הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
איזה משפט, ביטוי, תופעה מרומזים בתמונה?

העלו לאשכול החידות, תמונה שמרמזת על משפט, פתגם, ביטוי, מאמר, פסוק וכל דבר שמוכר לציבור
תוכלו ליצור תמונה בפלטפורמת AI במגוון אתרים - לדוגמא

אגב, מי שפותר מקבל את התמונה במתנה...

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
1714143084779.png

הפתרון:
הגיע עד פת לחם

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מרגיש לי קצת טיפשי.. מיותר?
לי נראה עדיף לשים אימוג'י כזה :cry: בהודעת החידה עצמה. ככה באותו רגע שניק קורא את החידה הוא רואה שהיא נפתרה.

נערך לאחרונה ב:

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
לי נראה עדיף לשים אימוג'י כזה :cry: בהודעת החידה עצמה. ככה באותו רגע שניק קורא את החידה הוא רואה שהיא נפתרה.
אבל מי ישים? כותב החידה בעצמו לא יכול לשים, אז זה מוכרח להיות ניק אחר.
מי יטול את המשימה? (או שיהיו כאן הרבה בוכים..)

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ואם הוא רוצה לדעת את הפתרון? להתחיל לחפש בין הניחושים זה קצת מקשה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטערת לשתף, אני מנסה ג"כ להעלות חידות אבל הכל נחסם בנטפרי :( או שיוצא לא קשור. לדוגמה: רציתי לבטא את המושג "יצא קצפו"
כתבתי באנגלית: קצפת גבוהה מאוד נשפכת מקערת ההקצפה והשף מסתכל עליה בהלם
חלק מהתמונות נחסמו וזו התמונה היחידה שהייתה פתוחה :LOL:
a50b2fbf-e106-4880-a8f5-eaa56b823207.jpg

אולי תדריכו אותי איך להוציא תמונות נורמליות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה