קריפטו ביטקוין וכל מטבעות הקריפטו

ה. שלמה

משתמש מקצוען
הצלחה היא כלל לא המדד היחיד לנכונות החלטה להשקיע.

כך לדוגמא
ראובן קנה מניות של החברה של מיידוף בשנת 1990 ומכר את המניות שלו בשנת 2005 ברווח נאה.
לכאורה הוא עשה השקעה טובה.
אבל בשנת 2009 כשבועת מיידוף התפוצצה, אז הוברר שהכל שקר.
הוברר שבעצם זאת היתה השקעה גרועה מאוד.
נכון שראובן אכן הרויח
אבל זה רק בגלל שהוא יצא לפני שהבועה התפוצצה.

אלו שמשקיעים בביטקוין ומרוויחים, הם אותם אלו שיוצאים לפני שהבועה מתפוצצת.
מי שמגיע להשקיע עכשיו, מהיכן הוא ידע לצאת 'בזמן' לפני פיצוץ הבועה ?

הצלחה היא כלל לא הוכחה לפעולה חכמה ונכונה.

יום יבוא וזה יקרה!!!
ביטקוין יהיה שווה 0.

ואז כולם יסבירו כמה מטופש היה להשקיע בו...
נחכה בסבלנות...
דעתך הובנה, לא מבין מה הטעם להשחיל אותה מידי מספר תגובות.. :unsure:

אגב, מרוב שאתה בטוח, כדאי לך להיכנס לשורט על קרן מחקה ביטקוין.

נערך לאחרונה ב:

Isryaelg

משתמש רשום
למה המטבעות עלו ב24 שעות אחרונות בין 5 ל20 % מי יודע?
אתמול בערב פרסמו האנליסטים של בלומברג שהם מעלים את הערכה שיאושר מ 25 אחוז ל 75 אחוז הם טוענים שהבית הבלן הודיע ל sec לעשות מהפך 180 מעלות על הנושא בגגל שראו שמאז שטראמפ מדבר על זה זה מצליח לו . חוץ מזה שגם חלק גדול מהדמוקרטים בעד . התאריך הסופי לתת תשובה הוא ב 23 למאי . נראה מה יקרה אבל מרתק . בקהילה שלי עוקבים מקרוב

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
מילים כדורבנות.

אתה חושב ככה גם על שאר המטבעות הקריפטוגרפים - או ספציפית על ביטקוין?
כל מטבע שאין מאחוריו מדינה או גוף שעומד רשמית מאחוריו, בסוף יהיה 0 גמור.

אם ארה"ב תוציא רשמית מטבע קריפטוגרפי, אז זה בסדר גמור.

bitcoin

משתמש פעיל
היי שלום

אני נמנה בין המנהלים של הקהילה החרדית בתחום הבלוקצ׳יין קריפטו וביטקוין

הקהילה מונה כאלף איש ופועלת בערבות הדדית כבר כמה שנים, אין כוונות רווח ולא מציעים שירות כלשהוא.

מוזמנים לשאול שאלות ספציפיות ואנסה לענות כמיטב הבנתי

אני מ 2016 בתחום

בהצלחה

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
דעתך הובנה, לא מבין מה הטעם להשחיל אותה מידי מספר תגובות.. :unsure:

פשוט כואב לי הלב לראות אנשים מניחים את כספם על קרן הצבי.

איני עושה שורט כי אין לי מושג מתי הבועה תתפוצץ, אבל היא תתפוצץ.

Isryaelg

משתמש רשום
ביטקוין יהיה שווה 0.
אפשר לשאול אותך כמה זמן לקחת כדי לקרוא על ביטקוין למה הוא קיים מעל 15 שנה ואחרי קריסות של 90 אחוז הוא תמיד חוזר לשיאים חדשים ? למה הבורסה בארצות הברית החליטה כן להכניס אותו אחרי 10שנים של בקשות ? למה בנקים הכי גדולים בעולם התחילו לקנות בסכומים מטורפים . למה מנכל בלקרוק שהיא מנהלת הנכסים הכי גדולה בעולם עם למעלה מ 10000 מילארד דולר בניהול : לפני חמש שנים אמר שביטקוין זה הונאה ולפני שנה אמר שהוא למד את ביטקוין לעומק ושזה המוצר הגאוני בעולם ושזה יעבור את הזהב .....
כדאי ללמוד לפני לדבר

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
מה שאיתריום עלה זה עוד יותר מוכיח שזה רציני, זה בגלל שהולך להיות גם עליו קרן סל
הימור גרוע.
בינתיים האית'ריום צועד יותר בכיון של חקירה פלילית בארה"ב.
האם יהיה שינוי?
איש לא יודע.
רעיון לא מוצלח.
כי גם אם אני מהמר שהבועה תתפוצץ עוד 5 שנים, אני לא יכול לקחת סיכון שבאמצע זה יטפס לרמה שתגרום לברוקר לסגור לי את השורט בכח - ולהשאיר אותי ערום ועריה.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
זה בדיוק השמועות שיש מאז אתמול שה sec עושה מהפך 180 מעלות לטובת התחום
כמו שכתבתם - זה שמועות בלבד.
מלבד שזה לא עובד כזה פוצי-מוצי, הבית הלבן אמרו - אז הרשות משנה את עמדתה.
על הביטקוין עצמו לקח המון זמן האישור שלו - וגם אז הם הדגישו שזה לא סותר שארה"ב יכולה מחר לאסור מסחר בביטקוין (עצמו, לא תעודת סל, אבל זה אוטומטי יעצור).

חסידישער יוד

משתמש רשום
@

Isryaelg[ אתה כותב יפה.. נראה שיש לך ידע האם אתה עובד בזה? אתה סוחר בזה יש לך חשבון? באיזה ערך? סוחר יומי או תווך ארוך? כמה זמן בשוק הזה? ברווך או בהפסד? אתה עושה כסף מזה? אני שואל כדי להבין מאיפה אתה בא... שאלתי אותו שאלה מקודם ממישהו והֹוא נעלם אשמח אם תוכל להציג את עצמך אני מחפש אנשים חרדים אמיתים ושמבינים בתחום הזה​

Isryaelg

משתמש רשום
@

Isryaelg[ אתה כותב יפה.. נראה שיש לך ידע האם אתה עובד בזה? אתה סוחר בזה יש לך חשבון? באיזה ערך? סוחר יומי או תווך ארוך? כמה זמן בשוק הזה? ברווך או בהפסד? אתה עושה כסף מזה? אני שואל כדי להבין מאיפה אתה בא... שאלתי אותו שאלה מקודם ממישהו והֹוא נעלם אשמח אם תוכל להציג את עצמך אני מחפש אנשים חרדים אמיתים ושמבינים בתחו​

אז כן אני משקיע כבר 6 שנים ומתעסק רק בזה כבר לעמלה מ 4 שנים .
מנהל קהילה חרדית היחידה בתחום למעלה מ 4 שנים , הצלחנו להזהיר מהרבה הונאות לפני הזמן כמו FTX .
כיום אני גם מרצה בטכנולוגית הבלוקצ'יין שזה הטכנולוגייה מאחורי ביטקוין וכו
יש לנו קבוצה של מתכנתות שלומדות כל יום כבר חודשיים
לא יודע אם הקישור היפתח לכם
https://www.cryptojungle.co.il/blockchain-programmers-bney-barak/
זה הקורס שהקמתי בחינם לבנות חרדיות
שמי ישראל אלגרבלי

חסידישער יוד

משתמש רשום
אז כן אני משקיע כבר 6 שנים ומתעסק רק בזה כבר לעמלה מ 4 שנים .
מנהל קהילה חרדית היחידה בתחום למעלה מ 4 שנים , הצלחנו להזהיר מהרבה הונאות לפני הזמן כמו FTX .
כיום אני גם מרצה בטכנולוגית הבלוקצ'יין שזה הטכנולוגייה מאחורי ביטקוין וכו
יש לנו קבוצה של מתכנתות שלומדות כל יום כבר חודשיים
לא יודע אם הקישור היפתח לכם
https://www.cryptojungle.co.il/blockchain-programmers-bney-barak/
זה הקורס שהקמתי בחינם לבנות חרדיות
שמי ישראל אלגרבלי
יפה מאוד אז מומחה בתחום!! איך אני יכול להצתרף? הקבוצה הוא לגברים? האם זה בעלות ? מה השיח שם? האם זה במייל או ?

Isryaelg

משתמש רשום
רק מודיע לכולם כי אחד פנה לפרטי
אני לא מנהל כסף של אנשים , אין אפשרות להשקיע דרכי . מי שרוצה אני עוזר להכיר ולהחליט איפה ואיך להשקיע וגם בקבוצה שלי לא להשקיע דרך אף אחד !!!!!!
היות והתחום לא מוכר מספיק טוב אז מלא נוכלים מנצלים את התמימות של האנשים . צריך להיזהר !!!!!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אפשר לשאול אותך כמה זמן לקחת כדי לקרוא על ביטקוין למה הוא קיים מעל 15 שנה ואחרי קריסות של 90 אחוז הוא תמיד חוזר לשיאים חדשים ? למה הבורסה בארצות הברית החליטה כן להכניס אותו אחרי 10שנים של בקשות ? למה בנקים הכי גדולים בעולם התחילו לקנות בסכומים מטורפים . למה מנכל בלקרוק שהיא מנהלת הנכסים הכי גדולה בעולם עם למעלה מ 10000 מילארד דולר בניהול : לפני חמש שנים אמר שביטקוין זה הונאה ולפני שנה אמר שהוא למד את ביטקוין לעומק ושזה המוצר הגאוני בעולם ושזה יעבור את הזהב .....
כדאי ללמוד לפני לדבר
מי שחושב אחרת ממך זה ממש לא אומר שהוא אינו מבין.
פשוט חושב אחרת...
============================
כרגע ישנם כמה[גופים, אנשים] שמחזיקים כמות מאוד גדולה של ביטקוין [ביטקוין-לווייתנים] יש להם עניין להחזיק את המטבע.
לא ידוע מה האינטרסים של לויתנים אלו ולמה הם לא מממשים את כספם.

אם הם יחליטו לצאת מהעסק ולא יהיה מישהו ספציפי שבכוחו לשמור על ערך המטבע, הכל יכול להשתנות.
המטבע תלוי בכמה [אנשים, גופים] שאף אחד לא יודע מי הם ומה האינטרסים שלהם.

מה יקרה כשכמה מהם יחליטו שנמאס להם מהבטקוין ?

ערך המבוסס אך ורק על החלטה זאת או אחרת של מישהו שלא ידוע מי הוא ומהם מניעיו, היא ממש לא דבר יציב.

=====================
ישנם חידות רבות בלתי פתורות אודות הביטקוין.

סאטושי נאקאמוטו האנונימי שיצר את מטבע הביטקוין.
להעריך שלנאקאמוטו יש כמיליון מטבעות ביטקוין סכום זה שווה ל־65 מיליארד דולר.
מי הוא ומהו אדם זה שמחזיק כזה סכום ומתחבא ?

רמת התחכום משערת שזה מדינה.
מיהי
ומה האינטרסים שלה.
והאם אי פעם יהיה לה אינטרס להפיל את המטבע ?

חסידישער יוד

משתמש רשום
רק מודיע לכולם כי אחד פנה לפרטי
אני לא מנהל כסף של אנשים , אין אפשרות להשקיע דרכי . מי שרוצה אני עוזר להכיר ולהחליט איפה ואיך להשקיע וגם בקבוצה שלי לא להשקיע דרך אף אחד !!!!!!
היות והתחום לא מוכר מספיק טוב אז מלא נוכלים מנצלים את התמימות של האנשים . צריך להיזהר !!!!!
יש מצב גם קבוצה בגוגל צאט? בבקשה יש הרבה שאין להם וואטצאפ ורוצים גם להנות מזה

נערך לאחרונה ב:

Isryaelg

משתמש רשום
מי שחושב אחרת ממך זה ממש לא אומר שהוא אינו מבין.
פשוט חושב אחרת...
============================
כרגע ישנם כמה[גופים, אנשים] שמחזיקים כמות מאוד גדולה של ביטקוין [ביטקוין-לווייתנים] יש להם עניין להחזיק את המטבע.
לא ידוע מה האינטרסים של לויתנים אלו ולמה הם לא מממשים את כספם.

אם הם יחליטו לצאת מהעסק ולא יהיה מישהו ספציפי שבכוחו לשמור על ערך המטבע, הכל יכול להשתנות.
המטבע תלוי בכמה [אנשים, גופים] שאף אחד לא יודע מי הם ומה האינטרסים שלהם.

מה יקרה כשכמה מהם יחליטו שנמאס להם מהבטקוין ?

ערך המבוסס אך ורק על החלטה זאת או אחרת של מישהו שלא ידוע מי הוא ומהם מניעיו, היא ממש לא דבר יציב.

=====================
ישנם חידות רבות בלתי פתורות אודות הביטקוין.

סאטושי נאקאמוטו האנונימי שיצר את מטבע הביטקוין.
להעריך שלנאקאמוטו יש כמיליון מטבעות ביטקוין סכום זה שווה ל־65 מיליארד דולר.
מי הוא ומהו אדם זה שמחזיק כזה סכום ומתחבא ?

רמת התחכום משערת שזה מדינה.
מיהי
ומה האינטרסים שלה.
והאם אי פעם יהיה לה אינטרס להפיל את המטבע ?
אני רואה שיש לך הרבה שאלות וזה טוב , אז לכל זה יש תשובות והסברים כרגע אין לי הרבה זמן אנסה לחזור בלי נדר .
אתה תמיד מוזמן לשבת איתי מתי שבא לך .
אבל רק שתדע שב 10 שנים האחרונות יש רק אנשים שעוברים מהצד של נגד ביטקוין ליהות בעד אין אנשים מוכרים ומשפיעים שהיו בעד אחרי שהיבינו את הביטקוין ובסוף חזרו ליהות נגד .
יש כל כך הרבה דברים בביטקוין שכל יום אני לומד . לדוגמא מדינת טקסס השקיע מאות מיליונים בכרייה של ביטקוין בגלל שזה המשתמש האידאלי לייצב את יצור החשמל זה מטורף .
מלא מדינות מתחילות ללמוד את זה ולהעתיק

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה