בניית מקצב

משיח נאו

משתמש רשום
כשאני בונה מקצב אני עושה באסים לאקורד c, ושאני מנגן עם המקצב, כשאני עושה למשל אקורד e הליווי האוטומטי עושה באסים גבוהים. יש אפשרות לתכנת את המקצב שהבאסים יהיו יותר נמוכים?

משה 85

משתמש חדש
אם זה קורג אתה צריך לשנות ב cv שהכל יהיה מוגדר של ישנה כשמחליפים קורד..
..אם לא הסתדרת אשמח לך באישי

benny779

משתמש רשום
נכתב ע"י משיח נאו;1742982:
כשאני בונה מקצב אני עושה באסים לאקורד c, ושאני מנגן עם המקצב, כשאני עושה למשל אקורד e הליווי האוטומטי עושה באסים גבוהים. יש אפשרות לתכנת את המקצב שהבאסים יהיו יותר נמוכים?

גם לי יש בעיה דומה. המקצבים החסידיים הבנויים מבס של C ו- A, כשאני מעלה למשל שתי טונים או שלוש, זה הופך לC וA גבוה.
מדובר בטיירוס.

avi19944

משתמש רשום
צריך לשחק בליין של האקורד להגדיר מאיזה עד איזה אוקטבה
לבעלי קורג menu אפשרות שלישית משמאל , (לא זוכר מה השם בעל פה )

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הצלחתי לסדר את הבאס אבל רק אם אני עושה על אותו תו באס. אבל בבאסים שאני עושה למשל דו, ודו שבאוקטבה מעליו, במקצבי רוק וחסידי איטי. אני לא מצליח לסדר שיהיה נמוך

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
למישהו יש תשובה איך עושים את זה?

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מישהו בונה מקצבים? אני חייב עזרה.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
דוד מרדכי?

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הצלחתי לסדר את הבאס אבל רק אם אני עושה על אותו תו באס. אבל בבאסים שאני עושה למשל דו, ודו שבאוקטבה מעליו, במקצבי רוק וחסידי איטי. אני לא מצליח לסדר שיהיה נמוך והאורגן הופך אותו לבס על אותו תו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה