עזרה ברכה דחוףףף!!!!!

הלוו

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני צריכה דחוף ברכה לחתן [מתנה לקאמפ]
אשמח לעזרה.
תודה

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
וואו גם אני אשמח לניסוחי ברכות לחתנים...
אפילו בסיס שיתן רעיונות מהה לכתובב

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
א. יש אשכול 'ברכות ואיחולים'. כדאי לנסות שם.
ב. צריכים לכתוב פרטים. מה הכוונה 'לחתן'? מה רוצים לומר לו?
גם מי שרוצה לעזור לא מבין מה הוא אמור לכתוב.
צריכים לכתוב באופן כללי מה רוצים להביע, ויבואו בעלי הכשרונות ויחרזו ובמליצתם את המילים יארזו..

jump

משתמש פעיל
יש את "אתר הברכות הישראלי" יש שם מאגר ברכות במלא נושאים אולי יש שם משהו מתאים.

סבא ישראל

משתמש מקצוען
חתן שהתחתן כבר (לפני בין המצרים?) או חתן שיתחתן? (הולך עדיין לקאמפים סימן שעוד לא יתחתן... ?)

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה, רק אני חשבתי לשאול את הרב רובי?

אני רוצה לכתוב לחתן שלי ברכה למתנה שאני שולחת לו למחנה עם חברים
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

היקר [שם החתן], אני מקווה שההודעה הזו תמצא אותך בבריאות טובה ובמצב רוח מרומם כשאתה יוצא להרפתקה במחנה שלך עם חברים. זה מביא לי שמחה גדולה לשלוח לך את המתנה הזו, בידיעה שהיא תלווה אותך במהלך החוויות הבלתי נשכחות שלך ותיצור זיכרונות נצחיים. כשאתם יוצאים לחיק הטבע, מי יתן והשמש החמימה תמריץ את ימיכם, הבריזה המרגיעה תרגיע את הלילות שלכם, והיופי של הטבע יכבוש את נשמתכם. מי יתן ומתנה זו תשמש כתזכורת לאהבתנו ולתמיכה שלנו, גם בהיעדרכם. המחנה הוא הזדמנות נפלאה לאמץ אתגרים חדשים, לבנות אחווה וליצור חברויות לכל החיים. בזמן שאתם מנווטים בשבילים ומכבוש את המכשולים שמגיעים אליכם, זכרו להישען תמיד על החברים שלכם וליהנות מכל רגע. הוקיר את שיחות הלילה המאוחרות ליד המדורה, את ההרפתקאות המרגשות והצחוק שממלא את האוויר. כשאתם מתמודדים עם אתגרים ודוחפים את עצמכם לגבולות חדשים, אל תשכחו שיש לכם ביטחון מלא ביכולות שלכם. סמכו על עצמכם, האמינו בכוחכם, ודעו שאתם מסוגלים להשיג כל מה שאתם מתכוונים אליו. אני מאחל לך צחוק, שמחה והרפתקאות אינסופיות במהלך שהייתך במחנה. מי יתן וזו תהיה חוויה טרנספורמטיבית שמקרבת אותך לטבע, מחזקת את הקשרים שלך עם חברים ועוזרת לך לצמוח כיחיד. אנא שמרו על עצמכם ועל חבריכם, וחזרו הביתה בשלום עם סיפורים מדהימים לחלוק. דעו שאתם מתגעגעים מאוד ואהובים על כולנו. עם כל האיחולים הטובים שלי, [השם שלך]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה