רכבים ביטוח רכב חשמלי חדש נהג צעיר

Aharon777

משתמש רשום
היי בוקר טוב!
שנה טובה ושבוע טוב!
אחרי מעבר די עמוק על הפורום בנושא הזה,
גם אחרי טלפונים לכמה חברות וסוכנים,
אשמח להמלצות מניסיון על ביטוח מקיף לרכב חשמלי (byd, אם זה משנה ..) לנהג צעיר (לא חדש) 22+
עם שירות אמין וטוב.

תודה מראש!

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
לא הסתדרתי והרכב מגיע מחר בבוקר...........

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מצאתי בהפניקס אונליין מסלול מקיף באחריות 5871 ש"ח
ומסלול מורחב 7735ש"ח
ולא יודעת מה ההבדל בינהם
יש משהו שיכול לעזור לי?

Aharon777

משתמש רשום
מצאתי בהפניקס אונליין מסלול מקיף באחריות 5871 ש"ח
ומסלול מורחב 7735ש"ח
ולא יודעת מה ההבדל בינהם
יש משהו שיכול לעזור לי?
לפי מה שאני הבנתי, תמיד כדאי לדבר עם סוכן, ולא עם החברה ישירות...
המחירים שכתבת זה לנהג צעיר/חדש?

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
לא נהג חדש.
2 נהגים עיקריים אחד בן 50+ והשני 28
למה לא כדאי מולם?
כי סוכן הציע לי את אותה חבילה במקום ב5871
ב7200!
אז למה ללכת עם סוכן..?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
באתר של byd הם ממליצים על עלייך לרכוש עבורו ביטוח חובה (לכל הפחות) – חברת ש.פ שווקים פיננסים סוכנות לביטוח מקבוצת שלמה תשמח לתת לך הצעת ביטוח לעניין זה במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> בצירוף שם מלא, ת"ז, דגם הרכב ומספר נייד לחזרה.
בהפניקס באמת יותר זול לעשות דרך האתר מניסיון של חידוש ביטוח לרכב חשמלי לרכב שלנו הכי טוב זה הפניקס

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה