התייעצות בעיות בכרטיסי אשראי מקס

חצרון

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול:
היה לי בסביבות ה-90 נקודות מלפני כשנה ועכשיו אני רואה באתר שיש לי רק 30, יכול להיות שיש לנקודות תוקף? יש איזה מקום שאפשר לראות היסטוריה של ניצול נקודות (אולי השתמשתי ושכחתי)?

A052

משתמש סופר מקצוען
שוב אי אפשר לקבל גיפט כארד פיזי על כל הנקודות שצברנו !!!!!
שוב?? מתי כן היה אפשר? מעולם לא היה אפשרי!! זה כתוב מפורשות בהצטרפות.
קופץ על האשכול:
היה לי בסביבות ה-90 נקודות מלפני כשנה ועכשיו אני רואה באתר שיש לי רק 30, יכול להיות שיש לנקודות תוקף? יש איזה מקום שאפשר לראות היסטוריה של ניצול נקודות (אולי השתמשתי ושכחתי)?
אכן מתאפס ב31/3 הנקודות של שנה קודמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה