דרוש מידע ביטוח נסיעות לחול -התייעצות

MLB

משתמש חדש
לא מבינה בסוגי הביטוחים ,אשמח להכוונה.
עשיתי בדיקה בפספורטכארד מול חברת האשראי כאל.
בפספורטכארד יוצא לי סה"כ כ-14 דולר
מול חברת האשראי שיוצא לי סה"כ 4 דולר

שתיהם זו לא הוצאה בכלל , ואני שואלת- לא מפחיד לעשות דרך חברת האשראי שזה כל כך זול ,זה נראה לא מבוטח כל כך.
מה אומרים מה אמין יותר?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנקודה זה לא המחיר כי אין הפרש גדול במחיר אלא שחברות אשראי נותנות 5 ימים חינם

קלופ

משתמש פעיל
אני בנסיעה האחרונה לפני כחודש בטחתי בפספורטכארד,עשיתי בטוח כבודה
המזוודה לא הגיעה ופה הייחודיות של פספורטכארד לדעתי
והם פשוט הטעינו לכרטיס 150 דולר מיידי,
ועוד 850 דולר לאחר שהמזוודה שלנו לא הגיעה לאחר 5 ימים...
בדיעבד בטיסה חזור נגשתי לחדר אבידות בשדה התעופה ציריך ,ומצאתי שם את המזוודה שלנו.
זה אולי יותר נוח שמטעינים לכרטיס וכו' אבל אני לא יודע אם שווה את ההפרש.
אישיתי נסעתי לסקי וכיסוי ספורט חורף בכאל יקר יותר כך שההפרש הצטמצמם ולכן העדפתי את פספורטכארד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה