר לרכוש את הזריקה, והם אמורים ליצור איתכם קשר.

אבל בכל מקרה אם בחברת ביטוח לא ידעו אז תפנו לסוכן שלכם [אם קיים], הוא צריך לעזור לכם בזה.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תפנו לברר אצל העמותה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס - קומי עורי,
בטוחה שיהיה להם מידע עבורכם.
יש להם את המידע הכי עדכני לגבי טיפול באטופיק וללא תשלום
(הם נוסעים בכל העולם כדי ללמוד ולהתעדכן ונמצאים בכנסים עולמיים שמביאים מידע עדכני בתחום)

ואני יודעת שהם עבדו רבות מול משרד הבריאות, כדי להכניס תרופות וזריקות שונות ויקרות לסל.

ואם כבר,
הם כעת יצאו בקמפיין, כדי להצליח לעזור לעוד אנשים שצריכים את עזרתם.
אם יש מי שמעוניין לעזור לעמותה הזאת להגיע לעוד אנשים,
אעלה קישור...
תודה
ניסינו להעזר בהם
יש להם קצת מידע על הזריקה עצמה והרבה פחות על תהליך האישור והרכישה...

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אם קיבלתם אישור מימון מהביטוח הפרטי, אז יש להם בתי מרקחת שבהסכם איתם, שרק דרכם אפשר לרכוש את הזריקה, והם אמורים ליצור איתכם קשר.

אבל בכל מקרה אם בחברת ביטוח לא ידעו אז תפנו לסוכן שלכם [אם קיים], הוא צריך לעזור לכם בזה.
יש לך נסיון בזה?
כי גם החברה וגם הסוכן לא ידעו לומר לי עם מי יש להם הסדר...
מוזר אבל זה המקרה...

אלי @@@

משתמש מקצוען
ההסדר הוא כזה מקבלים מרשם מהרופא ואז מחכים לאישור מהקופה ואז פונים לבית מרקחת של הקופה ומזמינים את הזריקות (או אפשר להזמין גם באתר ובאפליקציה בחלק מהקופות ) והתשלום הוא לפי סל התרופות אבל צריך לשים לב שיש תקרה רבעונית למחיר שתשלמו על תרופות למחלות כרוניות כמו אטופיק כלומר אם קניתם באותו רבעון שלמתם עד התקרה ולא יגבו ממכם יותר אבל אם תקנו נגיד שתי זריקות ואחרי שבוע נגמר הרבעון שתירצו לקנות לאחר שבוע תצטרכו לשלם שוב ואת זה לא מודיעים בדר"כ לחולים מטעמים כלכליים
לגבי ביטוח בריאות פרטי אין לי מושג

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תודה לעונים

ושאלה לאלו שהתנסו- ילדה שמקבלת את הזריקות הללו, האם זכאית לקצבה כלשהיא מביטוח לאומי? מישהו אמר לי שזה נקרא כרוני וזכאים למשהו, יש פרטים?

תורה שבע"פ

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לך נסיון בזה?
כי גם החברה וגם הסוכן לא ידעו לומר לי עם מי יש להם הסדר...
מוזר אבל זה המקרה...
כן.
במקרה שלי [חברת מנורה] היה צריך לחכות שבית המרקחת יצרו קשר, וזה לקח כמה ימים, אבל הם ידעו לומר לי את זה.
זה באמת מוזר שהם לא יודעים [אולי הם לא רוצים לדעת.....].
תודה לעונים

ושאלה לאלו שהתנסו- ילדה שמקבלת את הזריקות הללו, האם זכאית לקצבה כלשהיא מביטוח לאומי? מישהו אמר לי שזה נקרא כרוני וזכאים למשהו, יש פרטים?
גם אני שמעתי על זה, אפילו שבאתר של ביטו"ל זה לא נראה כך, וגם בעבר בפורום ניסיתי לברר על זה ולא היה מישהו שטען שהצליח לקבל, בכל מקרה הגשתי לפני כמה ימים בקשה לביטו"ל, בעז"ה לכשתגיע תשובתם, אעדכן.

נ.ב. יש אשכול שלם על אטופיק ויש שם הרבה מידע מועיל [גם קצת על דופיקסנט].
https://www.prog.co.il/threads/אטופיק-למתקדמים.839865/

לאהל'ה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לעונים

לא זכאית

לאהל'ה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ההסדר הוא כזה מקבלים מרשם מהרופא ואז מחכים לאישור מהקופה ואז פונים לבית מרקחת של הקופה ומזמינים את הזריקות (או אפשר להזמין גם באתר ובאפליקציה בחלק מהקופות ) והתשלום הוא לפי סל התרופות אבל צריך לשים לב שיש תקרה רבעונית למחיר שתשלמו על תרופות למחלות כרוניות כמו אטופיק כלומר אם קניתם באותו רבעון שלמתם עד התקרה ולא יגבו ממכם יותר אבל אם תקנו נגיד שתי זריקות ואחרי שבוע נגמר הרבעון שתירצו לקנות לאחר שבוע תצטרכו לשלם שוב ואת זה לא מודיעים בדר"כ לחולים מטעמים כלכליים
לגבי ביטוח בריאות פרטי אין לי מושג
אני במאוחדת
כל שבועיים אני צריכה לקבל את הזריקה
מזמינה ואף פעם אין בעיות ....

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני במאוחדת
כל שבועיים אני צריכה לקבל את הזריקה
מזמינה ואף פעם אין בעיות ....
תודה
הבנתי שבקופות זה הולך חלק
אנחנו הולכים דרך הביטוח הפרטי

yudb

משתמש סופר מקצוען
תודה
ניסינו להעזר בהם
יש להם קצת מידע על הזריקה עצמה והרבה פחות על תהליך האישור והרכישה...
מוזר.
לאיזה רמה של ייעוץ הגעתם?
כי לא ישר מגיעים לגב' בורשטיין,
ביקשתם להגיע אליה?
אני יודעת שיש זריקות שנכנסו בזכותם לסל.
הם עובדים גם במישור הזה.
תבדקו שוב.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני יודעת שיש זריקות שנכנסו בזכותם לסל.
דופיקסנט, המדוברת.
זה לא אומר בהכרח שיש בעמותה תשובות לשאלה איך קונים אותה דרך חברת ביטוח מסוימת. אולי הן יודעים ואולי לא, זה שאלה מאד מאד ספציפית.
(איך מגיעים לזכאות דרך הסל הם בטוח יודעים, אבל זה לא השאלה פה)

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
תודה לעונים

אטופיק דרמטיטיס הוכרה כמחלה כרונית לכל הלוקים בה, בזכות פעילות העמותה.
התוצאה שאני מכירה זה תקרת הוצאה על תרופות מרשם.
מעבר לזה אישית לא מכירה, אבל אדרבה שמישהו יחפור ואולי יגלה לטובת כולנו:

לאהל'ה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אטופיק דרמטיטיס הוכרה כמחלה כרונית לכל הלוקים בה, בזכות פעילות העמותה.
התוצאה שאני מכירה זה תקרת הוצאה על תרופות מרשם.
מעבר לזה אישית לא מכירה, אבל אדרבה שמישהו יחפור ואולי יגלה לטובת כולנו:

אני לא הצלחתי לקבל קיצבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה