כללי באג באינדיזיין?

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ידוע שבמקרה שרוצים שיופיע בכותרת משתנה טקסט שלא מופיע בספר עצמו, עושים תיבת טקסט עם הטקסט שרוצים (ובסגנון של הכותרת המשתנה) ומעגנים אותה לטקסט בדף
אלא שמה שקורה שמאותו עמוד והלאה כל הספר מקבל את אותה כותרת אפילו שיש פרקים חדשים (לדוגמא) עם כותרות חדשות, חוץ מאותו עמוד ממש ששם הכותרת החדשה נמצאת... אבל העמוד אחריו כבר חוזר לכותרת הקודמת.

מישהו ניתקל בזה?
אגב זה קורה גם בגירסה של 2019

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם זה לא ניתן לביצוע אז איך "ידוע" שכך עושים?
אפשר לשים טקסט בלתי נראה במקום כלשהו בתוך התיבה הגדולה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה לא באג, הבאג הוא במה שהגדרת ככותרת

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם זה לא ניתן לביצוע אז איך "ידוע" שכך עושים?
זכור לי שזה לא תמיד קורה
זה לא באג, הבאג הוא במה שהגדרת ככותרת
את האפשרות הזו שמעתי בלימודי בפרוג, ואכן זאת אפשרות, אלא שכשמתחילים לעשות בצורה הזאת לכאורה משם ועד סוף הקובץ כל שינוי בכותרת צריך להתבצע ע"י תיבת טקסט מעוגנת...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא הבנת את כוונתי
יש לך איזה תו או תוים שמסומנים בסגנון של הכותרת למרות שהם לא

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ואני אומר לך שכנראה יש גם עוד תווים שמסומנים בסגנון הזה למרות שהם לא אמורים להיות (רווחים וסימנים לא מודפסים אחרים)

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אפשר למצוא אותם בחיפוש? כי אני עשיתי חיפוש של הסגנון תו הזה ורק מה שצריך להיות בכותרת מסומן (כולל סימני סוף פסקא)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר למצוא אותם בחיפוש? כי אני עשיתי חיפוש של הסגנון תו הזה ורק מה שצריך להיות בכותרת מסומן (כולל סימני סוף פסקא)
תמחק את הסגנון מסימון הסוף פסקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה