השראה אתר חדש שלי ליצירות הAI שלי (תמונות יהודיות בינה מלאכותית)

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai

מתגעגע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מדהים!!!
[בחומש תורה שלמה מביא בשם ילקוט תימני כת"י שיוסף לא ירד מהעגלה
%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%AA22.png
/SPOILER]
%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%AA26.png
מי יושב שם בצד?

נערך לאחרונה ב:

shifi.n

צלמת וידאו וסטילס מקצועית /מעצבת פרינט ודיגיטל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
D I G I T A L
מדהים

beedebi

משתמש פעיל
יפה, אם מותר להע(א)יר, מפריע לי חוסר התאמה למציאות ההסטורית מבחינת הלבוש, ודאי שאבותינו לא היו לבושים כובע, חליפה, שטריימל וכד' - זהו לבוש שהגיע מאירופה החל מהמאה ה 19-20

ללדת אחרת

משתמש פעיל
@ללדת אחרת הכעס מופנה אלי? אשמח לתקן ו- @לנהוג אחרת
ההודעה שלכם היתה המקום שבו ראיתי את התמונה, ועליה שמתי אייקון כועס. תיקנתי.
הסבר [לא מתכוונת להכנס לויכוח] : לא התחבר לי האופן הפשטני מידי של ציור האבות הקדושים וי"ב שבטי ק-ה. לא במקום ולא לענין. לעני"ד. הזכיר לי את שטיינזלץ.

ללדת אחרת

משתמש פעיל
בלי קשר למדובר, פשוט חיפשתי מה זה שטיינזלץ, אולי זה יעניין עוד כמה
כאן
חייבים לומר שמי שלא יודע מה זה שטיינזלץ לא בטוח הבין מהקישור מה הקשר לכאן.
מי שיודע הופתע לגלות שלכאורה היתה חזרה מהניסוחים הבעייתיים. ועל כך יישר כח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה