בריאות בריאטרי מומלץ לגיל הפוריות.

תודו לו

משתמש רשום
אני יודעת שדובר פה רבות על נושא הניתוחים הבריאטריים, מברורים שערכתי הרופאים ממליצים לאישה שרוצה בעז"ה להמשיך ללדת ללכת דווקא על שרוול כי הוא עם הכי פחות התערבות וגם כי עדיין אין מספיק ניסיון עם ניתוחי מיני לגבי נושא זה כי הוא ניתוח יחסית חדש, אבל אני חוששת ללכת על שרוול כי סביבי אני מכירה לא אחד ולא שתיים שחזרו למשקלם הקודם לאחר שרוול, ועל מיני אומרים שקשה יותר לעלות אחריו והוא בטוח לטווח יותר ארוך, אשמח מאוד להחכים מנשים שילדו לאחר מיני מעקף! בתודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה