בקשה בבקשה דחוווווףףף המצלמה של המחשב נייד נידלקת לבד ונראה שמישהו פרץ למחשב

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תוכנה חינמית וקטנה, מאתרת תוכנות ריגול. היא לא יסודית, בתוך התוכנה יש אפשרות להתקנת תוכנה מלאה עם הדגנה מקיפה.
אגב, קיים אנטיוירוס?
המצלמה בלי קשר, מכוסה עם סוגר כלשהו?

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
תוכנה חינמית וקטנה, מאתרת תוכנות ריגול. היא לא יסודית, בתוך התוכנה יש אפשרות להתקנת תוכנה מלאה עם הדגנה מקיפה.
אגב, קיים אנטיוירוס?
המצלמה בלי קשר, מכוסה עם סוגר כלשהו?
לא מכוסה, שמתי בינתיים מדבקה
אבל מה זה אומר? שמי שפרץ יש לו גישה לכל התכנים במחשב???

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמיד כדאי שיהיה מכוסה.
אני לא יודע... גם אם לא, מתאים לך שפותחים את המצלמה מתי שמתחשק???

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
וואי ממש מלחיץ התקנתי את התוכנה ששלחת ועשיתי סריקה והדלקה מחדש והופ... אחרי עשרים שניות המצלמה נדלקית שוב
1. לא להלחץ.
2. אולי יש תוכנה שרצה ברקע בהפעלה ומפעילה? premiere ודומיו....?
3. אם אין צורך במחשב עד מוצ"ש, ומקובל ליזום עזרה בשליטה מרחוק, מוצ"ש אתפנה לזה.

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
1. יש תוכנות שמיועדות לזה לאיתור ויש אנטי וירוס של ESET שיעזור בהגנה ניתן להוריד באתר מתמחים טופ עדיף שך ירון התקנה ופריצה פשוטה אפשר להוריד מכאן צריך להשבית אנטי וירוס של וינדוס לפני כן אם יש לכם כבר ESET והוא ללא רישיון תכתבו לי ואשלח לכם קובץ למחוק אותו לצורך התקנה מחדש
2. לכבות את הרשת ולבדוק אם המצלמה עדיין ממשיכה להידלק
3. במנהל המשימות בכרטסיית איתחול מופיע כל התוכונות שמופעלות עם הפעלת המחשב תבדקו אם יש שמה תוכנה שיש לה שימוש במצלמה כמו כן בכרטסיית תהליכים ניתן לראות (כשהרשת דולקת) אם יש העברת נתונים ברשת כמה ובאיזה תוכנה, כמובן לסגור דפדפן ולבדוק שהמחשב לא עושה עידכונים בדיוק כמו כן כשהמצלמה דולקת ניתן לחפש שמה ולראות איזה תוכנה פועלת ומשתמשת במצלמה
4.הגדרות -פרטיות-מצלמה מופיע לכם איזה תוכנה השתמשה לאחרונה במצלמה כמו כן בעת שימוש במצלמה יופיע מהי התוכנה שמשתמשת בה

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-05-10 104817.png
    צילום מסך 2024-05-10 104817.png
    KB 17 · צפיות: 8

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
1. יש תוכנות שמיועדות לזה לאיתור ויש אנטי וירוס של ESET שיעזור בהגנה ניתן להוריד באתר מתמחים טופ עדיף שך ירון התקנה ופריצה פשוטה אפשר להוריד מכאן צריך להשבית אנטי וירוס של וינדוס לפני כן אם יש לכם כבר ESET והוא ללא רישיון תכתבו לי ואשלח לכם קובץ למחוק אותו לצורך התקנה מחדש
פתרונות של אנטיוירוס ושארי תוכנות שנדרשים לעבודה, ממליץ בחום רב לשלם על חוקי, בלי פתרונות של פריצה ועקיפה (אגב, אני מכיר את הפתרון המסויים שלך, ויש אנשים שזה עבד להם עד ש....). והלוואי שביום שקורה נזק, היו מבינים שהכסף היה שווה בשביל לחסוך את הכאב ראש.. בתור טכנאי מחשבים אני מאמין שכבר נתקלת בלקוחות שאכלו אותה (אלא אם כן הם לא חוזרים אליך), כפי שראיתי אני, למכביר.
eset לא תמיד מאתר תוכנות ריגול, וקרה לי פעמים שהמחשב התנהג מוזר, ובעזרת התוכנה הנ"ל נמצאה התוכנה הסוררת, אז מפעם לפעם אני מריץ סריקה חד פעמית בנוסף לאנטיוירוס הקיים.
יש תוכנה מדהימה לאיתור קבצים נסתרים (בזהירות!)
ומה ייתן? צריך מישהו שמכיר את המערכת פחות או יותר כדי להבין מה טוב ומה לא טוב, כי רבים ההתחכמויות. אם אתה מבין את ההדרכה שלך, לחיים (ואשמח גם להבין מה עומד מאחרוי זה), אני באופן אישי לא מבין איך זה יתרום.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
2. לכבות את הרשת ולבדוק אם המצלמה עדיין ממשיכה להידלק
3. במנהל המשימות בכרטסיית איתחול מופיע כל התוכונות שמופעלות עם הפעלת המחשב תבדקו אם יש שמה תוכנה שיש לה שימוש במצלמה כמו כן בכרטסיית תהליכים ניתן לראות (כשהרשת דולקת) אם יש העברת נתונים ברשת כמה ובאיזה תוכנה, כמובן לסגור דפדפן ולבדוק שהמחשב לא עושה עידכונים בדיוק כמו כן כשהמצלמה דולקת ניתן לחפש שמה ולראות איזה תוכנה פועלת ומשתמשת במצלמה
4.הגדרות -פרטיות-מצלמה מופיע לכם איזה תוכנה השתמשה לאחרונה במצלמה כמו כן בעת שימוש במצלמה יופיע מהי התוכנה שמשתמשת בה
בדקתי מי השתמש לאחרונה במצלמה ומופיע הדפדפן גוגל..לפי מה שמצוין יש הרשאה לתוכנה שאני לא מכירה בשם גיים בר.. ניסתי להסיר ולא הצלחתי יכול להיות שפה הבעיה?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עדיף לכבות את האינטרנט והבלוטוס, ופשוט לראות אם עדיין נדלק מידי פעם, הכי מסתבר שתראו שזה עדיין פועל וזה אומר שיש איזו תוכנה או משהו בהגדרות של המחשב שעושה את זה.
פורץ האקר לעולם לא אדיוט כ"כ להדליק את המצלמה כל כמה דקות, לרוב הנתונים יותר חשובים לו והוא לא היה חושף את עצמו

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
זה הצילום מסך

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-05-10 105209.png
    צילום מסך 2024-05-10 105209.png
    KB 80 · צפיות: 16
  • צילום מסך 2024-05-10 105209.png
    צילום מסך 2024-05-10 105209.png
    KB 80 · צפיות: 16

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
בדקתי מי השתמש לאחרונה במצלמה ומופיע הדפדפן גוגל..לפי מה שמצוין יש הרשאה לתוכנה שאני לא מכירה בשם גיים בר.. ניסתי להסיר ולא הצלחתי יכול להיות שפה הבעיה?
גיים בר לא בעייתי
בכל מקרה אפשר לכבות את ההרשאות לכולם ובאם יהיה צורך אז לשנות
לגבי גוגל בדרך כלל כשגוגל פותח מצלמה הוא מבקש אישור
תבדק בהרשאות של גוגל
הגדות-פרטיות ואבטחה-הגדרות אתר -מצלמה .ולראות אם ישנם כאלה שלא צריכים לבקש אישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה