עזרה גירסה אחרונה של תוכנות אדובי

אפרת12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום
קניתי גירסה אחרונה של תוכנות אדובי.
כמה שאלות
1. האם כל פעם שרוצים להשתמש בתוכנות צריך חיבור לאינטרנט או יש אפשרות להתקין את התוכנה ממש במחשב?
אני שואלת על מצב של השימוש השוטף (ולא של הורדת עידכונים שלזה כמובן צריך אינטרנט).
2. האם אני חייבת לשמור את הקובץ שאני עובדת עליו בענן שלהם או אפשר במחשב שלי?
3. אם אפשר שהתוכנות יהיו מותקנות במחשב ללא חיבור לאינטרנט, כמה זה עולה?
תודה

yehudah rothshild

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
1. לא חייב
2. אפשר גם במחשב
3. לא ידוע לי

אפרת12

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה, שאלה נוספת.
רציתי לשמור את הקובץ בגירסה שתתאים לתוכנה קודמת יותר אבל עלתה הערת אזהרה,
מביאה צילום מסך,
איזה דברים יפגמו אם אשמור בגירסה ישנה יותר

קבצים מצורפים

• 1684934521028.png
    1684934521028.png
    KB 148.8 · צפיות: 24

yehudah rothshild

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מה שהוא אומר זה ששכבות טקסט ושכבות נוספות "לא מאושרות" לא יהיה אפשרות לערוך אותם

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
3. אם אפשר שהתוכנות יהיו מותקנות במחשב ללא חיבור לאינטרנט, כמה זה עולה?
תודה
אפשר,
את צריכה לברר אצל טכנאי מחירים
אי אפשר, מה שכן אפשר להוריד גירסה פרוצה וחינמית (גנובה, כאן).
אבל טכנאי יודע איך לעשות את זה
תודה, שאלה נוספת.
רציתי לשמור את הקובץ בגירסה שתתאים לתוכנה קודמת יותר אבל עלתה הערת אזהרה,
מביאה צילום מסך,
איזה דברים יפגמו אם אשמור בגירסה ישנה יותר
אפשר לשמור על EPS.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה