מדריך למתחילים אשכול המידע הגדול ליצירת תמונות בבינה מלאכותית

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ובכן למי שלא יודע, לפני כולַה חצי שנה התחילו לצאת לציבור אתרים ותכנות שונות שיוצרות תמונות בבינה מלאכותית, כלומר, מנוע ממוחשב כלשהו שיוצר במיוחד עבורך ציור או תמונה של כל מה שתבקש.

אממה יש כמה אתרים כאלה, ובכל אתר יש כמה אפשרויות, וכדי להוציא משהו יפה צריך סבלנות, ו..המון מידע!

אז רבותיי, מי שיכול להעלות מידע על פרומפטים, סידים, מילות קסם, וכו'
מי שיכול לפשט את המושגים ולתרגם לעברית מדוברת
מי שיכול להעלות קישורים, קישורים!!!
אז בנוגע לקישורים, כדאי לכתוב את שמם בעברית, ולהוסיף דוגמאות מוצלחות, וגם דוגמאות של פשלות וכו' (לא לשכוח לכתוב מה בדיוק עשיתם כדי להגיע לתוצאה המדוברת, עם פרומפט +תרגום שלו וכו')

וכמובן לרשום כמה ואיך האתר מרשה בחינם, ומתי הוא מתחיל לגבות תשלום, וכמה תשלום ומה התמורה וזכויות יוצרים וכו' וכו' הבנתם את הכיוון..

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש בפורום שלש אשכולות ארוכים עם כל המושגים , קישורים , דוגמאות , עדכונים וכו '
אשכול א
אשכול ב
אשכול ג
ובקצרה הנה כמה אתרים שנותנים התנסות חנם :
לקסיקה
דראם
נייטכיף
דל
מידג'רני
אז אולי כדאי להעתיק משם כל מה שהוא מידע רלוונטי ולא ריגושים או בקשות או שיתופים וכו'

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מילון בסיסי:
פְּרוֹמְפְּט -זו השורה של ההנחיות. מה אתם רוצים לראות בתמונה, וגם מילות קסם שישפרו את התוצאה
לדוגמא: ילד צופה על הנוף. אמנות דיגיטלית.

מילות קסם - מילים מסויימות שנכנסים בפרומפט כדי לשפר את התוצאה
לדוגמא: יצירת מופת, מפורט מאוד, היפר ריאליסטי

רֶפֶרַנְס -השראה. באתרים מסויימים יש אופציה להעלות לתכנה תמונה, כדי שהיא תעשה משהו דומה, או בסגנון, או בכיוון

סִיד - זה קשקוש אקראי מסויים שעל בסיסו התוכנה בונה את התמונה, אם רוצים לעשות סדרה של תמונות בכיוון דומה, רצוי שמספר הסיד יהיה זהה

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מי יכולה לעזור לי?
אני רוצה ליצור בבינה מלאכותית עץ ם רקע יפה של צמחיה/ נחל/ מפל וכו

idea-esti

idea-פרסום יוצר תדמית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם אפשר באשכול זה להעלות מידע מועיל בלבד

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
טוב. אני עברתי לבינג של אקספלורר -מייקרוסופט. מתקשר בעברית, נותן לתקן ולשדרג את הפרומפט מבין פלוס מינוס מה אתה רוצה. כמובן כל עוד אתה מבקש ממנו דברים שבינה מלאכותית יכולה לעשות (לא כפות ידיים, לא יהודים, לא דברים מורכבים מידי וכו')

mul15

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוצרי ai
מי יכולה לעזור לי?
אני רוצה ליצור בבינה מלאכותית עץ ם רקע יפה של צמחיה/ נחל/ מפל וכו
בליל הקיץ, מתחת לכחול האתרי הזוהר, שביל מתפתל מרצד בזוהר כסוף בעקבות נחל...
ציור ריאליסטי של סצנת סתיו הכוללת שדרת עצים עם עלים בצבעים עזים המכסים את האדמה.
ציור ריאליסטי של סצנת סתיו הכוללת שדרת עצים עם עלים בצבעים עזים המכסים את האדמה.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מקפיץ!!!
האם יש דבר כזה?
כן, זה נקרא 'הנחיית תמונה' (בשונה מהנחיית טקסט)
תראה במאמר המקוש"ב תחת הכותרת הנחיית תמונה', אלמנטים, והסרת רקע/חלקים מהתמונה ועוד

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
יש בפורום שלש אשכולות ארוכים עם כל המושגים , קישורים , דוגמאות , עדכונים וכו '

אבי 15

משתמש פעיל
אני מתעסק עם הרבה אתרים של תמונות AI אבל אין לי עדיין אתר חרדי שמבין מיד מה זה מצות בפסח ומה זה מרור לדוגמא.
בקיצור מי שיכול להמליץ על אתר שיודע שו"ע ותורה אשמח לדעת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה