אלי-אקספרס דואר ישראל משגע אותי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אבל אין הגבלת מרחק כמה רחוק יכולים לשלוח לי??
ממש לא הגיוני לבזבז שעה ++ כדי לקחת חבילה (עכשיו הצטרפה אליה עוד אחת באותו מקום)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש 3 תחפושות שהזמנתי לגיסתי עם תאריך אספקה 19.3 ושלשתם תקועים במרכז מיון
אחת ללא עידכון כבר מה29.2 כלומר עשרה ימים
יש איך לבדוק שהחבילה לא נאבדה? היא לחוצה שיגיע בזמן. האם עוזר לפנות למוכר?
ואגב כתוב משלוח רשום ולא קיבלתי שום מייל לניווט... (ההזמנה מהחשבון שלי לכתובת שלה)
1710055631396.png

1710055660552.png

1710055678005.png

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לנו חבילה שם שאנחנו צריכים לאסוף,
אם יעזור לך נוכל לאסוף גם לך.
מאד מאד יעזור לי. אבל אני צריכה להעביר לכם ת.ז וייפוי כח, לא? מאיזה אזור אתם? ממש יעזור לי

מנגנת

משתמש מקצוען
חבילה מאוחדת עם 3 פריטים קטנטנים הגיעה לדואר ישראל סניף קניון אילון (ויצאתי משם עם קניות בסכום..)
מתי אספת משם?
אני נסעתי במיוחד שבועיים אחרי לידה בשעות הבוקר, כי היה כתוב שהם פתוחים מ-11 עד 15
היה סגור, ופתק שהם פתוחים מ-16:00
כל הזמן הגיעו לשם אנשים שהופתעו שסגור
אני לא יכולתי להשאר עד אחה"צ ולא הצלחתי להגיע שוב (גם לא ידעתי מתי כדאי לבוא) והחזירו לי את החבילה לשולח.
יאוש.
גם ככה אנחנו מזמינים מעט. זה גרם לנו להפסיק לגמרי. (אבל אוף על החבילה ההיא כי אני צריכה את זה ואין לי להשיג בארץ)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מתי אספת משם?
אני נסעתי במיוחד שבועיים אחרי לידה בשעות הבוקר, כי היה כתוב שהם פתוחים מ-11 עד 15
היה סגור, ופתק שהם פתוחים מ-16:00
כל הזמן הגיעו לשם אנשים שהופתעו שסגור
אני לא יכולתי להשאר עד אחה"צ ולא הצלחתי להגיע שוב (גם לא ידעתי מתי כדאי לבוא) והחזירו לי את החבילה לשולח.
יאוש.
גם ככה אנחנו מזמינים מעט. זה גרם לנו להפסיק לגמרי. (אבל אוף על החבילה ההיא כי אני צריכה את זה ואין לי להשיג בארץ)
לפני שבועיים בשעות הצהרים. באמת מעצבנים.
זה כבר סגור לי וכתבתי לי לא להתפתות לקנות מעלי אקספרסס... ממש מעצבן

מלכי מלכה

משתמש חדש
יש 3 תחפושות שהזמנתי לגיסתי עם תאריך אספקה 19.3 ושלשתם תקועים במרכז מיון
אחת ללא עידכון כבר מה29.2 כלומר עשרה ימים
יש איך לבדוק שהחבילה לא נאבדה? היא לחוצה שיגיע בזמן. האם עוזר לפנות למוכר?
ואגב כתוב משלוח רשום ולא קיבלתי שום מייל לניווט... (ההזמנה מהחשבון שלי לכתובת שלה)
צפה בקובץ המצורף 1596929
צפה בקובץ המצורף 1596930
צפה בקובץ המצורף 1596931

היי ,
צרי קשר עם דואר ישראל שיפתחו פניה לברור מעקב הזמנה לפריט זה.
לחברה שלי חזרו עכשיו עם תשובה שלא נמצאו עקבות החבילה
נעלם במרכז המיון:(
בדקי את זה בזמן כדי שתוכלי למצא תחליף.
בהצלחה!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
היי ,
צרי קשר עם דואר ישראל שיפתחו פניה לברור מעקב הזמנה לפריט זה.
לחברה שלי חזרו עכשיו עם תשובה שלא נמצאו עקבות החבילה
נעלם במרכז המיון:(
בדקי את זה בזמן כדי שתוכלי למצא תחליף.
בהצלחה!
לפחות החזירו לך כסף מעלי אקספרס?? זאת שמלת כלה אבל יותר יפה ממה שהיא ראתה בארץ.. ויותר זולה כמובן.
אז אני באמת צריכה לעדכן אותה שתקנה בארץ.
כמו כן איך היא יצרה קשר עם דואר ישראל?
זאת השמלה:
1710078496678.png

מישהי ראתה בסגנון הזה בארץ באזור ה-80-90? נראה לי שווה להתחיל לחפש לא להתקע ברגע האחרון בלי תחפושת

נערך לאחרונה ב:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם שלחתי פניה דרך צור קשר של האתר (דואר ישראל) יש לי סיכוי לקבל תשובה??
יש למישהו נסיון? או להתקשר טלפונית לברר? (מה זמן המתנה ממוצע?)

אנוכי

משתמש מקצוען
לפחות החזירו לך כסף מעלי אקספרס?? זאת שמלת כלה אבל יותר יפה ממה שהיא ראתה בארץ.. ויותר זולה כמובן.
אז אני באמת צריכה לעדכן אותה שתקנה בארץ.
כמו כן איך היא יצרה קשר עם דואר ישראל?
זאת השמלה:
צפה בקובץ המצורף 1597330
מישהי ראתה בסגנון הזה בארץ באזור ה-80-90? נראה לי שווה להתחיל לחפש לא להתקע ברגע האחרון בלי תחפושת
היא מגיעה מהמם, ואין להשיג בארץ במחירים האלו בסטייל כזה
כמו 40 חב' מדבקות לילדה ב8 שח
קישור, אסקיוז מי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קישור, אסקיוז מי
רק אם מתחשק לך להתרוצץ לדואר בשביל זה...
אני רואה שהם העלו את המחיר קצת. צריך לקחת בחשבון שבערך 7 דפים זרקתי של חג המולד, דיסני נסיכות ועוד דמויות לא לרוח הבית.. חלק מהם 3D וחלק שטוחות. חלק דיסני וחלק סתם אוכל /כוכבים/ צורות
במקביל הזמנתי רק מיקי מאוס (גם עלה המחיר..):
הם נפוחים 3D,
מעסיק את הבת שלי שעות! למיין לקטלג, למצוא סטים, להחליף, להחליט מה יקר ומה פושט.. לסדר את האלבום מההתחלה.. היא בת 4.5 עוד לא בגיל של הגדולות עם הצורך להרשים במדבקות יקרות (ומכוערות, ביננו)
וזה ישמש אותנו גם למשלוחים לחברות שלה, וגם כשאני שולחת לבני דודים אני שולחת לכל בת חבילה.. ככה יש עוד קצת שקט לגיסות...
בקיצור- שווה אבל הכי טוב אם תמצאי קישור באתר עם משלוח עד הבית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה