בנית שידה

עניין של ראיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח לסיעור מוחות של יושבות הפורום היקרות.
רוצה להכין שידה גבוהה וקטנה, מקומה יהיה ליד המיטה.
חשבתי לקחת שאריות עצים מנגריה, אבל אין לי גישה למקומות כאלו בסדר יומי העמוס, + אני בלי רכב
חשבתי לעשות משהו משקית או בד גדול, טבול במלט, אבל לא עלה לי רעיון למשהו שיחזיק את ה"עצם" שלא תהפוך לאבן שאין לה צריכים. מה גם אין אפשרות למדף או שנים בסוטואציה כזו.
המקום שבו אני לגרה לא מקובל להשליך שאריות ריהוט לרחוב, ככה שזו גם אפשרות שירדה

למישהי יש אולי רעיון חכם?

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מחזק את @סוגרים שידוך . אחותי מכינה רהיטים יפהפיים, גם ארוניות לאחסון ספרים[!!] מקרטון. שכבות שכבות עם דבק, מניח שיש פה איזו שיטה. העיצוב כולו שלה, כחומר ביד היוצר, לא רק בצבעים וציפוי אלא גם בצורות וגימורים.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אשמח לסיעור מוחות של יושבות הפורום היקרות.
רוצה להכין שידה גבוהה וקטנה, מקומה יהיה ליד המיטה.
חשבתי לקחת שאריות עצים מנגריה, אבל אין לי גישה למקומות כאלו בסדר יומי העמוס, + אני בלי רכב
חשבתי לעשות משהו משקית או בד גדול, טבול במלט, אבל לא עלה לי רעיון למשהו שיחזיק את ה"עצם" שלא תהפוך לאבן שאין לה צריכים. מה גם אין אפשרות למדף או שנים בסוטואציה כזו.
המקום שבו אני לגרה לא מקובל להשליך שאריות ריהוט לרחוב, ככה שזו גם אפשרות שירדה

למישהי יש אולי רעיון חכם?
זה מעניין? צריך תשובה בדקות הקרובות כי מפנים לרחוב דברים כאלה

קבצים מצורפים

• IMG_20240330_195557.jpg
    IMG_20240330_195557.jpg
    KB 960 · צפיות: 31

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
עכשיו זאת תקופה שאנשים זורקים המון דברים
עדיף לחכות מעט ולראות
יותר קל לשפץ שידה ישנה מלהתחיל לבנות מאפס
מכל מקום אפשר לבנות מקרטון יש המון הדרכות ברשת
אם נראהלך אנסה לחפש עבורך

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה