חידה בתמונה אתגרים ליצירת תמונות על בסיס טקסט

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
מי מצליח ליצור את התמונה שהכי תבטא את המשפט הבא.
יש דברים שממש קל לבטא, כמו בכי תמרורים ;:...
ויש דברים שנדרשת יותר יצירתיות כדי לבטא אותו בתמונות, כמו חבר אני לכל אשר יראוך.
(למען האמת גם בבכי תמרורים יש הרבה אופנים איך לבטא אותה בצורה המושלמת, כך שזה לא נשלל מהאתגר, אלא בא לשם דוגמה...)
הטקסט יכול לבוא מכל מקום - מפתגם, מפסוק, משיר, מפיוט וכו'.
התמונה שתזכה בהכי הרבה דירוגים, היא התמונה המבטאת.
אז קדימה, מי יכול לבטא בתמונה את המשפט האחרון? (אולי שאני שם על יד על כתף של מישהו שלומד? :unsure:)

נערך לאחרונה ב:

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
חבר אני לכל אשר יראוך.
שמיעה
1715006378842.png

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
או שפה זה הפוך?
כן.
כאן זה יותר אתגרי, להעלות משפטים שקשה ליצור ולנסות ליצור אותם. אם הבנתי נכון את @אשקלון
ואם כן, אז צריך להחליט מי נותן את המשפט וכל כמה זמן מחליפים.
ממ. המנצח עם מספר ההצבעות הגדול ביותר? כל שעה? לא יודעת.

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
כן, זה האתגר.
לדעתי פחות כדאי כאן שיהיה כרגיל שהמנצח בקודם פותח את הבא, אלא לכל אחד יש הזדמנות מתי שהוא רוצה.
אבל:
1.לחכות ולראות שהאתגר הקודם מיצה את עצמו,
2.משתמש שכבר הביא משפט שיתן הזדמנות גם לאחרים ולא "יפגיז" במשפטים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה